در حالی که بسیاری از کشورها که دچار اولیه COVID-19 شیوع تجربه آرامش در موارد جدید دیگر در حال اضافه کردن موارد 10 برابر سریع تر از بدترین هفته در بهار.

ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داده 32 متحده در حال اضافه کردن موارد سریع تر از در بدترین بهار در هفته و 20 متحده در روز سه شنبه شب خود را به حال بدترین هفته برای موارد این بیماری: آلاباما, آلاسکا, آرکانزاس, فلوریدا, کانزاس, لوئیزیانا, Missouri, مونتانا, Nevada, New Mexico, North Carolina, داکوتای شمالی, اوهایو, Oklahoma, اورگان, کارولینای جنوبی, تنسی, Washington, Wisconsin و وایومینگ.

برخی از کشورها با داشتن بدترین هفته برای جدید کروناویروس مرگ و میر. تنسی گزارش 102 مرگ 76 درصد افزایش از تعداد مرگ و میر ثبت شده در آن بدترین هفته در بهار.

کارشناسان بهداشت عمومی گفت: COVID-19 موارد در حال افزایش در نرخ سریعتر به عنوان ویروس گسترش به جوامع روستایی که در آن ساکنان را زیر نیست اجتماعی فاصله و یا ماسک پوشیدن دستورالعمل و در مناطق شهری که با دیدن هجوم تابستان گردشگران است.

تنسی گزارش 4.5 برابر بیشتر coronavirus موارد این هفته از در آن بدترین هفته در بهار معادل یک مورد جدید در هر 46 ثانیه است.

“ما تا به حال برای بیش از ماه گذشته ثابت و افزایش هشدار دهنده در مورد گفت:” دکتر ویلیام Schaffner, یک استاد طب پیشگیری و بیماری های عفونی در دانشگاه تنسی. “اگر چه ما موارد نیست به عنوان بالا به عنوان فلوریدا و آریزونا و کالیفرنیا … آن را به وضوح نشان می دهد که ما نه کنترل این ویروس انتقال در اینجا در دولت ما.”

Schaffner گفت: موارد در ابتدا با تمرکز در مناطق عمده شهری گسترش به شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی شهرستان که در آن رهبران دیکته ماسک و اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های ساکنان به شدت مخالف است.

Williamson County مدارس یک منطقه در حومه نشویل دریافت پوش بک از والدین در مورد بازگشایی راهنمای در دانشگاه آموزش است که شامل یک ماسک قیمومیت اجتماعی فاصله و پایبندی به پروتکل های بهداشت. یک گروه تشکیل شده به یاد بیاورید ویلیامسون در Facebook و با ارسال نامه ای اعلام کرد به خاطر تلاش در برابر اعضای هیئت مدیره مدرسه به عنوان یک نتیجه از ماسک-پوشیدن قوانین.

شهرستان گزارش 570 موارد در آن در هفته اخیر بیش از 3.5 برابر بدتر از آن بهار اوج 159 موارد مارس 6.

“با پوشیدن یک ماسک است مانند رانندگی در قرمز. آن را به انتخاب خود آن را تحت تاثیر افراد دیگر در اطراف شما” Schaffner گفت. “هنگامی که شما یک ویروس همه گیر در حال اجرا در اطراف ما به رفتار در چنین راهی است که ما با محدود کردن برخی از ما فردی تمایلات به طوری که کل جامعه از آن بهره میبرند.”

ماسک پوشیدن خاص شده است یک مسئله در آیداهو که در آن دولت گزارش چهار برابر تعداد موارد از آن بدترین هفته در بهار. دولت مشخص شد به عنوان یکی از قدیمی ترین آنلاین anti-ماسک فعالیت با توجه به تجزیه و تحلیل انجام شده توسط بقا, در خانه, آمادگی برای وب سایت.

دکتر استیون Nemerson ارشد بالینی افسر سنت Alphonsus نظام سلامت است که در آیداهو گفت: منطقه جنوب غربی دیده می شود موارد افزایش از هفت نفر در هر 100000 نفر به چند صد نفر در هر 100000 نفر در هفته های اخیر.

بزرگترین افزایش در میان بیماران با سن کمتر از 30 تست مثبت برای COVID-19, Nemerson گفت.

“این COVID قطار ایستگاه را ترک کرده. آیداهو است که به خوبی در راه خود را به تبدیل شدن به یکی دیگر از نیویورک و کالیفرنیا و تگزاس یا آریزونا” Nemerson گفت. او با اشاره به روند تغییر دهید اگر بیشتر مردم ماسک حفظ فاصله ایمن از دیگران و شستن دست های خود را به طور منظم.

آن را نه تنها ساکنان این شهر کوچک رانندگی افزایش COVID-19 موارد است. گردشگران که گله به مناطق شهری برای یک عقب نشینی تابستان و حاضر به دنبال ماسک, دستورالعمل کمک به افزایش نرخ.

Nashville, مترو, وزارت بهداشت و درمان صادر 48 مدنی حکم به کسب و کار برای عدم پیروی از شهر, ماسک, ماموریت, نوار تعطیلی و سایر دستورات بهداشتی از جمله چندین محبوب honky-tonks در پایین برادوی است.

ساحل, شیوع بیماری شده اند مخل به کارولینای جنوبی که گزارش 9.5 برابر بیشتر موارد از آن بدترین هفته در بهار و 56 درصد بیشتر مرگ و میر.

یک روز قبل از رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر اعلام کرد که سواحل و برخی از فروشگاه های خرده فروشی می تواند بازگشایی, مقامات بهداشت گفت: دفتر خود را که حرکت می کند مطرح خطرات جدی است.

این خطرات شامل احتمال oceanfront جوامع در حال swarmed توسط بازدید کنندگان که چشم پوشی اجتماعی فاصله دستورالعمل و همچنین به عنوان یک “درک است که سست محدودیت ممکن است منجر به یک احساس امنیت کاذب” با توجه به مارس 19 یادداشت به دست آمده از طریق یک درخواست سوابق توسط گرین ویل اخبار, بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

مک مستر بود unswayed. موارد در کارولینای جنوبی مناطق شهری و ساحلی استان ها به طور چشمگیری افزایش یافته که مردم جمع وجود دارد و اغلب بدون پوشیدن ماسک یا پیوستن به اجتماعی فاصله شیوه های.

در نقطه ای که مک مستر و کارکنان خود هشدار داده بودند که بالاترین یک روزه و در مجموع برای موارد جدید بوده 266 در 15 آوریل. در هفته های پس از کارولینای جنوبی شاهد دومین تک بعد با افزایش 2,205 جدید تایید موارد دوشنبه.

“(نداشتن) ایالت ماسک فرمان تا به حال یک تاثیر بزرگ در کشور ما” گفت: ملیسا نولان متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کارولینای جنوبی آرنولد دانشکده بهداشت عمومی.

استان ها که تصویب ماسک موجب شده اند قادر به نگه داشتن مورد اعداد پایین تر در حالی که کسانی که بدون دیده بزرگتر خوشه, او گفت:.

در AnMed بهداشت و درمان مرکز پزشکی در مرکز شهر Anderson, South Carolina, تعداد COVID-19 بیماران افزایش یافت و از شش تا 62 در طول یک دوره سه هفته ای که جمعه به پایان رسید در بیمارستان مدیر عامل لایحه منسون گفت.

“که به شما می دهد برخی از ایده در مورد آنچه اتفاق افتاده با این بعد از آرامش کلی پادمان پس از روز یادبود و سپس گسترش COVID-19 در جامعه و تاثیر آن بر پذیرش” منسون گفته اندرسون اعضای شورای شهر دوشنبه. “که واقعا هل دادن ما افزایش ظرفیت.”

در حالی که تنسی آیداهو و کارولینای جنوبی گزارش حداقل چهار برابر تعداد موارد جدید آنها در گزارش خود بدترین هفته در نیویورک و ماساچوست در حال دیدن کم مورد جدید شماره 7% و 10% بود.

“آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر در جنوب, به نظر من نتیجه اساسا به این ویروس بیشتر فرصت برای انتقال گفت:” ویلیام Hanage دانشیار اپیدمیولوژی و عضو هیات علمی مرکز بیماری مسری پویایی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. “اگر شما می خواهید برای جلوگیری از که توقف دادن به این شانس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de