سنت جان در انتظار کسب و کار به عنوان معمول برای فصل بسکتبال

به شهر نیویورک نقل مکان کرد و به مرحله یکی از بازگشایی در دوشنبه سنت جان است “خوشبین” است که آن را نه تنها طرفداران در بازی بسکتبال در فصل آینده اما که آن را به بازی عادی خود تخصیص بازی در باغ و قادر به بازیکنان خود را در محوطه دانشگاه برای تمرینات برای دوم آن تابستان جلسه ماه آینده مدیر ورزشی مایک Cragg گفت: پست.

دومین جلسه تابستان برنامه ریزی شده است برای شروع در جولای 6 و مربی مایک اندرسون گفت: در طول یک مدرسه-اجرای WebEx مجازی چت با سابق سنت جان ستاره لایحه Wennington, Cragg و Fox Sports تحلیلگر وین Parise او امیدوار به بازیکنان خود را در محوطه دانشگاه به زودی. برای که به اتفاق می افتد سنت جان را مجبور به بازگشایی شده است. این امکان وجود دارد که مدارس قادر خواهد بود برای باز کردن در دولت در اوایل ماه ژوئیه با یک رویکرد ترکیبی – برخی از دانش آموزان در دانشگاه و دیگران در نظر گرفتن دوره های آنلاین به عنوان سنت جان آماده شده است به انجام.

بسیاری از این بستگی دارد رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و دولت های محلی به عنوان Cragg با اشاره به مدرسه هنوز برای ارسال نجومی بلیط فروش و تمدید برای فصل آینده است. ویلانووا مربی جی رایت در روز سه شنبه مطرح شده برخی ابرو زمانی که او به خبرنگاران گفت: “من نمی توانید ببینید در حال حاضر ما با داشتن طرفداران [اين فصل آینده].” اما Cragg احساس متفاوت و گفت: امید است که همه سقوط ورزشکاران در پردیس در اوایل ماه اوت.

“ما خوشبین” Cragg گفت. “ما انتظار داریم به طرفداران. و ما تنظیم بسته به اینکه چگونه بسیاری از می تواند در حضور. اما هیچ راهی برای دانستن اینکه در این نقطه است.”

تا آنجا که که آیا این ویروس نیروی سنت جان برای بازی در Carnesecca عرصه Cragg گفت: هنوز برنامه ای برای بازی “تعداد انگشت شماری از بازی ها” در باغ. تعداد دقیق ممکن است شناخته شده در حالی که به عنوان MSG منتظر در تاریخ برای رنجرز و نیکز.

“من انتظار ما در حال رفتن به کالج بسکتبال” Cragg گفت: با توجه به college football آشکار خواهد شد بسیاری در مورد چه نوع از فصل آنها را در بسکتبال. “من تشویق هر روز ما در حال گرفتن به یک جای بهتر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de