Sportscasting افسانه می دانید همه چیز متفاوت خواهد بود در coronavirus بازگشت

آنها سه تا از مهم ترین ورزش, صدای آخرین نیم قرن. یکی است مسلما بزرگترین NFL بازی توسط بازیکن تا کنون. دیگری دارای همان تمایز برای NBA. و سوم به نام یانکی ها برای بیش از سه دهه است.

سه — Al Michaels, مرو آلبرت و جان استرلینگ — مشتاق به کار و افکار در مورد چگونگی بازگشت از ورزش خود و شغل خود می تواند بازی.

با طول عمر آنها نیز در سن جمعیتی که شده است به خصوص ضربه سخت coronavirus.

و در همراهی با نه one-size-fits-all از وضعیت فعلی همه تصور شرایط و زمان خود را به ورزش و تنظیم متفاوت است.

مایکل به شدت معتقد است NFL پخش خواهد شد و در ورزشگاه ها در پاییز. آلبرت فکر می کند NBA پخش خواهد شد تماس های از استودیو در ماه جولای. استرلینگ گفت: این می تواند یک دسته کوچک موسیقی جاز از این دو برای بیس بال در تابستان.

هیچ چیز تنظیم شده است اما آنها آماده هستند و بدون بیم و هراس.

“نه برای من” Michaels, 75 گفت: پست. “من در نقطه ای که من انجام داده ام این تمام زندگی من است. من نه از ترس در فرد است. من درک می کنم که ما باید اقدامات احتیاطی را در اینجا.”

آلبرت 78 فکر می کند ممکن است آن را بازگشت به زمانی که او در کلاس ششم در 50s خواستار بازی کردن تلویزیون. آلبرت گفت: او نبوده است گفت: هر چیزی رسمی اما اگر NBA می رود از طریق خود برنامه ریزی می شود در اورلاندو و یا وگاس در ماه جولای او فکر می کند او و تحلیلگران به احتمال زیاد خواهد شد در Turner Sports’ آتلانتا studios خواستار بازی کردن مانیتور. او فکر کرد که یک حاشیه خبرنگار می تواند در سایت.

همانطور که برای راه اندازی آلبرت گفت: از آن خواهد بود عجیب و غریب با صدای جمعیت, اما وجود دارد می تواند برخی از مزایای.

“برخی از صدای طبیعی خواهد بود در واقع سرگرم کننده برای طرفداران شنیدن, اما آنها می خواهم مراقب باشید غربالگری زبان” آلبرت گفت.

همانطور که برای یانکی ها, رادیو, استرلینگ, 81, نمی انتظار او و شریک زندگی خود را Suzyn Waldman به سفر جاده بازی ها. کسانی که WFAN پخش خواهد به احتمال زیاد انجام می شود از YES’ Stamford, اتاق کار, او گفت:, اما برای بازی های خانگی آن به نظر می رسد بسیار ممکن است برای عمل اجتماعی فاصله از پخش غرفه در خالی استادیوم یانکی.

“یکی از چیزهایی که من به ارمغان آورد تا وجود خواهد داشت نه هر کس دیگری وجود دارد” استرلینگ گفت. “ما می تواند نشستن در دو غرفه اما درست در کنار یکدیگر با شیشه جدا کردن ما بنابراین ما می توانید در هر یک از دیگر [برای نشانه.]”

زمان MLB و NBA را در شرایط متفاوت از NFL است که در تئوری می تواند یک فصل عادی با جمعیت تنظیم است که می تواند به عنوان شدید به عنوان طرفداران و یا برخی از ظرفیت.

مایکل فکر می کند که اگر آن را امن نیست به اندازه کافی برای سفر در پاییز و پس از آن او نمی تواند تصور کنید که چگونه آنها در حال بازی در تمام بازی.

“من نفرت را به فکر می کنم ما نمی خواهد بود قادر به در ورزشگاه و اعلام بازی ها از برخی دیگر از محل” مایکل گفت. “که نمی خواهد پرواز تا آنجا که من نگران هستم. شما باید قادر به احساس آن را حتی بدون طرفداران.”

به عنوان در حال حاضر هر سه صدا محتوا و آماده برای رفتن. مایکلز و آلبرت در حال جریان Netflix خواندن و تماشای بازی های قدیمی است.

مایکل عاشق “ببر پادشاه” فکر “McMillions” خیلی خوب بود و, شده در داخل و خارج در “اوزارک.” آلبرت جریان “Ozark” “Fauda,” “پدرخوانده هارلم” “توجیه” و “آمریکا کارخانه.” و البته “آخرین رقص” که شامل بسیاری از تماس های خود را از مایکل جردن را سوء استفاده.

“من فکر کردم آن را به خوبی انجام می شود” آلبرت گفت.

آنها بوده ام چک کردن برخی از بازی های قدیمی که اغلب ویژه تماس های خود را.

یک شب مایکل گفت “یکشنبه شب” بازی در ان بی سی شبکه ورزش. MLB Network تا به حال 1 بازی از سال 1995 در مسابقات جهانی بین آتلانتا و کلیولند که او به نام ABC.

پس از آن او موفق به دریافت یک متن از کلیپرز مربی Doc Rivers.

“ما در حال انجام لیکرز در برابر دیترویت در NBA TV در حال حاضر” رودخانه نوشت که او و مایکل به نام NBA نهایی در ABC در سال 2004.

بعد او 13 ساله نوه, Nate, پیامک, “Papop من تماشای فیلم ‘معجزه’ در ایالات متحده آمریکا شبکه.”

“بنابراین من بیشتر overexposed در آمریکا” مایکل گفت.

به زودی همه آنها امید به تماس دوباره بازی. که نمی خواهند به شنیدن آنها ؟


Clicker کتاب: با توجه به پاپا صدای کلیک دبورا رایلی دراپر و تراویس Thrasher را “المپیک غرور آمریکایی تعصب” است که در مورد 17 آفریقایی ورزشکاران که در علاوه بر این به Jesse Owens رقابت در بازی های المپیک 1936 در برلین.

نویسندگان نوشتن در مورد چالش های مواجه شده توسط ورزشکاران در مسیر در حالی که توصیف ظهور آلمان نازی منجر به بازی.

این کمتر شناخته شده بخشی از تاریخچه سزاوار 4.2 clickers از 5.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>