متحده بازگشایی گرمسیری طوفان آرتور که جلسه: 5 چیزهایی که می دانیم دوشنبه

این عظیم بازگشایی بعد در سراسر امریکا

خودکار گیاهان در میشیگان. رستوران در ایالت مین است. مراکز در مینه سوتا است. ورزشگاه در کارولینای جنوبی است. جمعه روز بزرگی برای بازگشایی در امریکا است. دولت و محلات در حال کاهش stay-at-home محدودیت در سراسر کشور اما تشویق اجتماعی فاصله و ماسک صورت توسط ساکنان است. تعدادی از آمریکایی ها که می گویند آنها اجتماعی فاصله کاهش یافته است از اواخر ماه مارس با توجه به نظرسنجی گالوپ در هفته گذشته منتشر شد. اما رها نیست فقط از افرادی که زندگی می کنند در کشورهای که در آن آنها در حال حاضر می توانید ناهار خوردن در رستوران, دریافت کوتاهی مو در آرایشگاه و یا بازدید از پارک. بیشتر مردم در ایالات متحده است که هنوز اقامت در خانه محدودیت نیز دیگر اجتماعی فاصله.

  • را وارد کنید در وایومینگ: Yellowstone به بازگشایی خوب نیمی از آن.
  • مسافرتی راهنمای: که آمریکا نشانه در مورد بازگشایی?

طوفان گرمسیری آرتور مجموعه مناظر خود را در ساحل کارولینای شمالی

2020 کومودو است که دو هفته دور اما متوقف نشده یک پرنده اولیه سیستم از شوم کارولینای شمالی. طوفان گرمسیری آرتور که با تشکیل خاموش فلوریدا در شنبه انتظار می رود برای تقویت و شلاق بیرونی بانک ها با باران و باد پر باد شبانه به دوشنبه, خدمات ملی آب و هوا گفت. شرقی و بخش هایی از دولت باید بند به صورت موضعی و جاری شدن سیل خطرناک دریایی, شرایط پیش بینی گفت. یک طوفان گرمسیری هشدار صادر شده برای بخش های بیرونی بانک ها از گشت و گذار در شهر به اردک با توجه به National Hurricane Center. آرتور بود و انتظار می رود به شدت به آن منتقل شمال شرقی دور از ساحل شرق در اوایل این هفته.

  • چه چیزی در یک نام است ؟ از آرتور به Wilfred در اینجا لیستی از طوفان نام برای سال 2020 فصل است.
  • طوفان فرم کردن سواحل فلوریدا: طوفان گرمسیری آرتور فرم کردن فلوریدا تبدیل شدن به اولین نام طوفان فصل است.

ایتالیا برطرف مستند پیش از بازگشایی مرز

ایتالیا که حفظ کرده است در اروپا, طولانی ترین و دقیقترین coronavirus مستند روز دوشنبه بازگشایی خواهد میله, رستوران ها و مغازه ها و آرایشگری و زیبایی. کسب و کار باید اجرا تمیز کردن استانداردهای اجتماعی و فاصله گرفتن محدودیت رویترز گزارش داد. دولت ایتالیا اعلام کرد روز شنبه اضافه کرد که در تاریخ 3 ژوئن آن را به باز کردن مرزهای خود حذف 14 روز در قرنطینه برای ورود هر کسی از خارج از کشور. حرکت طراحی شده برای احیای ایتالیا را نابود صنعت گردشگری است که به ارزش 13 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را. ایتالیا متحمل بیش از 31,000 coronavirus مرگ و میر پس از آمریکا و انگلستان

سازمان جهانی بهداشت برگزار خواهد شد آن کنوانسیون حاضر برای اولین بار

73 مجمع بهداشت جهانی که در آن رهبران در سراسر جهان معمولا تشکیل در ژنو به بحث در مورد موضوعات بهداشتی برگزار خواهد شد آنلاین دوشنبه. آن را بر روی coronavirus همه گیر است که بیش از کشته 315,000 مردم و آلوده به بیش از 4.7 میلیون نفر در سراسر جهان است. در میان مسائل کلیدی خواهد بود و پتانسیل توسعه یک واکسن و نحوه توزیع آن در سراسر جهان است. که 194 عضو به طور کلی با هر سال به بحث در مورد سیاستهای سازمان و بودجه و به انتصاب مدیر کل. در مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف بودجه به, که پس از انتقاد دست زدن به آن از بیماری همه گیر. وال استریت ژورنال گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به قطع کمک های مالی دیگر از برنامه های خود را برای بازگرداندن وجوه.

  • واقعیت چک: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل سازمان جهانی بهداشت

“آخرین رقص’: پیوستن به این حزب پس از

“آخرین رقص” باور نکردنی 10-بخش مجموعه مستند در مایکل جردن و شیکاگو بولز’ 1990s سلسله به این نتیجه رسیدند یکشنبه شب اما مردم در حال رفتن به صحبت کردن در مورد این سری برای مدت زمان طولانی … شروع دوشنبه در ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی’ صفحه توییتر و یوتیوب کانال! ما مکنزی ماهی قزل آلا خواهد پیوست و در “پس از حزب” (با شروع از ظهر E. T.) سابق گاو گارد ضربه فیلم های پورنو کار آرمسترانگ برای روکش کردن دو قسمت نهایی و منعکس فریبنده سری.

  • “آخرین رقص’ takeaways: چگونه Michael Jordan را دیوانه و رقابت سوخت یکی از NBA بزرگ سلسله.
  • مایکل جردن اصرار دارد در ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’ او فشار در Bryon راسل در سال 1998 NBA Finals.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>