NASHVILLE — از ساحل به ساحل و به عنوان متحده هنوز در حال یادگیری دامنه جدید کروناویروس است که با داشتن درون مرزهای خود را — ده ها تن از فرمانداران اعلام کرده اند برنامه ای برای بازگشایی کسب و کار.

پس از هفته از توقیف فروشگاه ها و رستوران ها و برخی از کشورها در حال حاضر با توجه کسب و کار خوب برای باز کردن درهای خود را دوباره در حالی که مدعیان رسیدن به سطح بی سابقه است.

با گریز از کاخ سفید به تفسیر بهداشت عمومی ارشاد به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب متحده در سراسر آمریکا در حال اجرای یک درهم آمیخته از بازگشایی استراتژی.

برای برخی از کسانی که در کشورهای تقسیم مشهود است بین یک شهر و بعدی.

در مناطق حومه خارج از نشویل و ممفیس, تنسی, بزرگترین شهرستانها برخی از جوامع بین مجموعه های مختلف از قوانین: بازگشایی استراتژی های کالیفرنیا ، بیل لی است که به طور پیوسته محدودیت های بلند و پیشرفته تر شهرداران که مجاز به باز کردن در یک محتاط تر سرعت.

و در حالی که در فلوریدا است بازگشایی رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی در کاهش ظرفیت شهرستانهای اطراف میامی در جنوب بخشی از دولت است که نشان دهنده 60 درصد از موارد مرگ و میر — بسته باقی می ماند.

در شمال کالیفرنیا و چند شهرستان در حال بازگشایی کسب و کار پیش از دولت دستورالعمل که برای تماس به طور قابل توجهی در حال گسترش و تست تماس با ردیابی اعمال قبل از حرکت رو به جلو است. کسب و کار در مناطق روستایی شهرستانهای تگزاس در ضمن مجاز اجازه می دهد تا مشتریان بیشتر نسبت به مناطق همجوار با بالاتر coronavirus مورد می شمارد.

در اینجا نگاهی به استراتژی های برخی از این کشورها به دنبال آنها به عنوان تلاش برای شماره گیری پشت محدودیت در حالی که هنوز کاهش گسترش ویروس.

در سراسر ایالات متحده آمریکا: دیدن وضعیت دولت خود را بازگشایی با این نقشه

آریزونا

خلاصه: پس از مارس 31, آریزونا تا به حال در اثر یک ایالت اقامت در خانه جهت است که به طور کلی اجازه ساکنان به خانه های خود را ترک تنها برای مواد غذایی و پزشکی و ورزش و دیگر فعالیت های ضروری.” “غیر ضروری” کسب و کار تا حد زیادی توقیف. در آوریل 29, فرماندار اعلام کرد او را تمدید اقامت-در-خانه سفارش از طریق حداقل مارس 15, اما آن را تغییر دهید ، به عنوان از آوریل 1 بیمارستان و جراحی سرپایی مراکز مجاز به ادامه روش انتخابی اگر آنها تا به حال ظرفیت و تست چارچوب به انجام این کار. در مه 4, غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی پایین-تماس با ما خدمات مانند تحویل منظقه وانت و درایو-از طریق. در مه 8, خرده فروشان می تواند بازگشایی, برای, فرد, فروش, اما تنها در صورتی که با رعایت یک سری از سلامت و ایمنی مورد نیاز است. متخلفان از اصلاح اقامت در خانه سفارش می 2500 دلار جریمه و تا شش ماه در زندان است.

جمعیت: 7.3 میلیون

فرماندار: جمهوریخواه

دولت ارشاد: برای بازگشایی این هفته خرده فروشان باید اجرای این اقدامات ، Thos من:

  • حفظ فاصله فیزیکی.
  • کار با کاهش اشغال و ظرفیت بر اساس اندازه محل کسب و کار با توجه ویژه به محدود کردن مناطق که در آن مشتریان و کارکنان می تواند جمع.
  • پیاده سازی جامع بهداشت پروتکل; در ادامه به ارائه گزینه های برای تحویل و یا منظقه خدمات حتی اگر اجازه می دهد مشتریان داخل فروشگاه.
  • نزدیک اتاق جلسه و یا دیگر فضاهای محصور در دسترس به مشتریان است که اجازه نمی دهد برای مناسب فیزیکی, فاصله, مانند اتاق پرو در فروشگاه لباس.
  • اجرای علامت غربالگری برای کارمندان قبل از آنها شروع تغییرات خود را
  • نظر به ارائه پارچه پوشش صورت برای کارمندان و بازدید کنندگان.

استثنا: رستوران ها و کافه ها هنوز باز برای ناهار خوردن در خدمات; آنها فقط برای تحویل و یا وانت. سالن فقط می توانید محصول فروش در این زمان نه خدمات. سالنهای تئاتر و جامعه استخرهای بسته باقی می ماند.

کالیفرنیا

خلاصه: پس از شش هفته از اقامت در خانه, سفارشات, کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom است که اجازه می دهد سواحل و برخی از کسب و کار مانند فروشگاه های لباس و گل به بازگشایی محدود عملیات این هفته است. روستایی شهرستانهای با صفر یا چند مورد تحت فشار قرار دادند پاکت دوباره دهانه اجازه فروشان, مراکز خرید, ورزشگاه, سالن کتابخانه ها و حتی تو سرو به رزومه, کسب و کار, استدلال که خود را در موقعیت های به مراتب متفاوت از مناطق شهری مانند منطقه خلیج سانفرانسیسکو یا لس آنجلس است.

جمعیت: 39.8 میلیون

فرماندار: دموکراتیک

دولتی راهنمایی: Newsom قبلا گذاشته چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی. مرحله اول شامل ساختمان از خدمات تست و ردیابی تماس و حصول اطمینان از کافی PPE منابع برای مراقبت های بهداشتی. مرحله دو که دولت در حال حاضر ورود شامل تدریجی افتتاح کاهش خطر ابتلا به محل کار از جمله خرده فروشی ساخت و دفاتر — البته با برخی تغییرات مانند منظقه وانت. Newsom نیز گفت که بازگشایی مدارس می تواند به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئیه را برای یادگیری از دست زمان — بیانیه ای که حتی دولت سرپرست کردن گارد. در مرحله سوم مستلزم بازگشایی ناخن سالن آرایشگری, کلیساها, و, تئاتر, در حالی که چهار مرحله خواهد مجوز حوادث در مقیاس بزرگ مانند کنسرت ها و رویدادهای ورزشی است.

استثنا: روستایی Modoc, یوبا و شهرستان سوتر در حال بازگشایی کسب و کار پیش از دولت دستورالعمل.

فلوریدا

خلاصه: فلوریدا بازگشایی دوشنبه است اما نگه داشتن جنوب فلوریدا, شهرستان بسته, که حساب برای تقریبا 60 ٪ از دولت 36,897 موارد coronavirus و مشابه به اشتراک گذاری از فلوریدا 1,399 مرگ و میر ناشی از این بیماری است. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک متحد نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, بازدید کاخ سفید یک روز قبل از اعلام این طرح است. او گفت که او می خواهد فلوریدا به “تمرکز بر حقایق و نه ترس” از ویروس.

جمعیت: 21.2 میلیون

فرماندار جمهوری خواه

دولتی راهنمایی: فاز 1 از بازگشایی شروع سراسر 64 از دولت 67 شهرستانهای استان است.

استثنا: Miami-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان بسته باقی می ماند; همچنین رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی می تواند تنها در خدمت 25 درصد ظرفیت; سینما و سالنهای آرایشگری و ناخن سالن بسته باقی می ماند در سطح ایالت.

میشیگان

خلاصه: میشیگان بوده است-آمار coronavirus به خصوص در اطراف دیترویت منطقه و دولت سوم-بیشترین مرگ و میر در کشور است. میشیگان دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer به دست آورد توجه ملی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد او برای انتقاد از عدم فدرال برنامه ریزی و هماهنگی است. Whitmer نیز مبارزه با جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی که می خواهد او را به راه اندازی مجدد اقتصاد با سرعت بیشتری به خصوص در بخش هایی از دولت با تعداد نسبتا کمی از موارد. Whitmer مجموعه ای است از بازگشایی طرح است که تا حدودی بر اساس مناطق جغرافیایی.

جمعیت: 10 میلیون

فرماندار: دموکراتیک

دولتی راهنمایی: ماندن در خانه به جز برای اهداف ضروری حداقل تا آوریل 15. غیر ضروری کسب و کار بسته رستوران ها محدود به انجام و ارائه خدمات بدون تجمعات هر اندازه با چند استثنا. پوشیدن ماسک در محصور فضاهای عمومی.

استثنا: فروشنده داروخانه مشروب داستان و فروشگاههای جعبه بزرگ در میان کسب و کارهای ضروری. گلف, مراقبت از چمن, شرکت های گلخانه و باغ مراکز مجاز برای بازگشایی, با احتیاط, مارس 25. مسکونی و تجاری و ساخت و ساز در شخص خرید و فروش املاک و کار در فضای باز مانند جنگلداری و پارکینگ اجرای مجموعه را به گروگان گرفته است 7.

اوهایو

خلاصه: هشت هفته پس از کروناویروس جدید برای اولین بار تایید شد در دولت و به عنوان اوهایو می شود به کار در یک مد به دور از کسب و کار به عنوان معمول — رژیم صهیونیستی. مایک DeWine صحبت در دوشنبه گسترش تست برای محافظت از Ohioans. مقامات بهداشتی گزارش 560 موارد جدید و 18 بیشتر COVID-19 مرگ و میر در سطح ایالت در روز دوشنبه. گسترده تست و تماس با ردیابی از کسانی که در معرض عفونی فرد هستند در صورتحساب یا لیست به عنوان کلید در تشخیص و جداسازی موارد جدیدی از کروناویروس به بررسی گسترش آن به عنوان متحده راه اندازی مجدد اقتصاد خود را.

جمعیت: 11.7 میلیون

فرماندار: جمهوریخواه

دولتی راهنمایی: دوشنبه روز اول بود که کارفرمایان اجازه داده شد به یاد کارگران به کل دفاتر مراکز توزیع و ساخت و ساز شرکت اما بسیاری از آنها در هیچ عجله به سوئیچ از کار در خانه. اصلاح اقامت در خانه سفارش صادر شده در هفته گذشته مجوز خرده فروشی و کسب و کار خدمات به بازگشایی آغاز مارس 12 و در آن خواستار ویروس احتیاطی مانند کارکنان با پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله و سلامت کارگر چک. کارکنان شرکت بازگشایی می پوشند باید صورت پوشش و فرماندار خواسته است اما موظف است که هر کس جسارت در فضاهای عمومی به پوشیدن ماسک. دولت هنوز هم ممنوع تجمعات بزرگتر از 10 نفر و توصیه های اجتماعی فاصله از 6 فوت یا بیشتر.

استثنا: مدارس تعطیل هستند و بسته باقی خواهد ماند برای سال تحصیلی. DeWine گفت: در هفته گذشته بازگشایی ناهار خوردن در رستوران ها, میله, مو سالن باربر و مغازه ها و سالن های ورزشی و دیگر کسب و کار ممکن است اجازه داده شود “به سرعت نسبتا” به عنوان صنعت گروه های کاری تعریف بهترین شیوه. DeWine روز دوشنبه گفت که در چند روز آینده این پروتکل اعلام خواهد شد و بازگشایی بعد برای ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها که گذاشته حدود 300 ، 000 کارکنان. اگر چه یک جهش در ویروس موارد پیش بینی شده DeWine می گوید دولت باید پا زدن شروع آن ویران اقتصاد پس از همه گیر انداخت نزدیک به 1.1 میلیون Ohioans از کار در میان مجبور به تعطیلی کسب و کار.

تنسی

خلاصه: تنسی شده است در خط مقدم متحده بازگشایی. در حالی که رژیم صهیونیستی. Bill Lee در ابتدا سعی به جلوگیری از استفاده از قدرت کامل از دولت نیاز به کسب و کار و ساکنان به ماندن در ترافیک و تلفن همراه داده ها در ماه گذشته نشان داد مردم در, داوطلب, دولت, نیست, مطابق.

لی پس از آن اصلاح شده خود را اجرایی سفارش های یک کلمه: با تغییر “خواست” به “نیاز” او به طور موثر اجرا اقامت در خانه سفارش دهید. اما فرماندار کاهش یافته است به تجدید سفارش آوریل گذشته هموار کردن راه برای رستوران, خرده فروشی, ورزشگاه, سالن ها و دیگر کسب و کار شروع به باز کردن در کاهش ظرفیت.

جمعیت: 6.8 میلیون

فرماندار: جمهوریخواه

دولتی راهنمایی: تنسی بود میان ایالات متحده برای اولین بار در کشور به اعلام بازگشایی رستوران لی مجموعه, مارس 27 تاریخ برای شام خوردن به سر در نیمی از ظرفیت در سال 89 از 95 شهرستانهای استان که مانع دولت بزرگترین مناطق شهری است. بعد هفته گذشته فروشگاه های خرده فروشی و ورزشگاه نیز داده شد چراغ سبز به بازگشایی درهای خود را به مشتریان با کاهش ترافیک است.

لی اتحاد اتحاد تبلیغ جدید “تنسی تعهد” که صاحبان کسب و کار می توانید خود را اعلام داوطلبانه پایبندی به بهداشت عمومی توصیه هایی مانند کارکنان با پوشیدن ماسک و چراغ جلو از خانه و سطوح. تماس نزدیک کسب و کار مانند سالن آرایشگاه و ناخن چشمه های معدنی بازگشایی خواهد در اکثر نقاط دولت در روز چهارشنبه.

استثنا: موسیقی سالن های سرپوشیده تفریحی کسب و کار مانند بولینگ کوچه و بارها همه هنوز هم باقی می ماند بسته تحت ایالت سفارش. گردهمایی های اجتماعی بزرگتر از 10 نفر نیز باقی می ماند از حد.

تگزاس

خلاصه: تگزاس coronavirus پاسخ منجر شده است توسط رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت که در ابتدا استفاده از قدرت اضطراری برای محدود کردن تجمعات بیش از 10 نفر قبل از گسترش آن به اقامت-صفحه اصلی سفارش به جز برای کسب و کار ضروری و موثر مارس 2. ابوت سست قوانین تاریخ و زمان آخرین جمعه, اجازه می دهد تا به صورت تدریجی بازگشایی برخی از کسب و کار.

جمعیت: 29 میلیون

فرماندار: جمهوریخواه

دولتی راهنمایی: فروشگاه های خرده فروشی در مراکز خرید, رستوران, سینما, تئاتر, کتابخانه ها و موزه ها می تواند در حال حاضر باز است اما باید محدودیت مشتریان به 25 درصد از حداکثر ظرفیت اجتماعی فاصله و ضد عفونی استانداردهای توصیه می شود. کسب و کار در شهرستان با پنج یا کمتر از موارد که شامل بسیاری از تگزاس روستایی شهرستان می تواند بازگشایی در 50 درصد ظرفیت است. فروشگاه های مواد غذایی, ایستگاه های گاز و دیگر خدمات ضروری می تواند به کار خود ادامه بدون محدودیت ظرفیت. همه تگزاسی را تشویق به باقی می ماند 6 فوت از هم جدا و پوشیدن چهره و پوشش ،

استثنا: بارها ورزشگاه, مکان عمومی, استخر, مو و ناخن سالن های تصویری بازی های آرکید, بازی بولینگ کوچه و تو سرو باقی می ماند بسته تحت ابوت آخرین سفارش است که در محل حداقل تا مارس 18. بسیاری از کسب و کار مجاز به بخشی از بازگشایی هنوز برای انجام این کار و ابوت است تحت فشار محافظه کاران به گسترش خود را بازگشایی منظور اضافی کسب و کار به خصوص آرایشگران و سالن مو.

کمک: آریزونا جمهوری صحرا آفتاب ساراسوتا هرالد تریبون, Detroit Free Press, The Columbus Dispatch این Tennessean و Austin American-Statesman.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de