سنت فرانسیس بروکلین لری مورنو است بسکتبال شات ترفند جادوگر

او را منعکس توپ کردن ساختمان ها و از طریق حلقه. ساخته شده از راه دور عکس بیش از تقاطع صدها نفر از فوت دور. شروع به پریدن کرد و 360 درجه در هوا قرار دادن توپ بین پاهای خود را و آمار کامل-دادگاه عکس های پشت سر خود را. غرق heaves در حالی که جهش در بالای یک شیر آتش نشانی یا خاموش کردن یک نرده های فلزی.

بالاتر از درجه سختی بهتر برای لری مورنو. آن شخصی خود را بازی H-یا-S-E او را نگه می دارد در تلاش برای بالا است.

“من نمی دانم چگونه او را گفت:” گلن Braica او مربی دانشگاه در سنت فرانسیس بروکلین. “مردم به نظر می رسد واقعا علاقه مند است. برخی از عکس های باور نکردنی هستند. فقط شگفت انگیز است.”

در دو ماه گذشته دوم گارد تبدیل شده است تا حدودی از رسانه های اجتماعی احساس در حالی که حفظ اجتماعی-فاصله شیوه در طول coronavirus بیماری همه گیر. او Instagram followers افزایش یافته است از چند هزار تا فقط کمتر از 31,000. عکس های خود را برجسته شده است ESPN.com, SportsCenter را Instagram و Facebook Top 10, اضافه کاری, خانه از نکات برجسته و بسکتبال. او موضوع یک بخش در NBC 4 New York اخبار با بروس بک. Stephon Marbury در نظر است در Instagram پست و او می تواند دریک در میان پیروان خود را. همه به خاطر این عکس ترفند او در حساب خود.

“این بسیار خنک و بسیاری از مردم برای حمایت از من گفت:” 5-پا-11 مورنو که در نهایت سالم پس از یک پاره labrum در لگن نیاز به عمل جراحی در ماه ژانویه 2019. “این فقط شگفت انگیز است که من متوجه شده توسط مردم در سراسر جهان است.

“یکی از چیزهایی که من هم دوست دارم در مورد آن است که آن را از آوردن توجه به مدرسه من. من نماینده مدرسه من اساسا از طریق همه چیز. من سعی کنید به پوشیدن ما عرق کت و شلوار زمانی که من عکس ترفند بنابراین همه می دانند من به سنت فرانسیس کالج.”

Larry Moreno
لری مورنوسنت فرانسیس کالج بروکلین ورزشی ارتباطات

مورنو شناخته شده به عنوان “نور پنیر لری” و “دومینیکن مامبای” همیشه یک استعداد برای هدف قرار دادن دشوار است عکس. یک روز بعد از مدرسه بالا عمل او لگد یک توپ از نیمه دادگاه. او غالبا دقیق از نیمه دادگاه پس از تمرینات است. در طول تابستان او شروع به ساخت فیلم بودند که اعلان مجدد در یک زن و شوهر از وب سایت, اما هنگامی که مدرسه در ماه سپتامبر آغاز شده و او قرار است که سرگرمی را در خود نگه دارد.

هنگامی که سنت فرانسیس’ فصل به پایان رسید و در مارس 4, او تا به حال بیشتر رایگان. در مارس 25, او رفت ویروسی برای اولین بار به صورت نیمه دادگاه به ضرب گلوله او عمدا ترک کوتاه, بانکداری, آن را در بر گزاف گویی. با اقامت در خانه سفارشات در اثر مورنو تا به حال چیزی جز زمان. او شروع به بیرون رفتن در صبح زود هر روز با برادر, Dangelo مزا فیلمبرداری او هر دو با پوشیدن یک ماسک و دستکش. خوشبختانه برای او رینگ در دادگاه نزدیکی شرق Williamsburg, بروکلین, صفحه اصلی نبوده است. گاهی اوقات او اصرار او باعث می شود ضربه در اولین امتحان کنید. دیگر زمان آن طول می کشد چندین تلاش.

“من احساس می کردم که در طول این زمان آن را قطعا کامل چون همه هیچ ربطی به اما بود در رسانه های اجتماعی,” او گفت:. “من لذت بردن از این واقعیت است که عکس های من را باور نکردنی عکس که مردم احتمالا هرگز در زندگی خود را.”

Braica raved در مورد مورنو, 19 فرد با استناد به روح او در طول دو سخت فصول برخورد با آسیب و تمایل به سوزاندن یک سال از واجد شرایط بودن در فصل گذشته به خاطر او می خواست برای کمک به سالمندان هنگامی که بسیاری از هم تیمی رفت به دلیل مصدومیت. این طرح به درخواست برای یک ثانیه پزشکی اشتباه به عنوان هیپ فقط آماده نیست بر یک پایه منسجم ، اما در اوایل ماه فوریه سنت فرانسیس بود shorthanded و مورنو بود و احساس خوب است. او رفت و به Braica و به او گفت که او می خواست به بازی.

در بازی بعدی مورنو آمد کردن زمین به نمره 19 امتیاز در پیروزی بر کوه سنت ماری. نبود یک خط مستقیم از پیشرفت. وجود دارد روز او هیپ هنوز هم درست نبود. اما او با به ثمر رساندن هشت امتیاز در یک جاده در پیروزی رقیب لیو بروکلین و بریده هشت امتیاز در یک دلخراش NEC مسابقات باز دور از دست دادن احتمالی قهرمان رابرت موریس. آن چشمک می زند از بازیکن Braica پیش بینی زمانی که مورنو متعهد کسی که به ثمر رساند 2000 امتیاز در یک نامی دبیرستان حرفه ای در بروکلین دبیرستان به صورت قانون و فن آوری که منجر مدرسه خود را به اولین شهر عنوان به عنوان یک ارشد.

“اگر او 100 درصد او را در سطح بالا گارد در لیگ ما من فکر می کنم” Braica گفت.

در حال حاضر مورنو خود را شناخته شده است عکس ترفند. این که چرا او Instagram تعداد شات. اما به زودی او معتقد است که همچنین قابلیت های خود را در یک زمین بسکتبال در یک بازی سنتی گرفتن خواهد شد تا در حال حاضر که او سالم است.

“در زمانی که من فارغ التحصیل” مورنو گفت: “من احساس می کنم مردم می دانید که من برای هر دو.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>