متحده بازگشایی پس از coronavirus مستندات: بیشتر کشورهای در حال اجازه دادن به میله بازگشایی, N. J. اعلام شل شدن بیشتر

نیوجرسی در زمان یک گام بزرگ دوشنبه نسبت به بازگشایی بیشتر کسب و کار — در دو هفته.

اعلام می آید به عنوان یک تعداد از کشورهای کاسته محدودیت های اعمال شده برای مبارزه با گسترش coronavirus بیش از دو ماه پیش. تعداد فزاینده ای اجازه می دهد بارها و داخلی رستوران ها برای بازگشایی شده است.

توجه در حال حاضر به طور فزاینده تمرکز بر چگونه به سرعت میلیون ها بیکار می تواند بازگشت به کار و اینکه آیا مصرف کنندگان رزومه خود زندگی می کند و یا باقی می ماند مهار در هزینه های خود را.

برخی از کسب و کار مانند میسی M +0.15% و استارباکس SBUX, +0.42%, باید پیشنهاد فروش شده اند و بهتر از هوا به عنوان آنها بازگشایی فروشگاه.

ببینید:بیشتر مصرف کنندگان مایل به بازگشت به فروشگاه نسبت به ناهار خوردن در رستوران, S&P جهانی می یابد

به عنوان شده است در این مورد پس از بازگشایی اقدامات آغاز شد بیش از یک ماه پیش کشورهای در حال توسعه قوانین خود را بر روی همه چیز از آنچه که می تواند باز و تحت چه ظرفیت محدودیت به اندازه اجتماعات به زمانی که پوشش صورت مورد نیاز است.

در حالی که بسیاری از کسب و کار در سراسر کشور در حال باز کردن دوباره و بسیاری از سواحل شلوغ شد بیش از آخر هفته روز یادبود صاحبان باقی می ماند عصبی در مورد اینکه آیا آنها را ببینید به اندازه کافی فروش. که بزرگترین نگرانی برای 39 درصد از کسب و کار کوچک صاحبان با توجه به بررسی های انجام شده برای LendingTree.

دفعات بازدید:این کارآفرین هشدار می دهد که بازگشایی بیش از حد به زودی بدتر خواهد بود برای کسب و کار از بسته ماندن طولانی

همچنین:نرخ بیکاری بالا را به درایو بودجه-مصرف کنندگان آگاه به دلار طور کلی دلار درخت و خانواده دلار

تولید ضعف نشان داد نشانه هایی از احیای ممکن است با توجه به داده های دوشنبه منتشر شد.

اما همه اقدامات هستند اقدام به عنوان برنامه ریزی شده. مین که در آن گفته بود دیگر نمی خواهد اجازه می دهد تا مراکز تناسب اندام و ناخن سالن برای بازگشایی ژوئن 1 به عنوان اولین برنامه ریزی شده در حال حاضر با اضافه کردن داخل سالن ناهار خوری در سه شهرستان به لیست تاخیر.

همچنین مشخص نیست که آیا تظاهرات در اطراف مرگ جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس که برخی از آنها تفویض به حوادث غارت می تواند تاخیر برخی از برنامه ریزی reopenings.

جزئیات:ببینید که چگونه به سرعت coronavirus گسترش می تواند در یک رستوران در این معده تان شدیدا نور سیاه و سفید blowjob

و چند متحده, مثل, کانکتیکات, هاوایی و فلوریدا در ادامه به نیاز به برخی از مسافران را به خود قرنطینه برای 14 روز. مونتانا است که بلند کردن اجسام از آن خود قرنطینه قانون در تاریخ 1 ژوئن زودتر از حد انتظار بوده است.

ورزش در حال تلاش برای از سرگیری, از جمله حرفه ای بیس بال و هاکی. بسیاری از تیم NBA بازگشایی آموزش امکانات به صورت داوطلبانه تمرینات. آلمان بوندسلیگا یکی از جهان برتر لیگ فوتبال, از سر بازی با طرفداران در حضور و غیاب بدون دست دادن و یا پست-هدف پذیرای; لیگ برتر انگلستان با هدف راه اندازی مجدد ژوئن 17.

NCAA مجاز فوتبال و بسکتبال بازیکنان برای شروع کار در تاریخ 1 ژوئن.

بیشتر عدم قطعیت را احاطه کرده چگونه مدارس از جمله محیط های دانشگاهی می تواند بازگشایی در پاییز.

بی تاب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است هل دادن فرمانداران به سرعت حرکت می کند و vocalized به ویژه در توییتر حمایت خود را از معترضان در چندین پایتخت دولت خواستار متحده به بازگشایی شده است. او به نام متحده به کار به بازگشایی مدارس با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت.

دفعات بازدید:90 درصد از جهان را در موزه ها بسته شد coronavirus همه گیر و 1 در 8 مارس هرگز بازگشایی

همچنین: هلند رستوران با استفاده از ربات پیشخدمت در طول همه گیر

تلفات اقتصادی از coronavirus گسترده شده است. نرخ بیکاری در ماه آوریل رسید به 14.7 درصد به 20.5 میلیون نفر شغل خود را از دست در این ماه به تنهایی. نرخ بیکاری در صدر 20 درصد در سه متحده است.

اقتصاد قرارداد در 4.8% سالانه سرعت در سه ماهه اول. متحده به طور کلی فقط شروع به خاموش کردن بخش هایی از اقتصاد خود را در اواسط ماه مارس و اقتصاددانان ترس سه ماهه دوم داده خواهد شد گریمر از سه ماهه اول ارقام بودند.

در اینجا چیزی است که برخی از کشورها اعلام کرده اند:

نیوجرسی: در فضای باز و سرپوشیده خرید غیرضروری در فروشگاه های خرده فروشی پیوستن به لیستی از آنچه که می تواند بازگشایی در 15 ژوئن با محدودیت (منظقه وانت اجازه داده شد که از مارس 18). کودک-مراقبتهای شده اند مجاز به بازگشایی آن روز. سالن و باربر مغازه ها می توانید به دنبال در 22 ژوئن. ورزش در فضای باز تمرین اجازه خواهد داشت که در ژوئن 22 و اردوگاه های روز می تواند بازگشایی در جولای 6. رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت: با هدف بالا بردن محدودیت در داخل سالن اجتماعات از جمله برای خدمات مذهبی برای 12 ژوئن آخر هفته. ساحل نیوجرسی سواحل بازگشایی در 22 مه با دولت محلی تصمیم گیری که چگونه بسیاری از مردم مجاز هستند در یک زمان. مرور سواری و بازی های آرکید بسته باقی خواهد ماند و رستوران ها وجود دارد هنوز هم فقط مجاز به ارائه را خارج و تحویل. تمام ساخت و ساز می تواند رزومه در مارس 18. درایو و درایو-از طریق حوادث از جمله مراسم فارغ التحصیلی هستند مجاز است. زمین های گلف و دولت و county parks بازگشایی on May 2. اما زمین بازی بسته باقی خواهد ماند و پیکنیک و تیم های ورزشی نمی شود مجاز است.

رود آیلند: داخل سالن غذاخوری و میله را از سر گرفته ژوئن 1 در 50 درصد ظرفیت و با محدودیت های دیگر (فضای باز ناهار خوری اجازه داده شد در 18 مه) به عنوان دولت وارد آن “فاز 2” از بازگشایی. سالن مو آرایشگر مغازه تو مغازه ها و ماساژ درمانی نیز مجاز با محدودیت. ورزشگاه ها و مراکز تجاری می تواند بازگشایی و فروشگاه ها که اجازه داده شد برای بازگشایی, on May 9, می تواند اجازه می دهد تا مشتریان بیشتر. داخلی خدمات عبادت می توانید رزومه در 25 درصد ظرفیت است. اجازه داده شد به بازگشایی شده است. جوانان ورزش می تواند از سر گرفت. دفاتر می توانند پشت یک سوم از کارکنان خود را. مردم می توانند معاشرت در گروه 15 تا از پنج. قرنطينه از 14 روز در حال حاضر تنها مورد نیاز برای کسانی که از مکان های با اقامت در خانه سفارشات.

نیویورک: دندانپزشکان در سراسر کشور اجازه داده شد به بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن. سالن مو و آرایشگر مغازه ها مجاز به باز کردن در مناطق مختلف — هیچ کدام در نزدیکی شهر نیویورک — به عنوان بخشی از دولت “فاز 2”. شهر نیویورک است که انتظار می رود برای پیوستن به بقیه از دولت در تاریخ 8 ژوئن در اجازه دادن به “کم خطر” کسب و کار به بازگشایی شده است. آنها عبارتند از: ساخت و ساز, ساخت و همچنین کشاورزی جنگلداری و ماهیگیری.

واشنگتن: دولت نقل مکان کرد به بازگشایی در یک شهرستان-توسط-county اساس در ژوئن 1. در حال حاضر 26 39 شهرستانهای اجازه بازگشایی رستوران ها, میله, مو و ناخن سالن و فروشگاه های خرده فروشی با شرایط. پادشاه شهرستان به سیاتل یکی از آنها و درخواست دولت اجازه می دهد تا فروشگاه و برخی از خدمات به بازگشایی با محدودیت ظرفیت. دندانپزشکان بازگشایی در مارس 18. انتخابی روشهای پزشکی نیز مجاز است.

نبراسکا: بارها در 89 93 شهرستان بازگشایی شد در تاریخ 1 ژوئن با محدودیت. Rodeos از سر گرفته ژوئن 1 در سطح ایالت و برخی از شیوه های ورزشی می تواند بیش از حد. مسابقات می توانند رزومه ژوئن 18. کنسرت تا 3000 نفر نیز مجاز هستند اما تنها با مصوبات. رستوران مو و ناخن سالن سرو خال کوبی, دندانپزشکان و دیگر کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی در ماه مه..

ایلینوی: شیکاگو شرح زیر است بقیه امور خارجه در ژوئن 3 اجازه می دهد هوای آزاد, رستوران صندلی در دولت سوم عبارت از بازگشایی در مارس 29. غیر ضروری کسب و کار (از جمله آرایشگاه و سالن مو) و تولید کنندگان و همچنین پارک دولت نیز بازگشایی در اکثر امور خارجه در مه 29 به عنوان به خوبی. اعمال جراحی الکتیو از سر گرفته اند.

همچنین نگاه کنید به: پیگیری همه از MarketWatch آخرین coronavirus اخبار در اینجا

فلوریدا: کلید های فلوریدا برداشته بازرسی نگه داشتن بازدید کننده در ژوئن 1 و هتل ها وجود دارد در حال حاضر مجاز به باز کردن در 50 درصد ظرفیت است.

اجاره املاک باقی مانده در دولت; مقامات شهرستان می توانید شروع به ارسال برنامه در 18 مه برای اجازه دادن به آنها برای بازگشایی با محدودیت هایی از جمله کسانی است که مجاز به اجاره. (اشاره: شهر نیویورک مستاجرها استقبال نمی شود.)

فلوریدا در ادامه به نیاز کسانی که از New York, New Jersey, کانکتیکات یا لوئیزیانا به خود منزوی و یا خود قرنطینه برای 14 روز.

آغاز آوریل 4 رستوران در اکثر نقاط دولت می تواند رزومه نشسته و خدمات در 25 درصد ظرفیت در داخل خانه. خرده فروشان نیز می تواند بازگشایی در 25 درصد ظرفیت است. سالن مو باز یک هفته بعد. اعمال جراحی الکتیو نیز از سر گرفته اند. سواحل باز هستند. میامی-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان پرجمعیت ترین در دولت و با چند نمونه از COVID-19 باز با تاخیر.

بخوانید:چه دیزنی لند و والت دیزنی جهان می تواند مانند زمانی که آنها بازگشایی پس از coronavirus خاموش شدن ناگهانی

ورمونت: ورزشگاه ناخن سالن چشمه های معدنی و دیگر “داخلی تعمیر و نگهداری” کسب و کار می تواند بازگشایی در ژوئن 1 و اندازه گردهمایی های اجتماعی را افزایش می دهد به 25 از 10. آرایشگران و آرایشگاه می تواند بازگشایی مارس 29 با محدودیت. یک اطلاعیه در مورد داخل سالن ناهار خوری این است که انتظار می رود در هفته آینده; فضای باز ناهار خوری با محدودیت اجازه داده شده پس مارس 22. هتل, B&Bs و اردو نیز اجازه داده شد برای بازگشایی, on May 22 با محدودیت. اما در خارج از کشور بازدید کنندگان هنوز هم باید خود قرنطینه برای 14 روز. فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی در 18 مه پس از عملیاتی با منظقه وانت و تحویل خدمات پس از اواخر ماه آوریل است. خدمه بیش از دو اجازه داده شد تا به سر منزل کار و ساخت و ساز در اشغال ساختمان آغاز مارس 20.

جزئیات:نیویورک فاز 1 بازگشایی می تواند ارسال به 400,000 کارکنان به کار

لوئیزیانا: بسیاری از دولت حرکت می کند به آن “فاز 2” در ژوئن 5 — اما نیواورلئان خواهد شد. میله و تو سرو می توانید بازگشایی; رستوران ها اجازه خواهد داشت به فعالیت در 50 درصد ظرفیت به جای 25%. غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی و قمار و برخی دیگر اجازه داشتند برای باز کردن در است. پارک های تفریحی در میان کسب و کار است که باقی می ماند بسته شده است.

ویرجینیا: شمال ویرجینیا و همچنین ریچموند و Accomack شهرستان در ساحل شرقی پیوست بقیه دولت در “مرحله 1” در 29 مه و دولت بیشتر ممکن است شل قوانین در تاریخ 5 ژوئن. در جای دیگر غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی اجازه داده شد برای باز کردن در 50 درصد ظرفیت ها و رستوران ها به ارائه فضای باز ناهار خوری نیز با محدودیت ابتدا ممکن است 15. خدمات مذهبی می تواند رزومه کاری در 50 درصد ظرفیت ، Telework همچنان به تشویق شود. عروق کرونر از بازدیدکننده داشته است دکتر اجازه داده شد به سر ممکن است 1.

مریلند: رستوران ها می تواند در فضای باز ناهار خوری با محدودیت در مه 29 به عنوان دولت حرکت به مرحله دوم بازگشایی. استخر و اردوگاه های روز همچنین می توانید باز کنید. خرده فروشان و دیگر غیر ضروری کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت در مارس 15, به عنوان مکان عبادت است. سالن مو باز هستند تنها با وقت قبلی. دو کشور در نزدیکی واشنگتن دی سی بسته باقی می ماند اما مونتگومری است که انتظار می رود به حرکت به مرحله اول از شل شدن قوانین در تاریخ 1 ژوئن. بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اجازه داده شد برای از سرگیری انتخابی و عروق کرونر روش در مارس 7. گلف و تنیس و ماهیگیری و شکار, قایق رانی, اسب سواری و کلاس های ورزش در حال حاضر مجاز به عنوان به خوبی. سواحل و پارک های ایالتی بازگشایی برای پیاده روی و ورزش.

دفعات بازدید:توسط سالن مو خود را و یا سلمانی بازگشایی? آماده به پرداخت COVID-19 هزینه شستن موهای خود را و جست و خیز chitchat با سبک خود را

ماساچوست: بوستون فضاهای اداری اجازه داده شد برای باز کردن در ژوئن 1. ساخت و ساز خانه ها و برخی از درمان های پزشکی اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 18 با محدودیت. در مه 25, مو سالن منظقه وانت برای خرده فروشان فضاهای اداری در خارج از بوستون و برخی از تفریح و سرگرمی از جمله سواحل می تواند از سر گرفت.

آیووا: قمار و پارک های تفریحی می تواند بازگشایی در ژوئن 1, و زنده, هوای آزاد, اجرای برنامه می توانید رزومه پس از آن نیز با محدودیت. میله اجازه داده شد برای بازگشایی با محدودیت در آوریل 28. دولت های محلی متفاوت است به طور گسترده ای در بازگشایی مجدد برنامه. رستوران ها و فروشگاه ها و مراکز خرید و همچنین برخی از کسب و کارهای دیگر اجازه داده شد به بازگشایی در 77 از دولت 99 شهرستانهای آغاز آوریل 1 اما در بیش از 50 درصد ظرفیت است. در میان استان ها است که نمی بلافاصله بازگشایی هستند کسانی که به این دولت بزرگترین شهرستانها از جمله Des Moines, آیووا, Davenport, Sioux, آیووا, شهرستان و شهر.

مونتانا: دولت وارد فاز دوم بازگشایی در ژوئن 1, اجازه می دهد فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و میله های به عمل در 75 درصد ظرفیت اجتماعی فاصله. ورزشگاه و استخر نیز باز خواهد شد با همان محدودیت. سالن های کنسرت و همچنین قادر خواهد بود برای باز کردن با محدودیت. 14-روز خود قرنطینه قانون برای خارج از کشور نیز بازدید خواهد ناپدید می شوند و سپس. دولت بازگشایی آغاز شد و در آوریل 26 با کلیساها به دنبال فروشگاه های خرده فروشی در روز بعد. ناهار خوردن در رستوران ها و کافه ها اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 4 با 50 درصد ظرفیت است.

Cowabunga خلیج پارک آبی در, Henderson, Nev. باز در 30 مه.

گتی ایماژ

نوادا: قمار می تواند بازگشایی ژوئن 4. میله ورزشگاه و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری می تواند بازگشایی مارس 29 با محدودیت. رستوران ها و خرده فروشان می تواند بازگشایی در 50 درصد ظرفیت در مارس 9 و مو و ناخن سالن اجازه داده شد برای بازگشایی با محدودیت. حوادث با مخاطبان زنده نوار باشگاه ها و فاحشه خانه ها بسته باقی می ماند. داخل سالن اجتماعات محدود به 50 نفر و در فرد مذهبی خدمات از سر گرفته اند.

پنسیلوانیا: کودک-امکانات مراقبت از مو برش, رستوران ها, میله قمار مراکز و کسب و کارهای دیگر اجازه داده شد به بازگشایی در 18 شهرستانهای شمالی در آوریل 29 با محدودیت تحت دولت “سبز فاز.” منطقه فیلادلفیا است که میله میله به حرکت دولت را “زرد فاز” در ژوئن 5, پس بسیاری از دیگر استان ها در دولت است. فیلادلفیا اجازه خواهد داد که دفاتر تولید و خرده فروشی برای باز کردن پس از آن. دولت را “زرد” قوانین اجازه داده اند که فروشگاه های خرده فروشی و مراقبت از امکانات برای بازگشایی و فرد در خدمات کلیسا را از سر گرفت. اما مو و ناخن سالن در میان کسب و کارهای دیگر باید بسته باقی می ماند و تجمعات را محدود به 25 نفر. منطقه فیلادلفیا همچنان تحت ونرخ اقامت در خانه قوانین.

آیداهو: تقریبا تمام باقی مانده کسب و کار از جمله میله و سینما می تواند بازگشایی در تاریخ 30 مه. فروشگاه های خرده فروشی و خانه عبادت بودند مجاز به باز آوریل 1. بعد مراقبت و جوانان حوادث می تواند راه اندازی مجدد نیز هست. میله, رستوران, اتاق ناهار خوری, مو سالن و داخل سالن ورزشگاه اجازه داده شد برای بازگشایی, on May 16.

کالیفرنیا: در فضای باز و سرپوشیده خرید می توانید رزومه در سان فرانسیسکو در 15 ژوئن می تواند به عنوان خدمات مذهبی و رویدادهای ورزشی بدون تماشاگر. آرایشگر مغازه ها و سالن مو در این شهرستان انتظار می رود برای باز کردن در اواسط ماه جولای. اما قوانین همچنان به متفاوت در سراسر منطقه خلیج است. کالیفرنیا اعلام کرد, ضوابط جدید در 18 مه برای شهرستان به شل محدودیت از جمله آغاز به اجازه داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و مراکز خرید برای بازگشایی شده است. فروشگاه فروش کتاب و اسباب بازی و لوازم ورزشی و گل در میان سایر دسته بندی ها مجاز بودند به بازگشایی در مارس 8 با منظقه وانت تنها.

دولت در 12 ماه مه منتشر شد 12-صفحه سند جزئیات مورد نیاز و قابل توصیه برای رستوران ها به دنبال بازگشایی برای ناهار خوردن در سرویس اما رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هنوز به هنگام و در چه بخش هایی از دولت است که می تواند اتفاق می افتد. او گفت: آن را طولانی تر از مو و ناخن سالن های مجاز به بازگشایی; Newsom گفت: دولت coronavirus شیوع شروع در یک سالن ناخن.

میشیگان: غیر ضروری پزشکی از سر گرفته مارس 29. خرده فروشان از جمله کسانی که در داخل مراکز می تواند شروع بازگشایی on May 26 توسط قرار ملاقات فقط. کافه ها و رستوران ها در شمال میشیگان و فوقانی شبه جزیره مناطق — 7.5 درصد از جمعیت این ایالت — می تواند بازگشایی مارس 22 در 50 درصد ظرفیت و با محدودیت های دیگر. تولید کنندگان اجازه داده شد برای بازگشایی, on May 11 پس از برخی اقدامات ایمنی شده اند در محل قرار داده. واقعی املاک و نمایش آن از سر گرفته اند. قایقرانی و گلف نیز مجاز است. ورزشگاه و سینما باقی می ماند بسته شده است.

کانکتیکات: دولت تحت فشار قرار دادند پشت بازگشایی تاریخ برای سالن مو به ژوئن 1 فقط قبل از اینکه شروع به مصرف دیگر اقدامات برای بازگشایی, on May 20. رستوران فضای باز صندلی از سر گرفته on May 20 با محدودیت. دفاتر و خرده فروشان نیز می تواند بازگشایی و سپس به عنوان می تواند campsites به علاوه مناطق در فضای باز در باغ وحش و موزه ها. تحت قوانین فعلی میله که اصلا خدمت به مواد غذایی بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل 20 ژوئن به عنوان ورزشگاه تئاتر ناخن سالن و تو سرو است. اردوهای تابستانی را بازگشایی ژوئن 29. هر کسی که در سفر به کشور باید همچنان به خود قرنطینه برای 14 روز.

کلرادو: داخل سالن ناهار خوری از سر گرفته on May 27, با محدودیت و تابستان اردوگاه های روز می تواند باز ژوئن 1. میله که اصلا خدمت به مواد غذایی بسته باقی می ماند. کسب و کار سراسر کشور از جمله مو و ناخن سالن و همچنین دندانپزشکی و دیگر انتخابی خدمات پزشکی بازگشایی در مارس 1 تحت شرایط خاصی و دنور به دنبال on May 8. عوامل واقعی املاک و اجازه داده شد تا شروع به نشان دادن خانه دوباره در آوریل 27, هر چند باز خانه ها مجاز نمی باشد. دفاتر می تواند بازگشایی در مارس 4 با 50 درصد از کارکنان و اجتماعی فاصله اگر چه رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس گفت: مردم باید در ادامه کار از خانه در صورت امکان.

بخوانید:سلامت رسمی واریز شده و پس از تحت فشار قرار دادند برای بازگشایی, کلرادو, شهرستان و نقطه داغ گوشت گیاهی

کانزاس: رژیم صهیونیستی. لورا کلی می گوید county مقامات بهداشت هم اکنون می توانید تصمیم بگیرید که اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای باز کردن و چگونه اجتماعات بزرگ می باشد. سینما و غیر قبیله ای قمار در میان کسب و کار است که می تواند بازگشایی on May 22, در حالی که بارها و استخرهای شنا ماند بسته شده است. ناهار خوردن در رستوران و خدمات از سر گرفته on May 4 با جداول بیش از 10 نفر و فاصله بین جداول. خانه عبادت خواهد بود و مجاز به برگزاری خدمات با بیش از 10 نفر اما با اجتماعی فاصله. کودک-مراقبت از امکانات و کتابخانه ها عمل می کنند.

کنتاکی: موزه ها, هوای آزاد, جاذبه های مشروب و کتابخانه ها می تواند بازگشایی در تاریخ 8 ژوئن با محدودیت. به عنوان از آوریل 11, ساخت, ساخت و ساز و خدمات حرفه ای می تواند در 50 درصد ظرفیت; ماشین و قایق نمایندگی پت groomers و مسابقه اسب بدون طرفداران باید قادر رزومه. هدف اجازه می دهد در فرد خدمات در خانه از عبادت و بازگشایی غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی است که ممکن است 20 و باربر مغازه ها و سالن ها می تواند بازگشایی مارس 25.

تگزاس: میله در سراسر تقریبا تمام دولت می تواند باز در 25% ظرفیت در مارس 22. رستوران ها شده اند که مجاز به کار در 25% ظرفیت از تاریخ 1 مه می تواند افزایش آن به 50 درصد و سپس. بولینگ alleys یکنوع بازی شبیه لوتو سالن rodeos و برخی تفریحی دیگر گزینه ها نیز بازگشایی شده است. پنج شهرستان ال پاسو شهرستان و چهار در تگزاس تکدی — صبر کنید تا 29 مه به بازگشایی شده است. مراقبت از کودک, تا تو, سرو ورزشگاه دفاتر و برخی دیگر از کسب و کار اجازه داده شد برای بازگشایی, مارس 18. بعد اردوگاه های شبانه جوانان اردوگاه ها و نرم افزار های ورزشی منهای طرفداران می تواند راه اندازی در مه 31. تمام فروشگاه های خرده فروشی و مراکز سینما کتابخانه و موزه بازگشایی شد که از مارس 1 در 25% ظرفیت. عمومی, ورزشی مانند تنیس و گلف اجازه داده شد به رزومه و سپس با گروه بیش از چهار نفر است. مو و ناخن سالن اجازه داده شد به بازگشایی ممکن است 8.

آلاسکا: همه کسب و کار می تواند به طور کامل بازگشایی on May 23 به عنوان دولت به طور همزمان خود را پیاده سازی سوم و چهارم فاز. دولت گرفته بود اولین حرکت به سمت بازگشایی در اواخر ماه آوریل است.

کارولینای شمالی: رستوران مو و ناخن سالن تو سرو و شخصی دیگر-مراقبت از کسب و کار می تواند بازگشایی در 50 درصد ظرفیت به عنوان از آوریل 22 با محدودیت. استخر و اردوگاه نیز می تواند بازگشایی شده است. میله ورزشگاه و داخل سالن, سرگرمی, مکانهای بسته باقی می ماند. دولت را در حال حاضر نشان می دهد بیش از 25 نفر در هوای تجمعات و تنها 10 زمانی که در داخل خانه. خانه از عبادت معاف هستند از هدایت. برخی از غیر ضروری کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 8 در 50 درصد ظرفیت است.

بخوانید:آینده موفق coronavirus پاسخ: تست توده در محل کار و در کلیسا و خود اداره آزمون

West Virginia: دولت نقل مکان کرد و به آن “هفته چهارم” reopenings در مارس 21 و شروع خواهد شد اجازه می دهد در محیط داخلی رستوران صندلی در 50 درصد ظرفیت است. خرده فروشان بزرگ خواهد بود و مجاز به باز کردن. اجاره قایق, قایق, دوچرخه و تجهیزات تفریحی می تواند رزومه و سپس بیش از حد. هوای هدایت ماهیگیری و سنگ نوردی مجاز است به عنوان از آوریل 15. مو و ناخن سالن شده اند مجاز به بازگشایی شده است. کم-تماس با جوانان ورزش می تواند بازگشت در تاریخ 8 ژوئن.

ایندیانا: گردهمایی تا 100 نفر مجاز آغاز مارس 22 زمانی که دولت نقل مکان کرد و به مرحله بعدی از بازگشایی طرح در همه آنها به جز سه شهرستان. ظرفیت محدود در فروشگاه های خرده فروشی که تا به حال شروع به بازگشایی در مارس 4, می تواند در 75 درصد ظرفیت است. سالن های ورزشی و استخرهای شنا و اردو و سینما نیز می تواند بازگشایی با محدودیت. تفریحی ورزشی شیوه می تواند آغاز خواهد شد. میله بسته باقی می ماند. Marion County, ایندیاناپولیس که در آن است بر اساس, شهرستان دریاچه در شمال غربی ایندیانا و Cass County, که در آن یک بسته بندی گوشت می آمد تسهیلات بر اساس شل در تاریخ 1 ژوئن.

رژیم صهیونیستی. اریک هولکوم گفته او هدف برای کسب و کار به طور کامل باز در جولای 4 و کنوانسیون های ورزشی, حوادث, نمایشگاه ها, جشنواره ها و نمایشگاه دولت اجازه داده می شود با اجتماعی فاصله. پوشش صورت اختیاری خواهد بود.

هاوایی: دولت مجاز است “کم خطر” کسب و کار برای باز کردن و با هدف به تدریج اجازه می دهد متوسط خطر کسب و کار مانند کلیساها ورزشگاه تئاتر, رستوران ها و سالن مو برای آغاز عملیات در ماه ژوئن. هیچ تاریخ های تعیین شده است. رژیم صهیونیستی. دیوید Ige گفت: 14 روز در قرنطینه برای مسافران خارج از دولت را گسترش فراتر از 30 ژوئن.

ویسکانسین: دولت دیوان عالی کشور زده دولت stay-در-خانه قانون در اواخر مارس 13, اساسا بازگشایی کسب و کار در وزارت امور خارجه بلافاصله و لغو محدودیت در اندازه تجمعات. دولت های محلی هنوز هم می تواند خود را تحمیل قوانین و مدارس بسته باقی می ماند اما در حرکت یکباره دولت به صفوف باز ترین در کشور است.

اورگان: میله, رستوران ها, مراکز و سالن ها و ورزشگاه شده اند مجاز به بازگشایی در اکثر شهرستانهای استان در 15 مه اما با محدودیت.

آریزونا: قمار شروع بازگشایی در مارس 15, bookending یک هفته است که در آن رستوران ها شروع به باز کردن برای شام خوردن در سرویس در آوریل 11. اعمال جراحی الکتیو از سر گرفته مارس 1 در حالی که خرده فروشان می تواند ارائه منظقه خدمات به عنوان از آوریل 4 و باز کردن فروشگاه به مشتریان در 8 مه. آرایشگاه و سالن اجازه داده شد به بازگشایی در 8 مارس را به عنوان به خوبی. دولت stay-در-خانه سفارش منقضی خواهد شد در آوریل 15. عمده-لیگ های ورزشی می تواند رزومه مارس 16, اما بدون فن.

دولت دیگر حکم دو هفته خود قرنطينه برای همه کسانی که می رسند از یک منطقه با قابل توجهی در جامعه گسترش از جمله اما نه محدود به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

جزئیات:درمان نوعی عفونت کرونا ويروسی است که چهار برابر هزینه مورد آنفولانزا

اوهایو: رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine تبدیل اقامت خود را در خانه جهت مشاوره در مارس 19, اجازه می دهد تا ساکنان به سفر بدون محدودیت. اما تجمع جرم باقی می ماند خارج از محدوده. داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها اجازه داده شد برای از سرگیری مارس 21 با محدودیت های کمتر از یک هفته بعد از رستوران ها و کافه ها اجازه داده شد به بازگشایی خارج است. دفاتر و انبار و تولید و ساخت و ساز شرکت بازگشایی شد مارس 4. خرده فروشان و کسب و کار خدمات می تواند بازگشایی در مارس 12 و مشتریان باید پوشیدن ماسک. همه به موضوع اجتماعی-دورى قوانین. مو و ناخن سالن بازگشایی در مه 15.

کارولینای جنوبی: رستوران ها اجازه داده شد به بازگشایی محدود داخلی صندلی on May 11. قایقرانی محدودیت نیز برداشته.

دولت یکی از اولین به شل محدودیت. فروشگاه فروش مبلمان, لباس, لوازم ورزشی, کتاب و گل در میان دیگر خرده فروشی دسته ها و همچنین فروشگاه های بزرگ و بازارهای کک اجازه داده شد به بازگشایی در آوریل 20 در بیش از 20 درصد ظرفیت و اجتماعی فاصله. سواحل شروع بازگشایی در آوریل 21.

Missouri:کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 4, هر چند مناطق مترو می تواند اعمال قوانین سختگیرانه تر. نیز وجود خواهد داشت هیچ محدودیتی در اندازه تجمعات. با حوادث زندگی می کنند اجازه می دهد در برانسون شهر رفت و آمد مکرر در جنوب غربی بخشی از دولت خواهد بود در کسب و کار اگر چه دولت می گوید اجتماعی فاصله است که انتظار می رود بین خانواده ها یا افراد است.

New Hampshire: دولت با صدور دستورالعمل برای اجازه دادن عروسی در فضای باز و اردوهای تابستانی. رستوران می تواند شروع ارائه, هوای آزاد, ناهارخوری, on May 18 با محدودیت های نشسته داخل سالن ناهار خوری نمی شود مجاز است.انتخابی روشهای پزشکی به تدریج از سر گرفته on May 4. خرده فروشان مجاز به بازگشایی مارس 11 در 50 درصد ظرفیت است. سالن مو و آرایشگر مغازه ها نیز می تواند بازگشایی با محدودیت های خاصی. همان می رود برای دوره های گلف.

جزئیات:ژن های خود را می تواند تعیین کند که آیا coronavirus شما قرار می دهد در بیمارستان — و ما در حال شروع به باز کردن آنهایی که ماده

مین: آرایشگر مغازه ها, سالن مو و حیوان خانگی groomers بازگشایی مه 1 و همچنین به عنوان درایو در سینما نمایندگی مجاز و فروش خودرو و تفریح در فضای باز. محدود drive-in اقامت-در-خود-خودرو خدمات مذهبی مجاز است. خرده فروشان و رستوران ها در بیشتر مناطق روستایی استان ها شروع بازگشایی در 8 مه و یکی بیشتر دنبال خواهد شد در تاریخ 1 ژوئن. برنامه شامل سه نفر دیگر از شهرستانهای جنوبی بودند را در خود نگه دارد. این برنامه اجازه می دهد تا ورزشگاه و ناخن سالن برای بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن تاخیر شد. Campsites باز به مین ساکنان برای آخر هفته روز یادبود. همه کسانی که به دولت باید قرنطینه برای 14 روز.

تنسی:اکثر کسب و کار بازگشایی آوریل 1. رستوران ها قادر به باز کردن برای شام خوردن در خدمات در نیمی از-ظرفیت, شروع, مارس 27. فروشگاه های خرده فروشی می تواند در مارس 29. ظرفیت محدودیت برداشته شد در مارس 22. بزرگتر جاذبه های ممکن است اجازه بازگشایی پس از آن اما گردهمایی های اجتماعی هنوز هم محدود به بیش از 10 نفر. شهرستان خود را با ادارات بهداشت که شامل کسانی هستند که خانه به ممفیس Nashville و Knoxville طرح خود را بازگشایی استراتژی.

جزئیات:Coronavirus دیگر زنده می ماند هوابرد و سفر بیشتر در این فضاهای عمومی — در اینجا که در آن به دقت فوق العاده

آلاباما: همه کسب و کار خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت آغاز می 1. رستوران ها و سالن های ورزشی ، سالن مو و بازگشایی کلیساها در مارس 11 با برخی از محدودیت. میله چهره برخی از محدودیت ها اضافه شده. الکتيو با روش های پزشکی می توانید رزومه. سواحل باز هستند.

Oklahoma: مراسم عروسی و مجالس ترحیم و سازمان ورزش اجازه داده شد به سر در 15 مه تحت مرحله دوم دولت بازگشایی طرح و بارها اجازه داده شد به بازگشایی شده است. این طرح با هدف اجازه می دهد تا در تابستان اردوگاه های برای باز کردن در ژوئن 1. نشسته و رستوران و سینما و سالن های ورزشی و ورزشگاه اجازه داده شد به بازگشایی در مارس 1 اجتماعی فاصله. مکان های عبادت می توانید بازگشایی به صورت حضوری خدمات اگر آنها را ترک هر ردیف یا پیو باز است. مو سالن باربر فروشگاه ناخن سالن حیوان خانگی groomers و چشمه های معدنی اجازه داده شد به بازگشایی زودتر اجتماعی فاصله اگر آنها در جوامع خود محدودیت در محل. دولت پارک ها و مناطق تفریحی نیز می تواند بازگشایی شده است.

خوانده: شرکت های آشکار برنامه های خود را برای چه کار می کنند که شبیه به امریکا بازگشت و به دفتر

گرجستان: ورزشگاه, سالن مو بازی بولینگ کوچه و تو سرو اجازه داده شد به بازگشایی در آوریل 24 اجتماعی-دورى و بهداشت مورد نیاز است. بیمارستان ها می توانند رزومه اعمال جراحی الکتیو. در آوریل 27, سینما اجازه داده شد به بازگشایی و رستوران ها ارائه می دهند محدود ناهار خوردن در خدمات.

می سی سی پی:فروشگاه های خرده فروشی اجازه داده شد به بازگشایی در 27 آوریل با محدودیت در تعداد مشتریان و در ورزشگاه, سالن مو و رستوران ها اجازه داده شد برای بازگشایی, on May 11. قمار بازگشایی مارس 22.

جزئیات:Coronavirus است ‘سکوت فاجعه’ به صورت روستایی ایالت های جنوبی

همچنین:‘این بچه ها جدا شده اند که به لحاظ اجتماعی و حاکی’: را کودکان و نوجوانان در سراسر آمریکا را به لغو اردوی این تابستان ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de