وزارت امور خارجه watchdog انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت اخراج

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از کار اخراج وزارت امور خارجه watchdog اواخر روز شنبه, برکناری یک حرفه ای محقق که تا به حال کشف ادعا تعصب سیاسی در آژانس.

تصمیم گیری ساخته شده و بی سر و صدا و بدون توضیح — شد آخرین در یک سری از تصفیه کاخ سفید متعهد شده است در ماه های اخیر برای حذف دولت نظارت که متهم هستند با گزارش دولت تخلفات و فساد است.

در روز جمعه حرکت می کند, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo اخراج این سازمان بازرس کل استیو Linick که منصوب شد در سال 2013 در دولت اوباما پس از, خدمت, دیگر نقش های ارشد در دولت ایالات متحده.

وزارت امور خارجه اعلام کرد که Stephen J. Akard یک بار از دستیاران پس از آن — ایندیانا رژیم صهیونیستی است. مایک پنس را جایگزین Linick به عنوان سازمان بازرس کل.

Akard خدمت در وزارت امور خارجه نقش از جمله به عنوان یک افسر سیاسی در سفارت آمریکا در بروکسل. او به عنوان یک مشاور اقتصادی برای پنس زمانی که در حال حاضر معاون رئیس جمهور شد, ایندیانا, ارشد اجرایی است.

مقامات رسمی وزارت امور کاهش یافته است می گویند چرا Linick اخراج شد و کاخ سفید را توضیح نمی دهد حرکت در یک نامه اطلاع رسانی به نمایندگان مجلس.

“این بسیار حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان به طور کلی. که دیگر در این مورد با توجه به این بازرس کل” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در نامه ای به مجلس نانسی پلوسی.

بالا خانه دموکرات پیشنهاد Linick ایران انجام شد برای محافظت از Pompeo از داخلی وزارت امور خارجه بررسی است.

“این شلیک شده است ظالمانه عمل یک رئیس جمهور در تلاش برای محافظت از یکی از وفادار ترین حامیان وزیر امور خارجه از پاسخگویی” گفت: تشکر. الیوت انگل رئیس مجلس کمیته روابط خارجی.

“من آموخته اند که دفتر بازرس کل باز کرده بود رسیدگی به وزیر Pompeo,” Engel گفت. “آقای Linick شلیک در میان چنین پروب به شدت نشان می دهد که این یک عمل غیر قانونی مصر است.”

Linick ایران شد, اولین گزارش سیاسی. او قبلا به عنوان دادستان فدرال و ضد تقلب محقق در وزارت دادگستری در میان پست های دیگر.

در نقش خود به عنوان وزارت امور خارجه بازرس کل Linick نظارت مستمر بررسی و سپس وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون در استفاده از ایمیل خصوصی سرور و انتقاد از اقدامات او در یک سال 2016 گزارش.

در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت او حفر شده به اتهامات سیاسی تلافی توسط متحدان رئیس جمهور — برجسته سازی موارد که در آن کارمند وزارت امور خارجه بودند دارای برچسب “بی وفا” یا “خائن” حتی اگر آنها دیپلمات های حرفه ای که تا به حال در خدمت چند دولت.

Linick شد همچنین در حاشیه درگیر در استیضاح نبرد بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین است. او به ارمغان آورد یک پرونده از افشا و خنثی اتهامات سیاسی و لام به کاپیتول هیل گفتن مجلس نمایندگان و سنا کارکنان است که در حالی که او نمی دانست که ریشه های آن به اعتقاد او آن ممکن است مربوط به خانه دموکراتها استیضاح پرس و جو.

بیشتر coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او را دیده شواهد coronavirus آمد از آزمایشگاه. ما سازمان های اطلاعاتی می گویند آن بود و نه انسان ساخته شده

پرونده ایجاد شده اولیه هم بزنید اما تبدیل شدن به یک بخش مرکزی از استیضاح.

رهبران دموکرات ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف Linick روز جمعه گفته شد شواهد کاخ سفید حاضر به ارسال به مشروع نظارت.

“رئيس جمهور در اواخر شب آخر هفته اخراج از وزارت امور خارجه بازرس کل شتاب خطرناک خود را الگوی مقابله به مثل در برابر میهن پرستانه بندگان متهم با انجام نظارت از طرف مردم آمریکا” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا در بیانیه ای گفت:. “بازرس کل Linick بود كارش انجام وظیفه خود برای محافظت از قانون اساسی و امنیت ملی ما.”

او گفت: حذف او را مانع کنگره تلاش برای به دست آوردن ممیزی از برنامه های انتقادی در طول زمان بحران.

مغلوب ساختن پیشی جستن هدف قرار داده و تعدادی از بازرس ژنرال در ماه های اخیر. در ماه آوریل او اخراج مایکل اتکینسون بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی که اطلاع رهبران کنگره در مورد whistleblower شکایت که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

در اوایل این ماه ناروا برداشته گلن خوب به عنوان بازرس کل در وزارت دفاع یک حرکت است که او را محروم از پست خود به عنوان رئیس این بیماری همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته.

خوب انتخاب شده و توسط همکار بازرسان عمومی به ریاست این کمیته با سرکشی به حدود 2 تریلیون دلار محرک, مقابله, گذشت ماه گذشته توسط کنگره و به قانون امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن به کاهش آسیب های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

مرتبط با: trump’s اوباما نامزد هدایت سوال در مورد کوروناویروس در سورئال سنا شنوایی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>