نوزده سال بعد مایک همپتون تا به حال برنامه خود دارد.

نزدیک به دو دهه پس از ورود در سنت جان او خواستار شد عکس, سرانجام مرد در شارژ بعد از اد Blankmeyer چپ به پیوستن متس به عنوان خود را تمدید بهار آموزش هماهنگ کننده و مدیر واحد-بروکلین طوفان. اما فقط 14 بازی به تصدی خود به عنوان موقت سر مربی او بود کنار.

رمان coronavirus همه گیر به پایان رسید و فصل اول خود را — یک کمپین بود که برای رفتن به یک راه طولانی به سوی تعیین اینکه آیا او می تواند زمین کار تمام وقت — فقط به عنوان آن را واقعا شروع کار به عنوان آغاز شرقی و فصل نزدیک در مارس 12.

“باید صادقانه با شما من فقط می خواهم به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد و در این زمینه” همپتون گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من تا به حال هرگز درست رخصتی بهار که در آن شما در حال رفتن در تعطیلات. داشتن برخی از [رایگان] زمان آسان نیست.”

همپتون آن می شود. او شکایت نیست. داشتن یک فصل کامل محدودتر در مقایسه با مبارزات دیگر در شهر نیویورک در حال رفتن را از طریق به این بیماری همه گیر ترساند این منطقه است. تمرکز خود را بر روی رفاه از بازیکنان خود را کمک به آنها را به خانه و برقراری ارتباط با آنها و مطمئن شوید که آنها ماندن در بالای خود classwork. او به ندرت با اشاره به وضعیت اما در عوض harped در تاثیر آن تا به حال روی آنها کار خود را برای برقراری ارتباط با بازیکنان.

سخت ترین بخشی از لغو جلسه بود با تیم خود قادر به خود بگویید هشت سالمندان چه اتفاقی می افتد به آنها را که آیا آنها تا به حال بازی گذشته خود را بازی. او وعده داده شده به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای انتقال به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است. NCAA در نهایت اعلام کرد تمام بهار ورزشکاران خواهد بود به دست آوردن یک سال اضافی از واجد شرایط بودن ارائه بسیار مورد نیاز امداد.

St. John's interim baseball coach Mike Hampton
سنت جان موقت مربی بیس بال مایک همپتونتیم Cowie/سنت جان دو و میدانی

“مهم ترین, در حال حاضر او را درک بیس بال است نه اولویت و او را با تمرکز بر سلامتی و رفاه” آس نیک Mondak گفت. “که می گوید زیادی در مورد او و سنت جان به عنوان یک برنامه است.”

قبل از این ویروس برش های کوتاه از فصل سنت جان تا به حال برنده دو مستقیم بازی اول خود را در دو صفحه اصلی رقابت های سال — برای بهبود به 5-9. مانند بسیاری جنوب, برنامه های طوفان سرخ صرف بخشی بهتر از فصل اول هفته در جاده ها با توجه به آب و هوا و نگرانی است. آنها شروع خوبی با شکوه پس از آن-پلاک 19 Georgia Tech و مصرف جاده ای سری در کالیفرنیا قبل از انداختن هفت در یک ردیف. Hampton, 48, تشویق می شد که چگونه این تیم تا به حال پاسخ داد: در دوران سخت و احساس آن آماده خود را به پرواز با تعدادی از خانه های آینده است.

“پس از این اتفاق افتاده است” گفت: Hampton یک سیفرد لانگ آیلند بومی بود که در یک چهارم-دور کردن از کلمسون در سال 1994 و به بالا, تک-یک قبل از بازنشستگی به دلیل آسیب.

آن نامشخص باقی مانده است اگر او را باد کامل-زمان مربی در کوئینز هر چند مدیر ورزشی مایک Cragg بود و تعریف از کار همپتون انجام داده بود در زمین و خارج از آن را در طول این بار تلاش توصیف عملکرد خود را به عنوان “قابل توجه است.” Mondak نام آن را “صاف” گذار از Blankmeyer به همتون. دو کار از نزدیک با هم برای 18 سال و همپتون نمی سعی کنید برای تغییر اندازه پس از مصرف بیش از. هدف او این بود برای ادامه چه Blankmeyer انجام داده بود در ساخت سنت جان به غرب قدرت پیشرو آن را به پنج بزرگ شرق مسابقات عناوین شش به طور منظم فصل تاج و 11 NCAA Tournament حضور در 24 سال است.

“من به شما بگویم آن را خسته کننده, اما همه چیز همیشه اتفاق می افتد” همپتون گفت. “یکی از چیزهایی که من آموخته است که می گویند هرگز هرگز, و هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. من احساس می کنم که من آموخته ام از از اد Blankmeyer. شما همیشه تنظیم شود. من که دوست داشت یک فصل کامل? آره حتما من اما که هرگز اتفاق می افتد. هر چه چالش های است که شما باید برای مقابله با آنها حرکت می کند و از آنها یاد بگیرند, بیش از حد.”

شده است وجود دارد مقدار زیادی از یادگیری و تنظیم این سال برای او. آن شده است یک سال 2020 است. در Jan. 9 او نام موقت مربی کمتر از پنج هفته قبل از فصل بازکن. تقریبا یک ماه بعد فصل بود.

“من مطمئن هستم که زمانی که او می نویسد: این کتاب در سال 2020” Cragg گفت: “او را برای رفتن به یک کل بسیاری از تجربه های که هیچ کس تا کنون قادر به می گویند که آنها تا به حال.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de