استارباکس راهنماهای برای گسترده تر از حد انتظار مالی Q3 زیان رزومه جدید فروشگاه دهانه در سراسر جهان

استارباکس Corp. گفت: این انتظار ضرر و زیان در سال مالی سه ماهه سوم اما شاهد بهبود فروش در سراسر جهان به شهرستانها باز تا پیش بینی سود سال.

قهوه شرکت در حال هدایت به صورت مالی سه ماهه سوم و زیان خالص هر سهم 64 سنت افزایش به 79 سنت و تنظیم زیان 55 سنت افزایش به 70 سنت در هر سهم. این FactSet اجماع است برای از دست دادن 16 سنت در هر سهم.

فروش انتظار می رود به سقوط به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر توسط $3.0 میلیارد دلار به 3.2 میلیارد دلار از یک سال پیش. این FactSet اجماع است برای فروش $4.44 میلیارد دلار را از $6.82 میلیارد سال گذشته است.

استارباکس SBUX, -3.30% می گوید کسب و کار خود نتایج را ببینید تاثیر بیشتری از این بیماری همه گیر کوروناویروس در سه ماهه سوم در مقابل دوم به عنوان شرکت تحت تاثیر قرار شد برای یک مدت زمان طولانی طول Q3 در بازارهای خارج از چین است.

این شرکت پیش بینی بهبود مداوم از طریق مالی سه ماهه چهارم, هدایت برای خالص EPS اعم از 11 سنت تا 36 سنت و تعدیل EPS از 15 سنت به 40 سنت. این FactSet هوا برای EPS 38 سنت.

خوانده:شرکت در حال صحبت کردن در برابر نژادی و بی عدالتی بعد از کشتن جورج فلوید, اما آنها به پشت آن را با عمل

کامل-خالص سال EPS انتظار می رود که 33 سنت افزایش به 73 سنت و قهوه شرکت هدایت است برای تعدیل EPS از 55 سنت افزایش به 95 سنت است. این FactSet اجماع است برای $1.36.

هدایت فرستاده استارباکس سهام پایین 2.3% در چهار شنبه premarket تجارت. سهام از دست داده بود 1.4% در روز سه شنبه پس از بستن دوشنبه در کمترین قیمت از فوریه. 24.

با توجه به نقدینگی اقدامات از جمله نقاشی کردن $500 میلیون از آن در دراز مدت تسهیلات در مه, Starbucks انتظار افزایش هزینه بهره در محدوده از $435 میلیون و 445 میلیون دلار در سال مالی 2020 از حدود 330 میلیون دلار در سال مالی 2019.

در چین همان فروشگاه فروش کاهش یافت و 14 درصد برای آخرین هفته از ماه مه نشان ادامه داد: بهبود, پس از کاهش 32 درصد در ماه آوریل است. استارباکس از سر باز کردن فروشگاه جدید در چین در پایان ماه مارس با 57 مکان های جدید باز کردن درهای خود را در ماه آوریل و مه.

در ایالات متحده 91% از فروشگاه ها باز بود تا پایان مارس هر چند بسیاری از آنها محدود به سفارشات غذای آماده و کاهش داده بود ساعت.

همان-فروش فروشگاه بود را 32% آخرین هفته از ماه مه نیز نشان ادامه داد: بهبود پس از انداختن 63 درصد در ماه آوریل است. فروش اکثریت آمده از طریق درایو-از طریق پنجره و موبایل-سفارش-و-پرداخت عملکرد این شرکت گفت.

استارباکس در حال حاضر انتظار دارد که برای باز کردن 300 net فروشگاه جدید در ایالات متحده در سال مالی 2020 از 600 در اصل. این شرکت نزدیک به 400 فروشگاه به عنوان بخشی از یک تغییر در ایالات متحده آمریکا است که شامل یک فروشگاه جدید با فرمت طراحی شده برای “on-the-go” شهری بازار. آنها خواهید بود در نزدیکی کافه سنتی که شامل صندلی برای کاهش ازدحام.

ببینید:ایتالیایی معامله گر خود را از دست می دهد ‘کل پس انداز زندگی در یک دیوانه خطرناک موقعیت

این جدید استارباکس وانت مکان های آزمایش شده در شهر نیویورک و تورنتو و طراحی شده برای تلفن سفارشات. قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس حدود 80 درصد از معاملات در ایالات متحده متعلق به شرکت فروشگاه های غذای آماده شد.

این فروشگاه جدید برنامه انتظار می رود عملکرد net فروشگاه رشد مالی 2021 اما همچنین یک “منفی” تاثیر بر درآمد در آمریکا.

استارباکس به کسب و کار به روز رسانی پیش از Stifel کنفرانس های مجازی در حال وقوع در روز چهارشنبه. این شرکت برنامه ریزی شده است به گزارش مالی سه ماهه سوم نتایج در جولای 28.

استارباکس سهام کاهش یافته است 6.3% در سال به تاریخ در حالی که S&P 500 شاخص SPX +0.08% پایین است 0.7% برای دوره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de