ستاره ها بیش از همه رهبران عنوان به دور نهایی چارلز شواب

فورت ورث تگزاس — شما می خواستم زندگی ورزشی با نتیجه?

شما آن را کردم.

سه دور اول از چارلز شواب چالش در استعمار کشور باشگاه هم با توجه به بازیکنان دقیقا چه آنها گاهی برای سه ماه COVID-19 اخراج و با توجه به طرفداران گلف همه چیز آنها گم شده است.

روز یکشنبه دور نهایی تقریبا قطعی به تحویل درام با تشکر از scintillating شنبه در ضربات پنالتی که در سمت چپ 13 بازیکن در عرض سه عکس از Xander Schauffele سرب در 13-تحت همتراز.

“هر کس از بیرون آمدن از قرنطینه می خواستم این” Schauffele گفت.

Schauffele که به دنبال 65 و 66 دو روز اول با یکی دیگر از 66 روز شنبه منجر حاکم آمریکا قهرمان باز گری جنگل, جاستین, توماس, براندن فضل Collin Morikawa و Jordan Spieth توسط یک شات. کسانی که پنج 12-تحت همتراز.

دانیل برگر که بی سر و صدا دارای یک خط از 27 دور متوالی از پر یا بهتر رفتن (طولانی ترین تور) شات سوم دور 67 و 11-زیر پر برده و با 36-سوراخ رهبر هارولد وارنر III.

Xander Schauffele and Jordan Spieth
Xander Schauffele و Jordan Spiethگتی ایماژ (2)

پاتریک رید که نشان داد راه زود ارسال 7-تحت-par 63 به بالا رفتن از هیئت مدیره برای رسیدن به 10-تحت گره خورده است با ابراهیم Ancer کانادا کوری Connors انگلیسی جاستین رز Irishman Rory McIlroy و آمریکا Bryson DeChambeau.

“شما درست مثل این است که قطعا عمده احساس” وودلند گفت. “شما باید تعداد زیادی از بازیکنان در جهان و در همه حال پخش هست. من فکر می کنم همه هیجان زده می شود در اینجا.

“آدرنالین بود قطعا رفتن کمی بیشتر [شنبه] دو روز اول. من انتظار بیشتر از آن [یکشنبه]. شما رو بزرگ رهبران بزرگ میشه و یک زمین گلف و مسابقات بنابراین باید آن را سرگرم کننده است.”

McIlroy گفت: “برای یک بعد از ظهر شنبه در مشاجره در تور PGA آن احساس نوعی عجیب و غریب وجود دارد” با طرفداران.

“چند روز اول که خوب بود اما قطعا [شنبه] این احساس عجیب و غریب,” او گفت:. “من مطمئن هستم که [روز شنبه] را احساس بسیار عجیب و غریب به خصوص با بسیاری از بچه ها در داخل و اطراف منجر شود.”

توماس گفت که او “به آن” اضافه کرد که این هفته “یک کمی رقابتی تر صادقانه تر از من فکر کردم آن خواهد بود.

“من امیدوار بودم که من می خواهم در این موقعیت که در آن من می خواهم یک فرصت خوب برای پیروزی در مسابقات و ببینید که چگونه من احساس می کنم اما از آن است که رفتن به متفاوت ویژه کسانی که در گذشته زن و شوهر از سوراخ اگر شما منجر شود و یا اگر شما در حال تلاش برای تعقیب کسی پایین و یا اگر شما گره خورده است برای رهبری” توماس اضافه شده است. “آن خواهید بود جالب را ببینید که چگونه است که آدرنالین نقش دارد. اما من به دنبال به جلو به امید داشتن که فرصت است.”

نی مجموعه اولیه تن شنبه و آتش بازی ادامه داد.

“این چیزی است که من نیاز به انجام امروز” نی گفت.

یکشنبه ارائه می دهد برخی از کرت های فرعی با شیاطین است که باید exorcized توسط وارنر که به دنبال اولین پیروزی و Spieth که نه برنده در سه سال است.

وارنر تا به حال سه شانس خوبی برای برنده شدن در ورود به دور نهایی و بعد فورا رفت واز آن انجام می شود. او وارد دور نهایی PGA قهرمانی سال گذشته در اینوود بسته دوم و شات 81. او گره خورده بود برای سرب در سال 2018 Greenbrier و 72 به پایان برده برای پنجم.

Rory McIlroy
Rory McIlroyگتی ایماژ

“من قبل از اینکه بنابراین من احساس راحت و من فقط می دانم که من باید به بازی خوب” وارنر گفت. “من می خواهم که. [شنبه] من احساس بسیار راحت است که من نمی دانم اگر آن را یک چیز خوبی است یا چیز بدی نیست. آره یک بار من شات 81 و در واقع من فقط بازی بد. این بار دیگر من فقط آماده نیست فقط راحت نیست نمی اجرا نیز هست. اما من می دانم که چه باید بکنید [در حال حاضر].”

Spieth در رکود به حال پنج مسابقات فصل گذشته زمانی که او آغاز شده و با دو دور در دهه 60 و قادر به شکستن پر در دور سوم محو شدن از مشاجره. که از دست داده بود او روز شنبه.

“امروز یک روز که من در چند سال گذشته و به طور بالقوه می گویند که می شده اند 2 – یا 3-بر گرفته و من تمام راه را از مسابقات” Spieth گفت. “من دوست دارم پیشرفت من شده است قادر به. من احساس می کنم راحت رفتن به [یکشنبه] که من می تواند شلیک یک امتیاز خوب است. اگر آن اتفاق می افتد, اتفاق می افتد و اگر آن را نمی کند, آن را نمی کند.

“باید آن را واقعا سرگرم کننده” Spieth اضافه شده است. “گلف است که به نوعی تنها چیزی که در تلویزیون [یکشنبه] و امیدوارم وجود دارد می تواند سرگرم کننده در ضربات پنالتی با تعدادی از بچه ها و امیدوارم من را می توان یکی از آنها است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de