متحده بازگشایی پس از coronavirus مستندات: نیویورک و نیوجرسی و پنسیلوانیا اعلام قوانین جدید

ایلینوی در روز جمعه شد بزرگ بعدی دولت اجازه می دهد تا تعدادی از کسب و کار برای بازگشایی به عنوان متحده همچنان به سهولت و محدودیت های اعمال شده برای مبارزه با گسترش coronavirus حدود دو ماه پیش —اگر چه شیکاگو باید صبر کنید تا ژوئن 3.

در ضمن شهر نیویورک است در مسیر شروع فاز اول بازگشایی در ژوئن 8 رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: ساخت این آخرین بخش از دولت برای رسیدن به این مرحله ،

پنسیلوانیا و نیوجرسی و ورمونت نیز اعلام کرد که تازه گام در روز جمعه.

سیاستمداران در کارولینای شمالی در ضمن این استدلال بیش از زمانی که میله می تواند بازگشایی; قوه مقننه با تصویب لایحه اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی خارج اما فرماندار می گوید آن را هنوز هم بیش از حد به زودی.

تعدادی از کشورهای دیگر باید گفت اقدامات جدید را به اثر در تاریخ 1 ژوئن. بسیاری از قوانین سست هفته گذشته پیش از آخر هفته روز یادبود.

به عنوان شده است در این مورد پس از بازگشایی اقدامات آغاز شد بیش از یک ماه پیش کشورهای در حال توسعه قوانین خود را بر روی همه چیز از آنچه که می تواند باز و تحت چه ظرفیت محدودیت به اندازه اجتماعات به زمانی که پوشش صورت مورد نیاز است.

در حالی که بسیاری از کسب و کار در سراسر کشور در حال باز کردن دوباره و بسیاری از سواحل شلوغ شد بیش از آخر هفته روز یادبود صاحبان باقی می ماند عصبی در مورد اینکه آیا آنها را ببینید به اندازه کافی فروش. که بزرگترین نگرانی برای 39 درصد از صاحبان کسب و کار کوچک با توجه به بررسی های انجام شده برای LendingTree.

دفعات بازدید:این کارآفرین هشدار می دهد که بازگشایی بیش از حد به زودی بدتر خواهد بود برای کسب و کار از بسته ماندن طولانی

پارک های ملی در ادامه به بازگشایی شده است. و در حالی که پارک یونیورسال اورلاندو و SeaWord نگاه به بازگشایی خود اورلاندو سایت در ماه ژوئن دیزنی قطع +0.47% برنامه صبر کنید تا اواسط ماه جولای به بازگشایی والت دیزنی جهان در دو مرحله ،

در میان بزرگتر خرده فروشان برخی پیشنهاد کرده اند که کسب و کار است و دوره نقاهت را به خوبی به عنوان ایالت ها اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی شده است. میسی M -6.88% گفته است که “تقاضای مشتری است و در حد متوسط بالاتر از ما انتظار” در دو هفته اول پس از فروشگاه ها شروع به باز کردن ممکن است 4. این انتظار به اکثر فروشگاه های باز در اواخر ماه ژوئن است.

استارباکس SBUX, -0.70% آغاز شد که بازگشایی در هفته دوم اردیبهشت هفته گذشته گفت که فروش در حال اجرا در 60% تا 65% از سطح سال گذشته قرار دادن آنها جلوتر از پیش بینی.

J. C. Penney JCPNQ, +13.27% که برای ورشکستگی زمینه حفاظت در مارس 15, گفت: آن را بازگشایی شد 150 فروشگاه در 27 متحده در مارس 27 و قصد دارد حدود 500 باز ژوئن 3.

جزئیات:کاستکو درآمد آمار هزینه های اضافی از دستمزد تمیز کردن میان بیماری همه گیر کوروناویروس

همچنین:نرخ بیکاری بالا را به درایو بودجه-مصرف کنندگان آگاه به دلار طور کلی دلار درخت و خانواده دلار

حتی به عنوان برخی از کسب و کار بازگشایی و کشورهای بالابر برخی از محدودیت در فعالیت های شخصی, برای اولین بار مدعیان صدر 2 میلیون برای 10 هفته به وزارت کار گزارش مارس 28. اما تعداد پایین بود از هفته گذشته است.

اما همه اقدامات هستند اقدام به عنوان برنامه ریزی شده. مین که در آن گفته بود دیگر نمی خواهد اجازه می دهد تا مراکز تناسب اندام و ناخن سالن برای بازگشایی ژوئن 1 به عنوان اولین برنامه ریزی شده در حال حاضر با اضافه کردن داخل سالن ناهار خوری در سه شهرستان به لیست تاخیر.

جزئیات:ببینید که چگونه به سرعت coronavirus گسترش می تواند در یک رستوران در این معده تان شدیدا نور سیاه و سفید blowjob

و چند متحده, مثل, کانکتیکات, هاوایی و فلوریدا در ادامه به نیاز به برخی از مسافران را به خود قرنطینه برای 14 روز. مونتانا است که بلند کردن اجسام از آن خود قرنطینه قانون در تاریخ 1 ژوئن زودتر از حد انتظار بوده است.

ورزش در حال تلاش برای از سرگیری, از جمله حرفه ای بیس بال و هاکی. بسیاری از تیم NBA بازگشایی آموزش امکانات به صورت داوطلبانه تمرینات. آلمان بوندسلیگا یکی از جهان برتر لیگ فوتبال, از سر بازی با طرفداران در حضور و غیاب بدون دست دادن و یا پست-هدف پذیرای; لیگ برتر انگلستان با هدف راه اندازی مجدد ژوئن 17.

NCAA اجازه خواهد داد که فوتبال و بسکتبال بازیکنان برای شروع کار در تاریخ 1 ژوئن.

تگزاس گفت: این امر اجازه می دهد تا طرفداران برای حضور در, هوای آزاد, رویدادهای ورزشی در 25 درصد ظرفیت آغاز و در ماه ژوئن. اما ماراتن بوستون که در حال حاضر شده است به عقب رانده از آوریل تا سپتامبر لغو شده است و با جایگزین مجازی حوادث.

توجه است در حال حاضر تبدیل به چگونه مدارس از جمله محیط های دانشگاهی می تواند بازگشایی در پاییز.

بی تاب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است هل دادن فرمانداران به سرعت حرکت می کند و vocalized به ویژه در توییتر حمایت خود را از معترضان در چندین پایتخت دولت خواستار متحده به بازگشایی شده است. او به نام متحده به کار به بازگشایی مدارس با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت.

دفعات بازدید:90 درصد از جهان را در موزه ها بسته شد coronavirus همه گیر و 1 در 8 مارس هرگز بازگشایی

همچنین: هلند رستوران با استفاده از ربات پیشخدمت در طول همه گیر

تلفات اقتصادی از coronavirus گسترده شده است. نرخ بیکاری در ماه آوریل رسید به 14.7 درصد به 20.5 میلیون نفر شغل خود را از دست در این ماه به تنهایی. نرخ بیکاری در صدر 20 درصد در سه متحده است.

اقتصاد قرارداد در 4.8% سالانه سرعت در سه ماهه اول. متحده به طور کلی فقط شروع به خاموش کردن بخش هایی از اقتصاد خود را در اواسط ماه مارس و اقتصاددانان ترس سه ماهه دوم داده خواهد شد گریمر از سه ماهه اول ارقام بودند.

در اینجا چیزی است که برخی از کشورها اعلام کرده اند:

ایلینوی: رستوران فضای باز صندلی در حال حاضر اجازه خواهد داشت در دولت سوم عبارت از بازگشایی در مه 29, پوشش همه اما شیکاگو است. غیر ضروری کسب و کار (از جمله آرایشگاه و سالن مو) و تولید کنندگان و همچنین پارک دولت نیز بازگشایی پس از آن. شیکاگو به شرح زیر در ژوئن 3. گلخانه ها و باغ ها و مراکز مهد کودک اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 1; دیگر خرده فروشان از جمله فروشگاه های بزرگ ارائه می منظقه وانت و تحویل. اعمال جراحی الکتیو می توانید رزومه. برخی از پارک ها بازگشایی و قایقرانی با بیش از دو نفر به عنوان به خوبی به عنوان گلف مجاز است.

همچنین نگاه کنید به: پیگیری همه از MarketWatch آخرین coronavirus اخبار در اینجا

ویرجینیا: شمال ویرجینیا و همچنین ریچموند و Accomack شهرستان در ساحل شرقی پیوستن به بقیه از دولت در “مرحله 1” در 29 مه و دولت بیشتر ممکن است شل قوانین در ژوئن 5.. در جای دیگر غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی اجازه داده شد برای باز کردن در 50 درصد ظرفیت ها و رستوران ها به ارائه فضای باز ناهار خوری نیز با محدودیت ابتدا ممکن است 15. خدمات مذهبی می تواند رزومه کاری در 50 درصد ظرفیت ، Telework همچنان به تشویق شود. عروق کرونر از بازدیدکننده داشته است دکتر اجازه داده شد به سر ممکن است 1.

مریلند: رستوران ها ارائه می دهند فضای باز ناهار خوری با محدودیت ابتدا در 5 p. m. مه 29 به عنوان دولت حرکت به مرحله دوم بازگشایی. استخر و اردوگاه های روز همچنین می توانید باز کنید. خرده فروشان و دیگر غیر ضروری کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت در مارس 15, به عنوان مکان عبادت است. سالن مو باز هستند تنها با وقت قبلی. دو کشور در نزدیکی واشنگتن دی سی بسته باقی می ماند اما مونتگومری است که انتظار می رود به حرکت به مرحله اول از شل شدن قوانین در تاریخ 1 ژوئن. بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اجازه داده شد برای از سرگیری انتخابی و عروق کرونر روش در مارس 7. گلف و تنیس و ماهیگیری و شکار, قایق رانی, اسب سواری و کلاس های ورزش در حال حاضر مجاز به عنوان به خوبی. سواحل و پارک های ایالتی بازگشایی برای پیاده روی و ورزش.

دفعات بازدید:توسط سالن مو خود را و یا سلمانی بازگشایی? آماده به پرداخت COVID-19 هزینه شستن موهای خود را و جست و خیز chitchat با سبک خود را

پنسیلوانیا: کودک-امکانات مراقبت از مو برش, رستوران ها, میله قمار مراکز و دیگر کسب و کار می تواند بازگشایی در 18 شهرستانهای شمالی در آوریل 29 با محدودیت تحت دولت “سبز فاز.” منطقه فیلادلفیا حرکت خواهد کرد و به دولت “زرد فاز” در ژوئن 5, پس بسیاری از دیگر استان ها در دولت است. فیلادلفیا اجازه خواهد داد که دفاتر تولید و خرده فروشی برای باز کردن پس از آن. دولت را “زرد” قوانین اجازه داده اند که فروشگاه های خرده فروشی و مراقبت از امکانات برای بازگشایی و فرد در خدمات کلیسا را از سر گرفت. اما مو و ناخن سالن در میان کسب و کارهای دیگر باید بسته باقی می ماند و تجمعات را محدود به 25 نفر. منطقه فیلادلفیا همچنان تحت ونرخ اقامت در خانه قوانین.

آیداهو: تقریبا تمام باقی مانده کسب و کار از جمله میله و سینما می تواند بازگشایی در تاریخ 30 مه. فروشگاه های خرده فروشی و خانه عبادت بودند مجاز به باز آوریل 1. بعد مراقبت و جوانان حوادث می تواند راه اندازی مجدد نیز هست. میله, رستوران, اتاق ناهار خوری, مو سالن و داخل سالن ورزشگاه اجازه داده شد برای بازگشایی, on May 16.

فلوریدا: کلید های فلوریدا را بلند بازرسی نگه داشتن بازدید کننده در ژوئن 1 و هتل ها وجود دارد اجازه خواهد داشت برای باز کردن در 50 درصد ظرفیت است.

اجاره املاک باقی مانده در دولت; مقامات شهرستان می توانید شروع به ارسال برنامه در 18 مه برای اجازه دادن به آنها برای بازگشایی با محدودیت هایی از جمله کسانی است که مجاز به اجاره. (اشاره: شهر نیویورک مستاجرها استقبال نمی شود.)

فلوریدا در ادامه به نیاز کسانی که از New York, New Jersey, کانکتیکات یا لوئیزیانا به خود منزوی و یا خود قرنطینه برای 14 روز.

آغاز آوریل 4 رستوران در اکثر نقاط دولت می تواند رزومه نشسته و خدمات در 25 درصد ظرفیت در داخل خانه. خرده فروشان نیز می تواند بازگشایی در 25 درصد ظرفیت است. سالن مو باز یک هفته بعد. اعمال جراحی الکتیو نیز از سر گرفته اند. سواحل باز هستند. میامی-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان پرجمعیت ترین در دولت و با چند نمونه از COVID-19 باز با تاخیر.

بخوانید:چه دیزنی لند و والت دیزنی جهان می تواند مانند زمانی که آنها بازگشایی پس از coronavirus خاموش شدن ناگهانی

ورمونت: ورزشگاه ناخن سالن چشمه های معدنی و دیگر “داخلی تعمیر و نگهداری” کسب و کار می تواند بازگشایی در ژوئن 1 و اندازه گردهمایی های اجتماعی را افزایش می دهد به 25 از 10. آرایشگران و آرایشگاه می تواند بازگشایی مارس 29 با محدودیت. یک اطلاعیه در مورد داخل سالن ناهار خوری این است که انتظار می رود در هفته آینده.; فضای باز ناهار خوری با محدودیت اجازه داده شده پس مارس 22. هتل, B&Bs و اردو نیز می تواند باز در 22 مه با محدودیت. اما در خارج از کشور بازدید کنندگان هنوز هم باید خود قرنطینه برای 14 روز. فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی در 18 مه پس از عملیاتی با منظقه وانت و تحویل خدمات پس از اواخر ماه آوریل است. خدمه بیش از دو اجازه داده شد تا به سر منزل کار و ساخت و ساز در اشغال ساختمان آغاز مارس 20.

نیویورک: نیویورک شهرستان است که انتظار می رود برای پیوستن به بقیه از دولت در تاریخ 8 ژوئن در اجازه دادن به “کم خطر” کسب و کار در حال حاضر شده است مجاز به بازگشایی در تمام مناطق به جز شهر نیویورک است. آنها عبارتند از: ساخت و ساز, ساخت و تمام خرده فروشی که در آن منظقه وانت امکان پذیر است و همچنین کشاورزی جنگلداری و ماهیگیری.

جزئیات:نیویورک فاز 1 بازگشایی می تواند ارسال به 400,000 کارکنان به کار

نیوجرسی: کودک-مراقبت از خدمات می تواند بازگشایی در ژوئن 15. ورزش در فضای باز تمرین اجازه خواهد داشت که در ژوئن 22 و اردوگاه های روز می تواند بازگشایی در جولای 6. رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت: با هدف بالا بردن محدودیت در داخل سالن اجتماعات از جمله برای خدمات مذهبی برای 12 ژوئن آخر هفته. ساحل نیوجرسی سواحل بازگشایی در 22 مه با دولت محلی تصمیم گیری که چگونه بسیاری از مردم مجاز هستند در یک زمان. مرور سواری و بازی های آرکید بسته باقی خواهد ماند و رستوران ها وجود دارد هنوز هم فقط مجاز به ارائه را خارج و تحویل. غیر ضروری کسب و کار می تواند برای بازگشایی منظقه وانت در 18 مه و همه ساخت و ساز می تواند رزومه و سپس به عنوان به خوبی. درایو و درایو-از طریق حوادث از جمله مراسم فارغ التحصیلی هستند مجاز است. زمین های گلف و دولت و county parks بازگشایی on May 2. اما زمین بازی بسته باقی خواهد ماند و پیکنیک و تیم های ورزشی نمی شود مجاز است.

کالیفرنیا: در فضای باز و سرپوشیده خرید می توانید رزومه در سان فرانسیسکو در 15 ژوئن می تواند به عنوان خدمات مذهبی و رویدادهای ورزشی بدون تماشاگر. آرایشگر مغازه ها و سالن مو در این شهرستان انتظار می رود برای باز کردن در اواسط ماه جولای. اما قوانین همچنان به متفاوت در سراسر منطقه خلیج است. کالیفرنیا اعلام کرد, ضوابط جدید در 18 مه برای شهرستان به شل محدودیت از جمله آغاز به اجازه داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و مراکز خرید برای بازگشایی شده است. فروشگاه فروش کتاب و اسباب بازی و لوازم ورزشی و گل در میان سایر دسته بندی ها مجاز بودند به بازگشایی در مارس 8 با منظقه وانت تنها.

دولت در 12 ماه مه منتشر شد 12-صفحه سند جزئیات مورد نیاز و قابل توصیه برای رستوران ها به دنبال بازگشایی برای ناهار خوردن در سرویس اما رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هنوز به هنگام و در چه بخش هایی از دولت است که می تواند اتفاق می افتد. او گفت: آن را طولانی تر از مو و ناخن سالن های مجاز به بازگشایی; Newsom گفت: دولت coronavirus شیوع شروع در یک سالن ناخن.

میشیگان: غیر ضروری پزشکی, رزومه, مارس 29. خرده فروشان از جمله کسانی که در داخل مراکز می تواند شروع بازگشایی on May 26 توسط قرار ملاقات فقط. کافه ها و رستوران ها در شمال میشیگان و فوقانی شبه جزیره مناطق — 7.5 درصد از جمعیت این ایالت — می تواند بازگشایی مارس 22 در 50 درصد ظرفیت و با محدودیت های دیگر. تولید کنندگان اجازه داده شد برای بازگشایی, on May 11 پس از برخی اقدامات ایمنی شده اند در محل قرار داده. واقعی املاک و نمایش آن از سر گرفته اند. قایقرانی و گلف نیز مجاز است. ورزشگاه و سینما باقی می ماند بسته شده است.

ماساچوست: بوستون فضاهای اداری اجازه خواهد داشت برای باز کردن در ژوئن 1. ساخت و ساز خانه ها و برخی از درمان های پزشکی اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 18 با محدودیت. در مه 25, مو سالن منظقه وانت برای خرده فروشان فضاهای اداری در خارج از بوستون و برخی از تفریح و سرگرمی از جمله سواحل می تواند از سر گرفت. سواحل شد

آیووا: قمار و پارک های تفریحی می تواند بازگشایی در ژوئن 1, و زنده, هوای آزاد, اجرای برنامه می توانید رزومه پس از آن نیز با محدودیت. میله اجازه داده شد برای بازگشایی با محدودیت در آوریل 28. دولت های محلی متفاوت است به طور گسترده ای در بازگشایی مجدد برنامه. رستوران ها و فروشگاه ها و مراکز خرید و همچنین برخی از کسب و کارهای دیگر اجازه داده شد به بازگشایی در 77 از دولت 99 شهرستانهای آغاز آوریل 1 اما در بیش از 50 درصد ظرفیت است. در میان استان ها است که نمی بلافاصله بازگشایی هستند کسانی که به این دولت بزرگترین شهرستانها از جمله Des Moines, آیووا, Davenport, Sioux, آیووا, شهرستان و شهر.

کانکتیکات: دولت تحت فشار قرار دادند پشت بازگشایی تاریخ برای سالن مو به ژوئن 1 فقط قبل از اینکه شروع به مصرف دیگر اقدامات برای بازگشایی, on May 20. رستوران فضای باز صندلی از سر گرفته on May 20 با محدودیت. دفاتر و خرده فروشان نیز می تواند بازگشایی و سپس به عنوان می تواند campsites به علاوه مناطق در فضای باز در باغ وحش و موزه ها. تحت قوانین فعلی میله که اصلا خدمت به مواد غذایی بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل 20 ژوئن به عنوان ورزشگاه تئاتر ناخن سالن و تو سرو است. اردوهای تابستانی را بازگشایی ژوئن 29. هر کسی که در سفر به کشور باید همچنان به خود قرنطینه برای 14 روز.

نوادا: قمار می تواند بازگشایی ژوئن 4. میله ورزشگاه و دیگر غیر ضروری کسب و کار می تواند بازگشایی مارس 29 با محدودیت. رستوران ها و خرده فروشان می تواند بازگشایی در 50 درصد ظرفیت در مارس 9 و مو و ناخن سالن اجازه داده شد برای بازگشایی با محدودیت. حوادث با مخاطبان زنده نوار باشگاه ها و فاحشه خانه ها بسته باقی می ماند. داخل سالن اجتماعات محدود به 50 نفر.

کلرادو: داخل سالن ناهار خوری از سر گرفته on May 27, با محدودیت و تابستان اردوگاه های روز می تواند باز ژوئن 1. میله که اصلا خدمت به مواد غذایی بسته باقی می ماند. کسب و کار سراسر کشور از جمله مو و ناخن سالن و همچنین دندانپزشکی و دیگر انتخابی خدمات پزشکی بازگشایی در مارس 1 تحت شرایط خاصی و دنور به دنبال on May 8. عوامل واقعی املاک و اجازه داده شد تا شروع به نشان دادن خانه دوباره در آوریل 27, هر چند باز خانه ها مجاز نمی باشد. دفاتر می تواند بازگشایی در مارس 4 با 50 درصد از کارکنان و اجتماعی فاصله اگر چه رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس گفت: مردم باید در ادامه کار از خانه در صورت امکان.

بخوانید:سلامت رسمی واریز شده و پس از تحت فشار قرار دادند برای بازگشایی, کلرادو, شهرستان و نقطه داغ گوشت گیاهی

کانزاس: رژیم صهیونیستی. لورا کلی می گوید county مقامات بهداشت هم اکنون می توانید تصمیم بگیرید که اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای باز کردن و چگونه اجتماعات بزرگ می باشد. سینما و غیر قبیله ای قمار در میان کسب و کار است که می تواند بازگشایی on May 22, در حالی که بارها و استخرهای شنا ماند بسته شده است. ناهار خوردن در رستوران و خدمات از سر گرفته on May 4 با جداول بیش از 10 نفر و فاصله بین جداول. خانه عبادت خواهد بود و مجاز به برگزاری خدمات با بیش از 10 نفر اما با اجتماعی فاصله. کودک-مراقبت از امکانات و کتابخانه ها عمل می کنند.

مونتانا: دولت قصد دارد وارد اجرای فاز دوم بازگشایی در ژوئن 1 و اجازه می دهد فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و میله های به عمل در 75 درصد ظرفیت اجتماعی فاصله. ورزشگاه و استخر نیز باز خواهد شد با همان محدودیت. سالن های کنسرت و همچنین قادر خواهد بود برای باز کردن با محدودیت. 14-روز خود قرنطینه قانون برای خارج از کشور نیز بازدید خواهد ناپدید می شوند و سپس. دولت بازگشایی آغاز شد و در آوریل 26 با کلیساها به دنبال فروشگاه های خرده فروشی در روز بعد. ناهار خوردن در رستوران ها و کافه ها اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 4 با 50 درصد ظرفیت است.

کنتاکی: موزه ها, هوای آزاد, جاذبه های مشروب و کتابخانه ها می تواند بازگشایی در تاریخ 8 ژوئن با محدودیت. به عنوان از آوریل 11, ساخت, ساخت و ساز و خدمات حرفه ای می تواند در 50 درصد ظرفیت; ماشین و قایق نمایندگی پت groomers و مسابقه اسب بدون طرفداران باید قادر رزومه. هدف اجازه می دهد در فرد خدمات در خانه از عبادت و بازگشایی غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی است که ممکن است 20 و باربر مغازه ها و سالن ها می تواند بازگشایی مارس 25.

تگزاس: میله در سراسر تقریبا تمام دولت می تواند باز در 25% ظرفیت در مارس 22. رستوران ها شده اند که مجاز به کار در 25% ظرفیت از تاریخ 1 مه می تواند افزایش آن به 50 درصد و سپس. بولینگ alleys یکنوع بازی شبیه لوتو سالن rodeos و برخی تفریحی دیگر گزینه ها نیز بازگشایی شده است. پنج شهرستان ال پاسو شهرستان و چهار در تگزاس تکدی — صبر کنید تا 29 مه به بازگشایی شده است. مراقبت از کودک, تا تو, سرو ورزشگاه دفاتر و برخی دیگر از کسب و کار اجازه داده شد برای بازگشایی, مارس 18. بعد اردوگاه های شبانه جوانان اردوگاه ها و نرم افزار های ورزشی منهای طرفداران می تواند راه اندازی در مه 31. تمام فروشگاه های خرده فروشی و مراکز سینما کتابخانه و موزه بازگشایی شد که از مارس 1 در 25% ظرفیت. عمومی, ورزشی مانند تنیس و گلف اجازه داده شد به رزومه و سپس با گروه بیش از چهار نفر است. مو و ناخن سالن اجازه داده شد به بازگشایی ممکن است 8.

آلاسکا: همه کسب و کار می تواند به طور کامل بازگشایی on May 23 به عنوان دولت به طور همزمان خود را پیاده سازی سوم و چهارم فاز. دولت گرفته بود اولین حرکت به سمت بازگشایی در اواخر ماه آوریل است.

کارولینای شمالی: رستوران مو و ناخن سالن تو سرو و شخصی دیگر-مراقبت از کسب و کار می تواند بازگشایی در 50% ظرفیت از 5 p. m. در 22 مه با محدودیت. استخر و اردوگاه نیز می تواند بازگشایی شده است. میله ورزشگاه و داخل سالن, سرگرمی, مکانهای بسته باقی می ماند. دولت را در حال حاضر نشان می دهد بیش از 25 نفر در هوای تجمعات و تنها 10 زمانی که در داخل خانه. خانه از عبادت معاف هستند از هدایت. برخی از غیر ضروری کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی در اواخر مارس 8 در 50 درصد ظرفیت است.

بخوانید:آینده موفق coronavirus پاسخ: تست توده در محل کار و در کلیسا و خود اداره آزمون

West Virginia: دولت نقل مکان کرد و به آن “هفته چهارم” reopenings در مارس 21 و شروع خواهد شد اجازه می دهد در محیط داخلی رستوران صندلی در 50 درصد ظرفیت است. خرده فروشان بزرگ خواهد بود و مجاز به باز کردن. اجاره قایق, قایق, دوچرخه و تجهیزات تفریحی می تواند رزومه و سپس بیش از حد. هوای هدایت ماهیگیری و سنگ نوردی مجاز است به عنوان از آوریل 15. مو و ناخن سالن شده اند مجاز به بازگشایی شده است. کم-تماس با جوانان ورزش می تواند بازگشت در تاریخ 8 ژوئن.

ایندیانا: گردهمایی تا 100 نفر مجاز آغاز مارس 22 زمانی که دولت نقل مکان کرد و به مرحله بعدی از بازگشایی طرح در همه آنها به جز سه شهرستان. ظرفیت محدود در فروشگاه های خرده فروشی که تا به حال شروع به بازگشایی در مارس 4, می تواند در 75 درصد ظرفیت است. سالن های ورزشی و استخرهای شنا و اردو و سینما نیز می تواند بازگشایی با محدودیت. تفریحی ورزشی شیوه می تواند آغاز خواهد شد. میله بسته باقی می ماند. Marion County, ایندیاناپولیس که در آن است بر اساس, شهرستان دریاچه در شمال غربی ایندیانا و Cass County, که در آن یک بسته بندی گوشت می آمد تسهیلات بر اساس شل در تاریخ 1 ژوئن.

رژیم صهیونیستی. اریک هولکوم گفته او هدف برای کسب و کار به طور کامل باز در جولای 4 و کنوانسیون های ورزشی, حوادث, نمایشگاه ها, جشنواره ها و نمایشگاه دولت اجازه داده می شود با اجتماعی فاصله. پوشش صورت اختیاری خواهد بود.

هاوایی: دولت مجاز است “کم خطر” کسب و کار برای باز کردن و با هدف به تدریج اجازه می دهد متوسط خطر کسب و کار مانند کلیساها ورزشگاه تئاتر, رستوران ها و سالن مو برای آغاز عملیات در ماه ژوئن. هیچ تاریخ های تعیین شده است. رژیم صهیونیستی. دیوید Ige گفت: 14 روز در قرنطینه برای مسافران خارج از دولت را گسترش فراتر از 30 ژوئن.

رود آیلند: رستوران ها اجازه داده شد برای شروع ارائه محدود فضای باز ناهار خوری در ماه مه. 18. “Noncritical” فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 9 با ظرفیت محدود. انتخابی روشهای پزشکی اجازه داده شد برای از سرگیری پس از آن بیش از حد. دولت امیدوار است به اجازه می دهد در فرد مذهبی خدمات آغاز مارس 30 و اجازه بدهید مو و ناخن سالن, در میان دیگران, بازگشایی در اوایل ماه ژوئن است.

واشنگتن: دندانپزشکان می تواند بازگشایی در مارس 18. انتخابی روشهای پزشکی نیز مجاز است. خرده فروشان نیز شده اند مجاز به ارائه منظقه وانت. اراضی عمومی شروع بازگشایی در یک نورد اساس شروع ممکن است 5. انواع تفریح اجازه خواهد داشت به جز کمپینگ. پروژه های ساخت و ساز کم خطر تلقی می توانید راه اندازی مجدد تحت شرایط.

ویسکانسین: دولت دیوان عالی کشور زده دولت stay-در-خانه قانون در اواخر مارس 13, اساسا بازگشایی کسب و کار در وزارت امور خارجه بلافاصله و لغو محدودیت در اندازه تجمعات. دولت های محلی هنوز هم می تواند خود را تحمیل قوانین و مدارس بسته باقی می ماند اما در حرکت یکباره دولت به صفوف باز ترین در کشور است.

اورگان: میله, رستوران ها, مراکز و سالن ها و ورزشگاه شده اند مجاز به بازگشایی در اکثر شهرستانهای استان در 15 مه اما با محدودیت.

آریزونا: قمار شروع بازگشایی در مارس 15, bookending یک هفته است که در آن رستوران ها شروع به باز کردن برای شام خوردن در سرویس در آوریل 11. اعمال جراحی الکتیو از سر گرفته مارس 1 در حالی که خرده فروشان می تواند ارائه منظقه خدمات به عنوان از آوریل 4 و باز کردن فروشگاه به مشتریان در 8 مه. آرایشگاه و سالن اجازه داده شد به بازگشایی در 8 مارس را به عنوان به خوبی. دولت stay-در-خانه سفارش منقضی خواهد شد در آوریل 15. عمده-لیگ های ورزشی می تواند رزومه مارس 16, اما بدون فن.

دولت دیگر حکم دو هفته خود قرنطينه برای همه کسانی که می رسند از یک منطقه با قابل توجهی در جامعه گسترش از جمله اما نه محدود به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

جزئیات:درمان نوعی عفونت کرونا ويروسی است که چهار برابر هزینه مورد آنفولانزا

اوهایو: رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine تبدیل اقامت خود را در خانه جهت مشاوره در مارس 19, اجازه می دهد تا ساکنان به سفر بدون محدودیت. اما تجمع جرم باقی می ماند خارج از محدوده. داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها می توانند رزومه مارس 21 با محدودیت های کمتر از یک هفته بعد از رستوران ها و کافه ها اجازه داده شد به بازگشایی خارج است. دفاتر و انبار و تولید و ساخت و ساز شرکت بازگشایی شد مارس 4. خرده فروشان و کسب و کار خدمات می تواند در مارس 12 و مشتریان باید پوشیدن ماسک. همه به موضوع اجتماعی-دورى قوانین. مو و ناخن سالن بازگشایی در مه 15.

کارولینای جنوبی: رستوران ها اجازه داده شد به بازگشایی محدود داخلی صندلی on May 11. قایقرانی محدودیت نیز برداشته.

دولت یکی از اولین به شل محدودیت. فروشگاه فروش مبلمان, لباس, لوازم ورزشی, کتاب و گل در میان دیگر خرده فروشی دسته ها و همچنین فروشگاه های بزرگ و بازارهای کک اجازه داده شد به بازگشایی در آوریل 20 در بیش از 20 درصد ظرفیت و اجتماعی فاصله. سواحل شروع بازگشایی در آوریل 21.

Missouri:کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 4, هر چند مناطق مترو می تواند اعمال قوانین سختگیرانه تر. نیز وجود خواهد داشت هیچ محدودیتی در اندازه تجمعات. با حوادث زندگی می کنند اجازه می دهد در برانسون شهر رفت و آمد مکرر در جنوب غربی بخشی از دولت خواهد بود در کسب و کار اگر چه دولت می گوید اجتماعی فاصله است که انتظار می رود بین خانواده ها یا افراد است.

نبراسکا:آغاز مارس 4 در 59 از دولت 93 استان ها و از جمله Omaha ناهار خوردن در رستوران و خدمات می توانند رزومه کاری در 50 درصد ظرفیت گروه های محدود خواهد شد به حداکثر شش نفر است. مو و ناخن سالن آرایشگاه, ماساژ درمانی و تو سرو می توانید بازگشایی که همان روز و در هر دو کارگران و کاربران باید از ماسک می پوشند. کودک-مراقبت از امکانات می تواند بازگشایی نیز با محدودیت. قوانین مؤثر بر مکان عبادت را سست می شود. قوانین مؤثر بر Lincoln سرمایه دولت نمی منقضی تا 6 می و این معلوم نیست که آیا محدودیت ها کاسته خواهد شد و سپس.

New Hampshire: دولت با صدور دستورالعمل برای اجازه دادن عروسی در فضای باز و اردوهای تابستانی. رستوران می تواند شروع ارائه, هوای آزاد, ناهارخوری, on May 18 با محدودیت های نشسته داخل سالن ناهار خوری نمی شود مجاز است.انتخابی روشهای پزشکی به تدریج از سر گرفته on May 4. خرده فروشان می تواند بازگشایی مارس 11 در 50 درصد ظرفیت است. سالن مو و آرایشگر مغازه ها نیز می تواند بازگشایی با محدودیت های خاصی. همان می رود برای دوره های گلف.

جزئیات:ژن های خود را می تواند تعیین کند که آیا coronavirus شما قرار می دهد در بیمارستان — و ما در حال شروع به باز کردن آنهایی که ماده

مین: آرایشگر مغازه ها, سالن مو و حیوان خانگی groomers بازگشایی مه 1 و همچنین به عنوان درایو در سینما نمایندگی مجاز و فروش خودرو و تفریح در فضای باز. محدود drive-in اقامت-در-خود-خودرو خدمات مذهبی مجاز است. خرده فروشان و رستوران ها در بیشتر مناطق روستایی استان ها شروع بازگشایی در 8 مه و یکی بیشتر دنبال خواهد شد در تاریخ 1 ژوئن. برنامه شامل سه نفر دیگر از شهرستانهای جنوبی بودند را در خود نگه دارد. این برنامه اجازه می دهد تا ورزشگاه و ناخن سالن برای بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن تاخیر شد. Campsites باز به مین ساکنان برای آخر هفته روز یادبود. همه کسانی که به دولت باید قرنطینه برای 14 روز.

تنسی:اکثر کسب و کار بازگشایی آوریل 1. رستوران ها قادر به باز کردن برای شام خوردن در خدمات در نیمی از-ظرفیت, شروع, مارس 27. فروشگاه های خرده فروشی می تواند در مارس 29. ظرفیت محدودیت برداشته خواهد شد, on May 22. بزرگتر جاذبه های ممکن است اجازه بازگشایی پس از آن اما گردهمایی های اجتماعی هنوز هم محدود به بیش از 10 نفر. شهرستان خود را با ادارات بهداشت که شامل کسانی هستند که خانه به ممفیس Nashville و Knoxville طرح خود را بازگشایی استراتژی.

جزئیات:Coronavirus دیگر زنده می ماند هوابرد و سفر بیشتر در این فضاهای عمومی — در اینجا که در آن به دقت فوق العاده

آلاباما: همه کسب و کار خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت آغاز می 1. رستوران ها و سالن های ورزشی ، سالن مو و بازگشایی کلیساها در مارس 11 با برخی از محدودیت. میله چهره برخی از محدودیت ها اضافه شده. الکتيو با روش های پزشکی می توانید رزومه. سواحل باز هستند.

Oklahoma: مراسم عروسی و مجالس ترحیم و سازمان ورزش اجازه داده شد به سر در 15 مه تحت مرحله دوم دولت بازگشایی طرح و بارها اجازه داده شد به بازگشایی شده است. این طرح با هدف اجازه می دهد تا در تابستان اردوگاه های برای باز کردن در ژوئن 1. نشسته و رستوران و سینما و سالن های ورزشی و ورزشگاه اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 1 اجتماعی فاصله. مکان های عبادت می توانید بازگشایی به صورت حضوری خدمات اگر آنها را ترک هر ردیف یا پیو باز است. مو سالن باربر فروشگاه ناخن سالن حیوان خانگی groomers و چشمه های معدنی اجازه داده شد به بازگشایی زودتر اجتماعی فاصله اگر آنها در جوامع خود محدودیت در محل. دولت پارک ها و مناطق تفریحی نیز می تواند بازگشایی شده است.

خوانده: شرکت های آشکار برنامه های خود را برای چه کار می کنند که شبیه به امریکا بازگشت و به دفتر

گرجستان: ورزشگاه, سالن مو بازی بولینگ کوچه و تو سرو اجازه داده شد به بازگشایی در آوریل 24 اجتماعی-دورى و بهداشت مورد نیاز است. بیمارستان ها می توانند رزومه اعمال جراحی الکتیو. در آوریل 27, سینما اجازه داده شد به بازگشایی و رستوران ها ارائه می دهند محدود ناهار خوردن در خدمات.

می سی سی پی:فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی در 27 آوریل با محدودیت در تعداد مشتریان و در ورزشگاه, سالن مو و رستوران ها اجازه داده شد برای بازگشایی, on May 11. قمار می تواند بازگشایی مارس 22.

جزئیات:Coronavirus است ‘سکوت فاجعه’ به صورت روستایی ایالت های جنوبی

همچنین:‘این بچه ها جدا شده اند که به لحاظ اجتماعی و حاکی’: را کودکان و نوجوانان در سراسر آمریکا را به لغو اردوی این تابستان ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de