کالیفرنیا بزرگترین کمک کننده به اقتصاد ایالات متحده خواهد شروع به شل شدن آن تنگ اقامت-صفحه اصلی قوانین در جمعه اما این اقدامات به مراتب کمتر از آنچه در فلوریدا تگزاس و کشورهای دیگر انجام داده اند.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: خرده فروشان را قادر به ارائه منظقه وانت جمعه. تولید کنندگان همچنین ممکن است قادر به بازگشایی شده است. دولت را انتشار معیارهای پنج شنبه که می تواند اجازه دهید اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی در برخی از بخش های دولت است.

اما منطقه خلیج سان فرانسیسکو می توانید در ادامه به قوانین سختگیرانه تر است.

روز دوشنبه اعلام می آید در روزی که فلوریدا و اوهایو و تعدادی از کشورهای دیگر شروع به اجازه دادن به برخی از کسب و کار به بازگشایی شده است. آنچه را اجازه داده اما همچنان به طور گسترده ای متفاوت است توسط وزارت امور خارجه و هنوز هم شامل مقدار زیادی از محدودیت.

در حالی که برخی از ایالت ها اجازه می دهد سالن مو برای بازگشایی تحت شرایط خاصی دیگران می گویند که آنها باقی می ماند بسته شده است. و برخی فرمانداران در حال شل شدن قوانین بیشتر در برخی از قطعات از کشورهای خود را بیش از دیگران است. مدارس بسته باقی می ماند و همچنان مردم را تشویق به ماندن در خانه که ممکن است تحت جدیدتر “امن تر در صفحه” سفارشات. اجتماعی فاصله ثابت و ماسک صورت به طور فزاینده ای مورد نیاز در فروشگاه ها.

بی تاب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا فرمانداران به سرعت حرکت می کند و دارای پشتیبانی از معترضان در چندین پایتخت دولت خواستار متحده برای بازگشایی, با وجود ده ها هزار نفر از مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری است. برخی از ایالت ها شروع به شل شدن محدودیت در کسب و کار شروع بیش از یک هفته پیش و دولت فدرال اجازه دهید آن اجتماعی-فاصله دستورالعمل منقضی در پایان مارس با استناد به کار فرمانداران در کشورهای خود را.

ببینید:مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات مجدد تیم به راه اندازی ‘بزرگ آمریکا باز گشت’ مبارزات انتخاباتی آگهی

در حالی که در فلوریدا و اوهایو و تگزاس را سست قوانین بسیاری از دیگر اوایل محرک نسبتا کوچک همکاران به اقتصاد ایالات متحده که قرارداد در 4.8% سالانه سرعت در سه ماهه اول. متحده به طور کلی فقط شروع به خاموش کردن بخش هایی از اقتصاد خود را در اواسط ماه مارس و اقتصاددانان ترس سه ماهه دوم داده خواهد شد گریمر از سه ماهه نخست سال آمار و ارقام بوده است.

جزئیات: اقتصاد ایالات متحده به بازگشایی در ماه مه و ژوئن و پس از آن واقعا به گزاف گویی,’ خزانه را Mnuchin می گوید اما دیگران فکر سقوط

در میان بزرگترین کمک به اقتصاد کالیفرنیا, نیویورک, ایلینوی, پنسیلوانیا و میشیگان و نیوجرسی هنوز هم اکثر اگر نه همه محدودیت در فعالیت های کسب و کار در محل.

در اینجا چیزی است که برخی از کشورها اعلام کرده اند:

فلوریدا:آغاز آوریل 4 رستوران در اکثر نقاط دولت می تواند از سر نشستن به پایین خدمات در 25 درصد ظرفیت در داخل و اجتماعی فاصله در خارج از منزل. خرده فروشان می تواند بازگشایی در 25 درصد ظرفیت است. اعمال جراحی الکتیو می توانید رزومه. سالن مو و دیگر خدمات شخصی و همچنین ورزشگاه بسته باقی می ماند. قوانین جدید نمی پوشش دولت سه پرجمعیت ترین شهرستان: Miami-Dade, Broward و پالم بیچ. کسانی هستند که در آن بسیاری از دولت COVID-19 بیماری شده اند.

برخی از سواحل و پارک ها در حال حاضر بازگشایی شد. در جکسنویل برای مثال آنها باز از 6 صبح تا 11 صبح و 5 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر اجتماعی فاصله وجود دارد مورد نیاز است و گروه نمی تواند بیش از 49 نفر. کلید غرب سواحل در میان آخرین به بازگشایی اما تنها به مردم محلی است. در میامی-Dade County, پارک مارینا و گلف باز در آوریل 29 با برخی از محدودیت ها (از جمله ماسک) هر چند برخی از پارک های محلی باقی می ماند بسته شده است.

اوهایو: دفاتر و انبار و تولید کنندگان و شرکت های ساخت و ساز می تواند بازگشایی ممکن است 4. خرده فروشان و کسب و کار خدمات می تواند در مارس 12 و مشتریان باید پوشیدن ماسک. همه به موضوع اجتماعی-دورى قوانین. ناهار خوری در یک رستوران باقی مانده خارج از محدوده. مو و ناخن سالن و همچنین ورزشگاه بسته باقی می ماند.

Missouri:هر کسب و کار می تواند بازگشایی در مارس 4, هر چند مناطق مترو می تواند اعمال قوانین سختگیرانه تر. نیز وجود خواهد داشت هیچ محدودیتی در اندازه تجمعات.

نبراسکا:آغاز مارس 4 در 59 از دولت 93 استان ها و از جمله Omaha ناهار خوردن در رستوران و خدمات می توانند رزومه کاری در 50 درصد ظرفیت گروه های محدود خواهد شد به حداکثر شش نفر است. مو و ناخن سالن آرایشگاه, ماساژ درمانی و تو سرو می توانید بازگشایی که همان روز و در هر دو کارگران و کاربران باید از ماسک می پوشند. کودک-مراقبت از امکانات می تواند بازگشایی نیز با محدودیت. قوانین مؤثر بر مکان عبادت را سست می شود. قوانین مؤثر بر Lincoln سرمایه دولت نمی منقضی تا 6 می و این معلوم نیست که آیا محدودیت ها کاسته خواهد شد و سپس.

کانزاس: ناهار خوردن در رستوران خدمت می توانند, رزومه, on May 4 با جداول بیش از 10 نفر و فاصله بین جداول. خانه عبادت خواهد بود و مجاز به برگزاری خدمات با بیش از 10 نفر اما با اجتماعی فاصله. کودک-مراقبت از امکانات و کتابخانه ها عمل می کنند. میله ممکن است مجاز به باز کردن به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 18 در 50 درصد ظرفیت است.

ایندیانا: فروشگاه های خرده فروشی از جمله مراکز خرید و هر گونه تولید کنندگان که بسته شده بود بازگشایی می آغاز مارس 4 در بسیاری از دولت است. گردهمایی می توان به افزایش 25 نفر. اندازه محدودیت در خدمات مذهبی برداشته خواهد شد, on May 8. رستوران می تواند بازگشایی برای دراز کردن وعده های غذایی در 50 درصد ظرفیت در مارس 11, و سالن مو همچنین اجازه خواهد داشت برای باز کردن پس از آن. کشورها ضعیف قوانین اعمال نمی به ماریون کانتی است که به ایندیاناپولیس یا شهرستان دریاچه در شمال غربی ایندیانا در نزدیکی شیکاگو تا مه 11 و Cass County, که در آن بسیاری از دولت coronavirus موارد رخ داده است و یک خوک کارخانه فرآوری شده و بسته به مدت یک هفته تا مارس 18. کار از خانه همچنان به تشویق شود.

دولت می تواند شروع به حرکت به مرحله بعدی بازگشایی در آوریل 24. رژیم صهیونیستی. اریک هولکوم گفت که او می خواهد به دیدن دولت در مرحله نهایی توسط ژوئیه 4 اما با اجتماعی فاصله هنوز هم در نیروی.

New Hampshire: الکتيو با روش های پزشکی می توانید به تدریج از سر on May 4. خرده فروشان می تواند بازگشایی مارس 11 در 50 درصد ظرفیت است. سالن مو و آرایشگر مغازه ها نیز می تواند بازگشایی با محدودیت های خاصی. همان می رود برای دوره های گلف. رستوران ها می توانید شروع به ارائه فضای باز ناهار خوری در مارس 18 با محدودیت های نشسته داخل سالن ناهار خوری نمی شود مجاز است.

آریزونا: خرده فروشان ارائه می منظقه خدمات به عنوان از آوریل 4 و می توانید برای باز کردن فروشگاه به مشتریان در 8 مه. رژیم صهیونیستی. mlb را تعیین کرده است May 12 هدف برای رستوران ها برای بازگشایی شده است. دو هفته ای خود به قرنطینه قوانین در اثر باقی می ماند برای همه کسانی که می رسند از یک منطقه با قابل توجهی در جامعه گسترش از جمله اما نه محدود به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

کالیفرنیا: شش شهرستان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو را تمدید اقامت-در-خانه سفارشات از طریق ممکن است اما اجازه خواهد داد که فعالیت های ساخت و ساز, محوطه سازی و باغ کسب و کار و دیگران که در درجه اول ارائه خدمات به رزومه, on May 4. این را شامل نمی شود رستوران ها با صندلی در فضای باز. مردم نیز خواهد شد مجاز به بازی گلف و تنیس و کودکان می توانند دیدار در گروه های تا 12. برخی از پارک های در حال بازگشایی.

اما اورنج کانتی سواحل جنوب لس آنجلس دستور داده شد بسته شده در آوریل 30.

واشنگتن:زمین های عمومی را بازگشایی در یک نورد اساس شروع ممکن است 5. انواع تفریح اجازه خواهد داشت به جز کمپینگ. “کم خطر” پروژه های ساخت و ساز می توانید راه اندازی مجدد تحت شرایط. مقامات دولتی در حال کار بر روی هدایت اجازه می دهد تا خرده فروشی منظقه, وانت, فروش خودرو carwashes محوطه سازی و رفوی خدمات در خدمات عبادت با یک خانواده در هر وسیله نقلیه.

پنسیلوانیا: فروشگاه های خرده فروشی در 24 شهرستان در شمال و بخش مرکزی از دولت اجازه خواهد داشت برای بازگشایی, on May 8. کودک-مراقبت از امکانات در این شهرستان خواهد شد که حرکت به “زرد” فاز همچنین اجازه خواهد داشت به بازگشایی و فرد در خدمات کلیسا می تواند از سر گرفت. اما مو و ناخن سالن در میان کسب و کارهای دیگر باید بسته باقی می ماند و تجمعات را محدود به 25 نفر. نه فیلادلفیا و نه پیتسبورگ است که تحت پوشش قوانین جدید.

قبل از آن رژیم صهیونیستی است. تام گرگ گفت: پروژه های ساخت و ساز غیر ضروری تلقی می توانید راه اندازی مجدد سطح ایالت در مارس 1.

کنتاکی: در مارس 11, ساخت, ساخت و ساز و خدمات حرفه ای می تواند در 50 درصد ظرفیت; ماشین و قایق نمایندگی پت groomers و مسابقه اسب بدون طرفداران باید قادر رزومه. هدف اجازه می دهد در فرد خدمات در خانه از عبادت و بازگشایی غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی است که ممکن است 20 و باربر مغازه ها و سالن ها می تواند بازگشایی مارس 25.

نیویورک: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: محدود بازگشایی که دولت می تواند شروع ممکن است 15.

کانکتیکات: دولت با هدف اجازه می دهد تا رستوران فضای باز صندلی به سر on May 20. مو و ناخن سالن و خرده فروشان نیز اجازه داده می شود برای بازگشایی, به عنوان خواهد مناطق در فضای باز در باغ وحش و موزه ها. Campsites همچنین می تواند بازگشایی شده است.

نیوجرسی:رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی طرح هیچ شرکت جدول زمانی. او پیشنهاد کرد محدودیت می تواند در محل باقی می ماند برای هفته اگر چه دوره های گلف و دولت و شهرستان پارک ها می تواند بازگشایی on May 2. اما زمین بازی بسته باقی خواهد ماند و پیکنیک و تیم های ورزشی نمی شود مجاز است.

همچنین نگاه کنید به: پیگیری همه از MarketWatch آخرین coronavirus اخبار در اینجا

میشیگان: باغ, فروشگاه, مهد کودک و مراقبت از چمن کنترل آفات و عملیات محوطه سازی شده اند مجاز به بازگشایی منوط به محدودیت در تعداد افراد مجاز در یک زمان. فروشگاه های بزرگ که به فروش لوازم باغ نیز اجازه داده شده برای از سرگیری فروش آنها. قایقرانی و گلف نیز مجاز است.

از دست ندهید:میشیگان رژیم صهیونیستی است. Whitmer گسترش وضعیت اضطراری به عنوان برگ برنده توییتهایی او باید ‘معامله’ با مردم بسیار خوب’ اعتراض خود را اقامت در خانه سفارش برخی از آنها به شدت مسلح

تگزاس: تمام فروشگاه های خرده فروشی در مراکز خرید, رستوران, سینما, تئاتر, کتابخانه ها و موزه ها می تواند بازگشایی مه 1 در 25 درصد ظرفیت است. که می تواند به افزایش 50 درصد ظرفیت در مارس 18. عمومی, ورزشی مانند تنیس و گلف می توانند رزومه با گروه بیش از چهار نفر است. مو و ناخن سالن هنوز مجاز به باز کردن. تنها کارگران ضروری خواهد شد که دسترسی به مراقبت از امکانات خرده فروشی نیست و دیگر کارگران است.

ایلینوی: گلخانه, باغ, مراکز و مهد کودک اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 1; دیگر خرده فروشان از جمله فروشگاه های بزرگ ارائه می منظقه وانت و تحویل. اعمال جراحی الکتیو می توانید رزومه. برخی از پارک ها بازگشایی و قایقرانی با بیش از دو نفر به عنوان به خوبی به عنوان گلف اجازه خواهد داشت.

کلرادو:کسب و کار سراسر کشور از جمله مو و ناخن سالن و همچنین دندانپزشکی و دیگر انتخابی خدمات پزشکی می تواند بازگشایی در مارس 1 تحت شرایط خاصی هر چند نه در منطقه دنور. غیر ضروری کسب و کار وجود دارد باقی می ماند بسته از طریق حداقل مارس 8, اگر چه بیشتر استان ها وجود دارد اجازه خواهد داد که منظقه وانت از خرده فروشان. عوامل واقعی املاک و اجازه داده شد تا شروع به نشان دادن خانه دوباره در آوریل 27, هر چند باز خانه ها مجاز نمی باشد. دفاتر می تواند بازگشایی در مارس 4 با 50 درصد از کارکنان و اجتماعی فاصله اگر چه رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس گفت: مردم باید در ادامه کار از خانه در صورت امکان. ماسک صورت هنوز هم مورد نیاز و گروه تجمعات نمی تواند بیش از 10 نفر است.

جزئیات:Coronavirus دیگر زنده می ماند هوابرد و سفر بیشتر در این فضاهای عمومی — در اینجا که در آن به دقت فوق العاده

مین: آرایشگر مغازه ها, سالن مو و حیوان خانگی groomers می تواند بازگشایی مه 1 می تواند به عنوان درایو در سینما نمایندگی مجاز و فروش خودرو و تفریح در فضای باز. محدود drive-in اقامت-در-خود-خودرو خدمات مذهبی مجاز است. رستوران ها بسته باقی می ماند. همه کسانی که به دولت باید قرنطینه برای 14 روز.

تنسی:اکثر کسب و کار می تواند بازگشایی آوریل 1. رستوران ها قادر به باز کردن برای شام خوردن در خدمات در نیمی از-ظرفیت, شروع, مارس 27. فروشگاه های خرده فروشی می تواند در مارس 29. شهرستان خود را با ادارات بهداشت که شامل کسانی هستند که خانه به ممفیس Nashville و Knoxville طرح خود را بازگشایی استراتژی.

آلاباما: همه کسب و کار خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت آغاز می 1. الکتيو با روش های پزشکی می توانید رزومه. سواحل باز هستند. Nonwork تجمعات از 10 یا بیشتر مردم مجاز نیست. آرایشگاه و سالن های بسته باقی می ماند.

Oklahoma: Sit-down, رستوران, سینما, تئاتر, سالن های ورزشی و ورزشگاه اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 1 اجتماعی فاصله. مکان های عبادت می توانید بازگشایی به صورت حضوری خدمات اگر آنها را ترک هر ردیف یا پیو باز است. مو سالن باربر فروشگاه ناخن سالن حیوان خانگی groomers و چشمه های معدنی اجازه داده شد به بازگشایی زودتر اجتماعی فاصله اگر آنها در جوامع خود محدودیت در محل. دولت پارک ها و مناطق تفریحی نیز می تواند بازگشایی شده است.

آیداهو: تقریبا تمام فروشگاه های خرده فروشی و خانه عبادت می تواند باز آوریل 1. بعد مراقبت و جوانان حوادث می تواند راه اندازی مجدد نیز هست. میله, رستوران, اتاق ناهار خوری, مو سالن و داخل سالن ورزشگاه ماندن بسته شده است.

خوانده: شرکت های آشکار برنامه های خود را برای چه کار می کنند که شبیه به امریکا بازگشت و به دفتر

آیووا: رستوران ها و فروشگاه ها و مراکز خرید و همچنین برخی از کسب و کارهای دیگر اجازه داده شد به بازگشایی در 77 از دولت 99 شهرستانهای آغاز آوریل 1 اما در بیش از 50 درصد ظرفیت است. رستوران خواهد بود محدود به جداول بیش از شش نفر و تمام جداول باید حداقل 6 فوت از هم جدا. در میان استان ها است که نمی بازگشایی هستند کسانی که به این دولت بزرگترین شهرستانها از جمله Des Moines, آیووا, Davenport, Sioux, آیووا, شهرستان و شهر.

ویرجینیا:عروق کرونر دکتر بازدیدکننده داشته است می تواند رزومه آوریل 1.

گرجستان: ورزشگاه, سالن مو بازی بولینگ کوچه و تو سرو اجازه داده شد به بازگشایی در آوریل 24 اجتماعی-دورى و بهداشت مورد نیاز است. بیمارستان ها می توانند رزومه اعمال جراحی الکتیو. در آوریل 27, سینما اجازه داده شد به بازگشایی و رستوران ها ارائه می دهند محدود ناهار خوردن در خدمات. این طرح رعایت شده است با شک و تردید در درون دولت به عنوان وال استریت ژورنال گزارش و تهمت بود به طور غیر منتظره ای انتقادی از گرجستان طرح است.

می سی سی پی:فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی در 27 آوریل با محدودیت در تعداد مشتریان, اما ورزشگاه, سالن مو, خال کوبی سالنهای سینما و قمار در میان کسانی که باید باقی بماند بسته شده است. رستوران ها نمی تواند ارائه ناهار خوری نشسته. اگر چه مکان عبادت و نه توسط دولت و قوانین دولتی تیت ریوز می گوید که او خواسته است که شبان نیست که در کلیسا.

جزئیات:Coronavirus است ‘سکوت فاجعه’ به صورت روستایی ایالت های جنوبی

کارولینای جنوبی: فروشگاه فروش مبلمان, لباس, لوازم ورزشی, کتاب و گل در میان دیگر خرده فروشی دسته ها و همچنین فروشگاه های بزرگ و بازارهای کک اجازه داده شد به بازگشایی در آوریل 20 در بیش از 20 درصد ظرفیت و اجتماعی فاصله. سواحل به دنبال در مارس 21. محلی و شهرستان دولت هنوز هم می تواند به منظور تعطیلی.

آلاسکا:نشسته رستوران وعده های غذایی شده اند مجاز به ادامه اما تنها با استفاده از جداول متشکل از اعضای یک خانواده تنها و تنها با رزرو. رستوران ها می تواند تنها 25% کامل میان قوانین دیگر. رستوران ها در لنگرگاه باید حفظ ورود به سیستم از مشتریان برای کمک به هر گونه تماس های آینده ردیابی در میان دیگر قوانین است. محیط داخلی و خارجی گردهمایی که شامل خدمات مذهبی محدود به 20 نفر یا 25 درصد از یک ساختمان ظرفیت. فروشگاه های خرده فروشی می تواند بازگشایی اما با محدود 20 نفر یا 25 درصد از ظرفیت در یک زمان و تنها یک فیلم از یک خانواده می تواند در یک زمان وارد. مو سالن باربر و مغازه های ناخن سالن های مجاز به بازگشایی و همچنین نیز با اجتماعی فاصله.

ورمونت:خدمه بیش از دو می تواند رزومه, هوای آزاد, کار و ساخت و ساز در اشغال ساختمان آغاز مارس 20. خرده فروشان می تواند بازگشایی با منظقه وانت و خدمات تحویل.

جزئیات:پرستاری-صفحه اصلی ساکنان و کارکنان می تواند در معرض خطر بزرگ اگر متحده باز کردن بیش از حد به زودی

همچنین:‘این بچه ها جدا شده اند که به لحاظ اجتماعی و حاکی’: را کودکان و نوجوانان در سراسر آمریکا را به لغو اردوی این تابستان ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de