متحده شروع به بازگشایی پایان coronavirus مستندات: کارخانه در میشیگان و کنتاکی می تواند بازگشایی دوشنبه

کارخانه در میشیگان و کنتاکی می تواند بازگشایی در روز دوشنبه, آخرین حرکت توسط برخی از کشورها به شل coronavirus stay-at-home سفارشات.

در نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی گفت: بیش از آخر هفته که سواحل باز خواهد شد برای روز یادبود اما با محدودیت. اما بسیاری از دولت محدودیت در محل باقی می ماند از جمله غیرضروری خرده فروشان.

اما عنوان شده است مورد پس از برخی از ایالات آمریکا شروع اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی چند هفته پیش چه مجاز همچنان به طور گسترده ای متفاوت است توسط وزارت امور خارجه و هنوز هم شامل مقدار زیادی از محدودیت.

در حالی که برخی از ایالت ها اجازه می دهد سالن مو برای بازگشایی تحت شرایط خاصی دیگران می گویند که آنها باقی می ماند بسته شده است. بسیاری از کنسرت های زنده رزومه در Branson, Mo. در مه 15, اما بارها به طور کلی بسته باقی می ماند در سراسر کشور است. و برخی فرمانداران در حال شل شدن قوانین به یک درجه بیشتر در انتخاب قطعات از کشورهای خود را.

مدارس به طور کلی بسته باقی می ماند اگر چه برخی از مدارس کوچک در مونتانا می تواند بازگشایی در مارس 7. مردم هنوز هم تشویق به ماندن در خانه که ممکن است تحت جدیدتر “امن تر در صفحه” سفارشات. اجتماعی فاصله ثابت و پوشش صورت به طور فزاینده ای مورد نیاز در فروشگاه ها. برخی از ایالات آمریکا از جمله فلوریدا و تگزاس و آریزونا و مونتانا در ادامه به نیاز خود قرنطینه برای مسافران و بازدید کنندگان از کشورهای خاص برای دو هفته.

ایلینوی و نیویورک کلید های دیگر اقتصادی رانندگان هنوز هم اکثر اگر نه همه محدودیت در فعالیت های کسب و کار در محل. در کالیفرنیا بزرگترین راننده ایالات متحده رشد اقتصادی غیرضروری خرده فروشان در حال حاضر می تواند ارائه منظقه وانت اما در فروشگاه کسب و کار باقی مانده است خارج از محدوده.

دفعات بازدید:این مشکل نمودار ممکن است تغییر ذهن خود را در مورد مستند محدودیت

بی تاب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا فرمانداران به سرعت حرکت می کند و دارای پشتیبانی از معترضان در چندین پایتخت دولت خواستار متحده برای بازگشایی, با وجود ده ها هزار نفر از مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری است. دولت فدرال اجازه دهید آن اجتماعی-فاصله دستورالعمل منقضی در پایان مارس با استناد به کار فرمانداران در کشورهای خود را.

ببینید:مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات مجدد تیم به راه اندازی ‘بزرگ آمریکا باز گشت’ مبارزات انتخاباتی آگهی

تلفات اقتصادی از coronavirus گسترده شده است. نرخ بیکاری در ماه آوریل رسید به 14.7 درصد به 20.5 میلیون شغل خود را از دست ماه است که به تنهایی پس از اقتصاد قرارداد در 4.8% سالانه سرعت در سه ماهه اول. متحده به طور کلی فقط شروع به خاموش کردن بخش هایی از اقتصاد خود را در اواسط ماه مارس و اقتصاددانان ترس سه ماهه دوم داده خواهد شد گریمر از سه ماهه نخست سال آمار و ارقام بوده است.

در هفت هفته پس از ویروس تعطیل بسیاری از اقتصاد ایالات متحده بیش از 33 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری.

جزئیات: اقتصاد ایالات متحده به بازگشایی در ماه مه و ژوئن و پس از آن واقعا به گزاف گویی,’ خزانه را Mnuchin می گوید اما دیگران فکر سقوط

در اینجا چیزی است که برخی از کشورها اعلام کرده اند:

میشیگان: تولید کنندگان می تواند بازگشایی در مارس 11 پس از برخی اقدامات ایمنی شده اند در محل قرار داده. واقعی املاک و نمایش آن از سر گرفته اند. باغ کودکان و مراقبت از چمن کنترل آفات و عملیات محوطه سازی شده اند مجاز به بازگشایی منوط به محدودیت در تعداد افراد مجاز در یک زمان. فروشگاه های بزرگ که به فروش لوازم باغ نیز اجازه داده شده برای از سرگیری فروش آنها. قایقرانی و گلف نیز مجاز است.

کنتاکی: در مارس 11, ساخت, ساخت و ساز و خدمات حرفه ای می تواند در 50 درصد ظرفیت; ماشین و قایق نمایندگی پت groomers و مسابقه اسب بدون طرفداران باید قادر رزومه. هدف اجازه می دهد در فرد خدمات در خانه از عبادت و بازگشایی غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی است که ممکن است 20 و باربر مغازه ها و سالن ها می تواند بازگشایی مارس 25.

پنسیلوانیا: فروشگاه های خرده فروشی در 13 شهرستان در بخش جنوب غربی کشور از جمله پیتسبورگ اجازه خواهد داشت برای بازگشایی, on May 15, زیر مراحل مشابه در 24 شهرستان در شمال و بخش مرکزی از دولت است که اجازه داده شد برای بازگشایی, on May 8. کودک-مراقبت از امکانات در این شهرستان خواهد شد که حرکت به “زرد” فاز همچنین اجازه خواهد داشت به بازگشایی و فرد در خدمات کلیسا می تواند از سر گرفت. اما مو و ناخن سالن در میان کسب و کارهای دیگر باید بسته باقی می ماند و تجمعات را محدود به 25 نفر. منطقه فیلادلفیا همچنان تحت ونرخ اقامت در خانه قوانین.

قبل از آن رژیم صهیونیستی است. تام گرگ گفت: ساخت و ساز پروژه های که قبلا غیر ضروری تلقی می توانید راه اندازی مجدد سطح ایالت در مارس 1.

بخوانید:آینده موفق coronavirus پاسخ: تست توده در محل کار و در کلیسا و خود اداره آزمون

کالیفرنیا: فروشگاه های فروش کتاب و اسباب بازی و لوازم ورزشی و گل در میان دیگران اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 8 با منظقه وانت تنها. در فروشگاه فروش هنوز هم مجاز نیست. انبارها نیز می تواند بازگشایی شده است. قوانین سخت تر در منطقه خلیج که در آن سن فرانسیسکو منظقه وانت از خرده فروشان می تواند شروع مارس 18.

دور بعدی تغییرات می تواند اجازه می دهد در داخل ناهار خوری در رستوران ها و همچنین مراکز خرید و ادارات برای بازگشایی, او گفت:. برخی از شهرستانهای با نرخ پایین تر از عفونت ممکن است قادر به باز کردن رستوران ها در عرض یک هفته. اما آن را طولانی تر از مو و ناخن سالن های مجاز به بازگشایی; Newsom گفت: دولت coronavirus شیوع شروع در یک سالن ناخن.

جزئیات:تسلا می خواهد به بازگشایی کالیفرنیا کارخانه اما مقامات محلی می گویند هنوز

مریلند: بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند رزومه انتخابی و عروق کرونر روش در مارس 7. گلف و تنیس و ماهیگیری و شکار, قایق رانی, اسب سواری و کلاس های ورزش اجازه خواهد داشت به عنوان به خوبی. سواحل و پارک دولت را بازگشایی برای پیاده روی و ورزش. غیرضروری فروشگاه های خرده فروشی بسته باقی می ماند; هیچ منظقه وانت مجاز است.

جزئیات:درمان نوعی عفونت کرونا ويروسی است که چهار برابر هزینه مورد آنفولانزا

فلوریدا:آغاز آوریل 4 رستوران در اکثر نقاط دولت می تواند رزومه نشسته و خدمات در 25 درصد ظرفیت در داخل و اجتماعی فاصله در خارج از منزل. خرده فروشان می تواند بازگشایی در 25 درصد ظرفیت است. اعمال جراحی الکتیو می توانید رزومه. سالن مو و دیگر خدمات شخصی و همچنین ورزشگاه بسته باقی می ماند. پالم بیچ کانتی پیوست شهرستانهای عامل تحت آن محدودیت در مارس 11, اما قوانین جدید هنوز هم پوشش نمی میامی-Dade و Broward شهرستان پرجمعیت استان ها با چند نمونه از COVID-19 بیماری.

برخی از سواحل و پارک ها در حال حاضر بازگشایی شد. در جکسنویل برای مثال آنها باز از 6 صبح تا 11 صبح و 5 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر اجتماعی فاصله وجود دارد مورد نیاز است و گروه نمی تواند بیش از 49 نفر. کلید غرب سواحل در میان آخرین به بازگشایی اما تنها به مردم محلی است. در میامی-Dade County, پارک مارینا و گلف باز در آوریل 29 با برخی از محدودیت ها (از جمله ماسک) هر چند برخی از پارک های محلی باقی می ماند بسته شده است.

فلوریدا در ادامه به نیاز کسانی که از New York, New Jersey, کانکتیکات یا لوئیزیانا هستند به خود منزوی و یا خود قرنطینه برای 14 روز.

بخوانید:چه دیزنی لند و والت دیزنی جهان می تواند مانند زمانی که آنها بازگشایی پس از coronavirus خاموش شدن ناگهانی

اوهایو: دفاتر و انبار و تولید کنندگان و شرکت های ساخت و ساز شد تا برای بازگشایی ممکن است 4. خرده فروشان و کسب و کار خدمات می تواند در مارس 12 و مشتریان باید پوشیدن ماسک. همه به موضوع اجتماعی-دورى قوانین. ناهار خوری در یک رستوران باقی مانده خارج از محدوده. مو و ناخن سالن و همچنین ورزشگاه بسته باقی می ماند.

Missouri:هر کسب و کار می تواند بازگشایی در مارس 4, هر چند مناطق مترو می تواند اعمال قوانین سختگیرانه تر. نیز وجود خواهد داشت هیچ محدودیتی در اندازه تجمعات. با حوادث زندگی می کنند اجازه می دهد در برانسون شهر رفت و آمد مکرر در جنوب غربی بخشی از دولت خواهد بود در کسب و کار اگر چه دولت می گوید اجتماعی فاصله است که انتظار می رود بین خانواده ها یا افراد است.

سنت لوئیس و St. Louis County خواهد شروع به بلند stay-at-home سفارشات در مارس 18 با محدودیت های خاصی از جمله در ظرفیت.

نبراسکا:آغاز مارس 4 در 59 از دولت 93 استان ها و از جمله Omaha ناهار خوردن در رستوران و خدمات می توانند رزومه کاری در 50 درصد ظرفیت گروه های محدود خواهد شد به حداکثر شش نفر است. مو و ناخن سالن آرایشگاه, ماساژ درمانی و تو سرو می توانید بازگشایی که همان روز و در هر دو کارگران و کاربران باید از ماسک می پوشند. کودک-مراقبت از امکانات می تواند بازگشایی نیز با محدودیت. قوانین مؤثر بر مکان عبادت را سست می شود. قوانین مؤثر بر Lincoln سرمایه دولت نمی منقضی تا 6 می و این معلوم نیست که آیا محدودیت ها کاسته خواهد شد و سپس.

کانزاس: ناهار خوردن در رستوران و خدمات می تواند رزومه در مارس 4 با جداول بیش از 10 نفر و فاصله بین جداول. خانه عبادت خواهد بود و مجاز به برگزاری خدمات با بیش از 10 نفر اما با اجتماعی فاصله. کودک-مراقبت از امکانات و کتابخانه ها عمل می کنند. میله ممکن است مجاز به باز کردن به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 18 در 50 درصد ظرفیت است.

ایندیانا: فروشگاه های خرده فروشی از جمله مراکز خرید و هر گونه تولید کنندگان که بسته شده بود اجازه داده شد برای بازگشایی آغاز مارس 4 در بسیاری از دولت است. گردهمایی می توان به افزایش 25 نفر. اندازه محدودیت در خدمات مذهبی برداشته خواهد شد, on May 8. رستوران می تواند بازگشایی برای دراز کردن وعده های غذایی در 50 درصد ظرفیت در مارس 11, و سالن مو همچنین اجازه خواهد داشت برای باز کردن پس از آن. کشورها ضعیف قوانین اعمال نمی به ماریون کانتی است که به ایندیاناپولیس یا شهرستان دریاچه در شمال غربی ایندیانا در نزدیکی شیکاگو تا مه 11 و Cass County, که در آن بسیاری از دولت coronavirus موارد رخ داده است و یک خوک کارخانه فرآوری بسته شد برای بیش از یک هفته تا مارس 18. کار از خانه همچنان به تشویق شود.

دولت می تواند شروع به حرکت به مرحله بعدی بازگشایی در آوریل 24. رژیم صهیونیستی. اریک هولکوم گفت که او قصد دارد برای کسب و کار به طور کامل باز در جولای 4 و کنوانسیون های ورزشی, حوادث, نمایشگاه ها, جشنواره ها و نمایشگاه دولت اجازه داده می شود با اجتماعی فاصله. پوشش صورت اختیاری خواهد بود.

دفعات بازدید:بیشتر کمبود مواد غذایی? بسته بندی گوشت می آمد گیاهان باقی خواهد ماند خطرناک نقاط داغ برای coronavirus

New Hampshire: الکتيو با روش های پزشکی می توانید به تدریج از سر on May 4. خرده فروشان می تواند بازگشایی مارس 11 در 50 درصد ظرفیت است. سالن مو و آرایشگر مغازه ها نیز می تواند بازگشایی با محدودیت های خاصی. همان می رود برای دوره های گلف. رستوران ها می توانید شروع به ارائه فضای باز ناهار خوری در مارس 18 با محدودیت های نشسته داخل سالن ناهار خوری نمی شود مجاز است.

آریزونا: خرده فروشان می تواند ارائه منظقه خدمات به عنوان از آوریل 4 و می توانید برای باز کردن فروشگاه به مشتریان در 8 مه. رژیم صهیونیستی. mlb را تعیین کرده است May 12 هدف برای رستوران ها برای بازگشایی شده است. دو هفته ای خود به قرنطینه قوانین در اثر باقی می ماند برای همه کسانی که می رسند از یک منطقه با قابل توجهی در جامعه گسترش از جمله اما نه محدود به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

واشنگتن:زمین های عمومی شروع بازگشایی در یک نورد اساس شروع ممکن است 5. انواع تفریح اجازه خواهد داشت به جز کمپینگ. “کم خطر” پروژه های ساخت و ساز می توانید راه اندازی مجدد تحت شرایط. مقامات دولتی در حال کار بر روی هدایت اجازه می دهد تا خرده فروشی منظقه, وانت, فروش خودرو carwashes محوطه سازی و رفوی خدمات در خدمات عبادت با یک خانواده در هر وسیله نقلیه.

جزئیات:ژن های خود را می تواند تعیین کند که آیا coronavirus شما قرار می دهد در بیمارستان — و ما در حال شروع به باز کردن آنهایی که ماده

نیویورک: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: محدود بازگشایی که دولت می تواند شروع ممکن است 15.

کانکتیکات: دولت با هدف اجازه می دهد تا رستوران فضای باز صندلی به سر on May 20. مو و ناخن سالن و خرده فروشان نیز اجازه داده می شود برای بازگشایی, به عنوان خواهد مناطق در فضای باز در باغ وحش و موزه ها. Campsites همچنین می تواند بازگشایی شده است.

نیوجرسی:رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی طرح هیچ شرکت جدول زمانی. او پیشنهاد کرد محدودیت می تواند در محل باقی می ماند برای هفته اگر چه دوره های گلف و دولت و شهرستان پارک ها می تواند بازگشایی on May 2. اما زمین بازی بسته باقی خواهد ماند و پیکنیک و تیم های ورزشی نمی شود مجاز است. دولت آخرین ماندن-صفحه اصلی سفارش از طریق ژوئن 5.

همچنین نگاه کنید به: پیگیری همه از MarketWatch آخرین coronavirus اخبار در اینجا

تگزاس: تمام فروشگاه های خرده فروشی در مراکز خرید, رستوران, سینما, تئاتر, کتابخانه ها و موزه ها می تواند بازگشایی مه 1 در 25 درصد ظرفیت است. که می تواند به افزایش 50 درصد ظرفیت در مارس 18. عمومی, ورزشی مانند تنیس و گلف می توانند رزومه با گروه بیش از چهار نفر است. مو و ناخن سالن هنوز مجاز به باز کردن. تنها کارگران ضروری خواهد شد که دسترسی به مراقبت از امکانات خرده فروشی نیست و دیگر کارگران است.

دولت نیاز به 14 روز خود قرنطینه برای ورود مسافران از فرودگاه در کالیفرنیا, کانکتیکات, نیویورک نیوجرسی و واشنگتن و همچنین آتلانتا و شیکاگو و دیترویت و میامی است. آن را برداشته و خود قوانین قرنطینه برای مسافران از لوئیزیانا.

ایلینوی: گلخانه, باغ, مراکز و مهد کودک اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 1; دیگر خرده فروشان از جمله فروشگاه های بزرگ ارائه می منظقه وانت و تحویل. اعمال جراحی الکتیو می توانید رزومه. برخی از پارک ها بازگشایی و قایقرانی با بیش از دو نفر به عنوان به خوبی به عنوان گلف اجازه خواهد داشت. بخش هایی از دولت ممکن است قادر به حرکت به مرحله بعدی که اجازه می دهد کسب و کارهای غیر ضروری (از جمله آرایشگر مغازه ها و سالن) و تولید کنندگان برای بازگشایی, on May 29.

کلرادو:کسب و کار سراسر کشور از جمله مو و ناخن سالن و همچنین دندانپزشکی و دیگر انتخابی خدمات پزشکی می تواند بازگشایی در مارس 1 تحت شرایط خاصی هر چند نه در منطقه دنور. غیر ضروری کسب و کار وجود دارد باقی می ماند بسته از طریق حداقل مارس 8, اگر چه بیشتر استان ها اجازه خواهد داد که منظقه وانت از خرده فروشان. عوامل واقعی املاک و اجازه داده شد تا شروع به نشان دادن خانه دوباره در آوریل 27, هر چند باز خانه ها مجاز نمی باشد. دفاتر می تواند بازگشایی در مارس 4 با 50 درصد از کارکنان و اجتماعی فاصله اگر چه رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس گفت: مردم باید در ادامه کار از خانه در صورت امکان. ماسک صورت هنوز هم مورد نیاز و گروه تجمعات نمی تواند بیش از 10 نفر است.

جزئیات:Coronavirus دیگر زنده می ماند هوابرد و سفر بیشتر در این فضاهای عمومی — در اینجا که در آن به دقت فوق العاده

مین: آرایشگر مغازه ها, سالن مو و حیوان خانگی groomers می تواند بازگشایی مه 1 می تواند به عنوان درایو در سینما نمایندگی مجاز و فروش خودرو و تفریح در فضای باز. محدود drive-in اقامت-در-خود-خودرو خدمات مذهبی مجاز است. رستوران ها بسته باقی می ماند. همه کسانی که به دولت باید قرنطینه برای 14 روز.

تنسی:اکثر کسب و کار می تواند بازگشایی آوریل 1. رستوران ها قادر به باز کردن برای شام خوردن در خدمات در نیمی از-ظرفیت, شروع, مارس 27. فروشگاه های خرده فروشی می تواند در مارس 29. شهرستان خود را با ادارات بهداشت که شامل کسانی هستند که خانه به ممفیس Nashville و Knoxville طرح خود را بازگشایی استراتژی.

آلاباما: همه کسب و کار خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت آغاز می 1. الکتيو با روش های پزشکی می توانید رزومه. سواحل باز هستند. Nonwork تجمعات از 10 یا بیشتر مردم مجاز نیست. آرایشگاه و سالن های بسته باقی می ماند.

Oklahoma: Sit-down, رستوران, سینما, تئاتر, سالن های ورزشی و ورزشگاه اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 1 اجتماعی فاصله. مکان های عبادت می توانید بازگشایی به صورت حضوری خدمات اگر آنها را ترک هر ردیف یا پیو باز است. مو سالن باربر فروشگاه ناخن سالن حیوان خانگی groomers و چشمه های معدنی اجازه داده شد به بازگشایی زودتر اجتماعی فاصله اگر آنها در جوامع خود محدودیت در محل. دولت پارک ها و مناطق تفریحی نیز می تواند بازگشایی شده است.

آیداهو: تقریبا تمام فروشگاه های خرده فروشی و خانه عبادت می تواند باز آوریل 1. بعد مراقبت و جوانان حوادث می تواند راه اندازی مجدد نیز هست. میله, رستوران, اتاق ناهار خوری, مو سالن و داخل سالن ورزشگاه ماندن بسته شده است.

خوانده: شرکت های آشکار برنامه های خود را برای چه کار می کنند که شبیه به امریکا بازگشت و به دفتر

آیووا: رستوران ها و فروشگاه ها و مراکز خرید و همچنین برخی از کسب و کارهای دیگر اجازه داده شد به بازگشایی در 77 از دولت 99 شهرستانهای آغاز آوریل 1 اما در بیش از 50 درصد ظرفیت است. رستوران خواهد بود محدود به جداول بیش از شش نفر و تمام جداول باید حداقل 6 فوت از هم جدا. در میان استان ها است که نمی بازگشایی هستند کسانی که به این دولت بزرگترین شهرستانها از جمله Des Moines, آیووا, Davenport, Sioux, آیووا, شهرستان و شهر.

ویرجینیا:عروق کرونر از بازدیدکننده داشته است دکتر اجازه داده شد به سر ممکن است 1.

گرجستان: ورزشگاه, سالن مو بازی بولینگ کوچه و تو سرو اجازه داده شد به بازگشایی در آوریل 24 اجتماعی-دورى و بهداشت مورد نیاز است. بیمارستان ها می توانند رزومه اعمال جراحی الکتیو. در آوریل 27, سینما اجازه داده شد به بازگشایی و رستوران ها ارائه می دهند محدود ناهار خوردن در خدمات. این طرح رعایت شده است با شک و تردید در درون دولت به عنوان وال استریت ژورنال گزارش و تهمت بود به طور غیر منتظره ای انتقادی از گرجستان طرح است.

می سی سی پی:فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی در 27 آوریل با محدودیت در تعداد مشتریان, اما ورزشگاه, سالن مو, خال کوبی سالنهای سینما و قمار در میان کسانی که باید باقی بماند بسته شده است. رستوران ها نمی تواند ارائه ناهار خوری نشسته. اگر چه مکان عبادت و نه توسط دولت و قوانین دولتی تیت ریوز می گوید که او خواسته است که شبان نیست که در کلیسا.

جزئیات:Coronavirus است ‘سکوت فاجعه’ به صورت روستایی ایالت های جنوبی

کارولینای جنوبی: فروشگاه فروش مبلمان, لباس, لوازم ورزشی, کتاب و گل در میان دیگر خرده فروشی دسته ها و همچنین فروشگاه های بزرگ و بازارهای کک اجازه داده شد به بازگشایی در آوریل 20 در بیش از 20 درصد ظرفیت و اجتماعی فاصله. سواحل به دنبال در مارس 21. محلی و شهرستان دولت هنوز هم می تواند به منظور تعطیلی.

مونتانا: دولت بازگشایی آغاز شد و در آوریل 26 با کلیساها به دنبال فروشگاه های خرده فروشی در روز بعد. ناهار خوردن در رستوران ها و کافه ها اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 4 با 50 درصد ظرفیت است.

آلاسکا:نشسته رستوران وعده های غذایی شده اند مجاز به ادامه اما تنها با استفاده از جداول متشکل از اعضای یک خانواده تنها و تنها با رزرو. رستوران ها می تواند تنها 25% کامل میان قوانین دیگر. رستوران ها در لنگرگاه باید حفظ ورود به سیستم از مشتریان برای کمک به هر گونه تماس های آینده ردیابی در میان دیگر قوانین است. محیط داخلی و خارجی گردهمایی که شامل خدمات مذهبی محدود به 20 نفر یا 25 درصد از یک ساختمان ظرفیت. فروشگاه های خرده فروشی می تواند بازگشایی اما با محدود 20 نفر یا 25 درصد از ظرفیت در یک زمان و تنها یک فیلم از یک خانواده می تواند در یک زمان وارد. مو سالن باربر و مغازه های ناخن سالن های مجاز به بازگشایی و همچنین نیز با اجتماعی فاصله.

ورمونت:خدمه بیش از دو می تواند رزومه, هوای آزاد, کار و ساخت و ساز در اشغال ساختمان آغاز مارس 20. خرده فروشان می تواند بازگشایی با منظقه وانت و خدمات تحویل.

جزئیات:پرستاری-صفحه اصلی ساکنان و کارکنان می تواند در معرض خطر بزرگ اگر متحده باز کردن بیش از حد به زودی

همچنین:‘این بچه ها جدا شده اند که به لحاظ اجتماعی و حاکی’: را کودکان و نوجوانان در سراسر آمریکا را به لغو اردوی این تابستان ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>