Steph کاری شده خواهد بود نیکز’ ناجی اگر رزمندگان اذعان به پدر خود درخواست

در یک هفته ای سری پست این است که به دنبال واقعیت های جایگزین در نیویورک ورزشی. ما در حال بررسی “چه می شود اگر” سناریو برای تیم ما وارونه از ثروت است که باید تغییر نه تنها فرانشیز خود را دارند اما به طور چشمگیری تغییر یافته خود را در لیگ بیش از حد. وجود قوانین: سناریو باید ریشه در واقعیت و صورت گرفته در 30 سال گذشته.

یک روز یک Steph کاری مجسمه فضل زمینه طلایی دولت در تعقیب و گریز از مرکز. جدید سن فرانسیسکو کاخ واقعا باید به عنوان “خانه که کاری ساخته شده است.”

برای یاداوری نیکز’ بدبختی در از دست دادن ستاره گارد نقطه توسط یک اسلات در سال 2009 NBA پیش نویس نیکز باید راست dartboard در باغ خیمه با چهره سابق رزمندگان GM لری رایلی متفکر را انتخاب کنید.

آن بود که 11 سال پیش زمانی که نیکز ” بزرگترین “چه-اگر” لحظه ای آشکار شد. رایلی نادیده گرفته و درخواست از کاری پدر دل و نماینده او جف Austin و انتخاب کاری در شماره 7.

حرکت از خالی از سکنه نیکز از زمان. در شماره 8 و سپس GM دانی والش در زمان آریزونا قدرت به جلو اردن هیل که بازی از 24 بازی قبل از نیکز معامله او را به هوستون برای کلاه فضای میان خود rookie فصل است.

در پیش نویس فرایند کاری و پدرش ساخته است عموم شناخته شده است او می خواست نیکز. کاری ترجیح داده برای بازی speedball استاد Mike D’Antoni گفت: “این سیستم بود.”

در همین حال دولت طلایی از دست رفته بود برگشتی 14 از گذشته 15 فصل است.

“هر دو Steph پدر و نماینده او ساخته شده آن را برای ما بدیهی است که آنها می خواهم به جای ما انتخاب او را” رایلی گفت: پست در اوایل این ماه. “من در زمان کمی خطر است. (به درخواست آنها) ساخته شده ما را متوقف و ارزیابی چه اتفاقی خواهد افتاد اگر ما پیش نویس او. ما به طور کامل درک که در آن آنها در حال آمدن از. ما نیست که مطلوب ترین وضعیت برای رفتن به.

“اما او تا به حال یک خانواده خوب و احساس آنها درست است. من احساس جف — اگر لازم بود یک چیزی به عنوان یک نماینده خوب — او یکی بود. و همه چیز به خوبی پیش رفت و پس از ما پیش نویس او. آنها پذیرفته بودند. وجود دارد هیچ مسائلی که بالا گرفت.”

آستین گفت: پست او چندین تماس تلفنی به رایلی در تلاش برای منصرف کردن او از کاری.

“من می دانم در نیویورک به حال علاقه زیادی به او” رایلی اضافه شده است. “من می دانستم که در آن زمان (کاری ام را ترجیح داده او پیش نویس توسط نیکز.”

Steph Curry Knicks Warriors NBA Draft
Steph کاری (c.) با پدرش دل (l.) و مامان سونیا بعد از اینکه پیش نویس توسط رزمندگان در سال 2009.AP

و والش امیدوار رزمندگان سرد شدم پا در کاری.

“حقیقت این است که من احترام دانی والش یک معامله بزرگ” رایلی گفت. “علاقه خود را در Steph مجددا بر آنچه که ما در حال حاضر اعتقاد بر این است.”

رایلی resoluteness باعث نیکز به تقلا. در یک ایمیل به پست والش اظهار داشت: او آموخته رزمندگان سوار کاری قبل از پیش نویس شب و تلاش برای یکی کردن آنها.

“من واقعا می خواستم Stephen که در پیش نویس و زمانی که متوجه شدم که طلایی دولت که قرار بود به او, من سعی کردم به تجارت او را” والش گفت. “اما من نمی تواند را انتخاب کنید من نیاز من در جای دیگر و تلاش برای پر کردن یک نیاز است. استفان بود و بدیهی است که او را ساخته اند یک تفاوت بزرگ.”

با این حال یک منبع آشنا با این وضعیت گفت والش هرگز تماس مینه سوتا برگزار میدارد شماره 5 و 6. یکی دیگر از لیگ منبع می گوید: زمانی که طلایی دولت انتخاب شده کاری یک “بزرگ جمعی ناله” پدید آمده از جنگ ، که نشان داد نیکز خواستار شد طلایی دولت بلوف.

“به نظر نمی دانی آماده شد برای هر سناریو” سابق نیکس دیده بانی گفت. “همه ما عشق را دانی اما او به نظر نمی رسد به یک طرح پشتیبان و آن را یک دیوانه تقلا برای نهایی کردن تپه.”

دیویدسون در باب McKillop که مربی کاری از سال 2006 تا 2009 وارد باغ تئاتر انتظار کاری برای پیوستن به نیکز — حق رای دادن او به ستایش از دوران کودکی خود را در جنوب ازن پارک.

McKillop که تبدیل به 70 ماه آینده نمی حس رزمندگان جدی بودند.

“ما در حال نشستن وجود دارد در اتاق سبز پیش بینی او برای رفتن 8,” McKillop گفت. “دولت طلایی نشده بود درگیر در هر راه که ما آگاه بودند. اما آنها تا به حال دانی نلسون به عنوان مربی که درک منحصر به فرد از بازی معکوس بازیکنان. او را دیدم Steph به عنوان یکی از بچه ها که می تواند به ایجاد هرج و مرج برای حریف. اما آن را هرگز به نقطه که در آن است که در حال اتفاق است.”

اگر درست است که پس از آن رزمندگان را برای سال های درگیر در یک نسخه از تاریخ بازنگری. تئوری توطئه شناور در اطراف نیکز’ راهرو بود رفت از گزارش های رسانه ها در مورد کاری-به-این-نیکز تحت تأثیر رزمندگان.

“او فقط به حال یک بازی بزرگ در برابر, West Virginia در باغ” McKillop گفت. “باغ سقوط در عشق با او و او با محبت باغ. نیویورک-به-شارلوت 1 ساعت و نیم پرواز. خانواده می تواند او را ببیند. او می خواهم به عقب هر زمان که او می خواست. ما فکر آن را قطعا خواهد بود نیویورک.”

این دیویدسون مربی که رشد ریشه برای Richie Guerin ویلی Naulls و کنی سیرز به خاطر وحشت هنگامی که سابق نیکس ستاره, کیر, مک گوایر و پسرش اسکات مک گوایر هر دو پیشاهنگی آمد به دیویدسون عمل. آنها نشسته courtside در اوایل کاری سال اول در سال 2006.

“این بود که قبل از او تا به حال نامی سال اول” McKillop گفت. “دیک گفت:” Steph یک بازیکن NBA و او را برای رفتن به یک واقعا خوب است.’ وجود دارد فوق العاده ای وزوز از نیکز مردم است.”

رایلی رد تئوری توطئه – که همچنین شامل نلسون به دنبال خراب کردن نیکز’ رویای به عنوان payback برای 1996 شلیک.

“او منفجر شد و بر روی صحنه در مسابقات NCAA” رایلی گفت. “و بسیاری از مردم هنوز هم تا به حال تمام این انتقادات — او بیش از حد کوچک است و یک 2-گارد نه یک نقطه گارد. من می خواستم برای دیدن اگر او می تواند برخی از مجازات است.”

رایلی گفت: او scouted یک پوردو-Davidson بازی در ایندیاناپولیس. Purdue سعی در خشن کاری که پاسخ دادند. “او در زمان همه چیز را انداخت در او” رایلی گفت. “من راه می رفت از این عرصه گفت: این بچه می تواند بازی کند. اگر ما یک فرصت برای او پیش نویس را من واقعا علاقه مند است. من فروخته شده در ماه دسامبر است.”

طنز این است که کاری را برای اولین بار سه فصل در دولت طلایی شد unspectacular و آسیب-سرند. وقت گارد نقطه Monta Ellis و بهترین دوستان Stephen Jackson شد صریحتر مخالف کاری انتخاب کنید.

Steph Curry Knicks Warriors NBA Draft
سابق رزمندگان GM لری رایلی در سال 2011.AP

“او برنده کسانی که بچه ها بیش از” رایلی گفت. “او در غلبه بر این مانع به شروع کار خود را.”

خواهد کاری را غلبه بر این دیگ جهان بزرگترین رسانه بازار ؟

“(D’Antoni) شده خواهد بود خوب برای Steph,” McKillop گفت. “نگاه آنچه که او را برای (جیمز) و سخت (استیو) نش. او می ام و رونق است. و افرادی که نمی توانید به اندازه کافی اعتبار برای چه خصوصی انجام می شود دل است. او شده است به سنگ جامد پایه و اساس که در آن Steph ساخته شده کار خود را – نه فقط از نظر فنی اما از نظر عاطفی و داشتن او یک هم تیمی و رهبر. و هنگامی که (مربی) علامت گذاری (جکسون) به او کلید ماشین را پایین رفت سوپر بزرگراه به موفقیت همیشه از آن.”

تهیه پیش نویس کاری ممکن است قرار داده اند نیکز در مسیر تبدیل شدن به یک قسمت متحرک برای کسی مثل LeBron James در سال 2010. و یا برخی از لیگ خودی تعجب می کنم اگر او کاری را که باید بسته بندی شده در سال 2011 کارملو آنتونی معامله قبل از او تا به حال شکوفا به عنوان یک بار در یک نسل استعداد که انقلابی در بازی با 30 پا 3-اشاره گر.

و “اگر” رزمندگان رایلی کردم می ترسم با این کاری اردوگاه را درخواست?

“ما تا به حال به این ارزیابی اگر آنها به ما باعث دردسر” رایلی گفت. “ما راحت آنها را نمی خواهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de