‘به صورت پراکنده برای شما اما نه پراکنده برای بسیاری از افراد دیگر’: مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد پرستار در PPE در دسترس بودن

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد یک پرستار که به ذکر است که در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی بوده است “پراکنده” در طول یک دفتر بیضی رویداد روز شنبه به رسمیت شناختن ملی روز پرستار.

سوفیا توماس رئيس جمهور از انجمن ملی از پزشکان وجود دارد گفت: “جیب” در سراسر کشور بدون کافی حفاظتی تجهیزات پزشکی به متخصصان مراقبت های بهداشتی نبرد coronavirus.

بیشتر: در برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus نیروی کار خواهد شد ‘در ادامه به طور نامحدود’ شیفت تمرکز برای بازگشایی, واکسن

توماس که با این نسخهها کار در دختران خیریه سلامت سیستم در لوئیزیانا گفت که او تا به حال شده است با پوشیدن همان N-95 ماسک برای “چند هفته” و “کنترل عفونت اقدامات است که به ما آموخته که پشت ما به مدرسه رفت و یک عبا و یک ماسک برای یک بیمار در هر روز — این است که در زمان های مختلف.”

متخصصان پزشکی که در تماس مستقیم با بیماران آلوده نیاز به یک منبع بزرگ از PPE به عنوان آنها باید خود را تغییر دهید ماسک و دنده غالبا.

بیشتر: کانزاس کشاورز که اهدا یک ماسک برای رژیم صهیونیستی است. کومو ارائه آستین ناتمام مدرک دانشگاهی

“PPE شده است پراکنده ولی قابل کنترل” توماس گفت: از نظام سلامت است. “و ما آنچه که ما باید انجام دهیم. پرستاران هستیم و ما یاد بگیرند برای انطباق و انجام هر کاری بهترین چیزی است که ما می توانید انجام دهید برای بیماران ما برای دریافت کار انجام می شود و دریافت مراقبت ارائه شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دنبال کرد تا بلافاصله و گفت: “پراکنده برای شما اما نه پراکنده برای بسیاری از افراد دیگر است.”

او موافقت کرد و در حالی که او اصرار داشت که او “شنیده می شود مخالف است.”

“من شنیده ام که آنها در حال لود کردن با لباسهای در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “در ابتدا ما تا به حال هیچ چیز نیست. ما تا به حال خالی کابینت. ما تا به حال خالی کردن قفسه. ما تا به حال هیچ چیز به دلیل آن را قرار داده وجود دارد با آخرین دولت است.”

بیشتر: Pandemic سوخت افزایش فروش تفنگ را تحت الشعاع FBI چک پس زمینه سیستم; نمایندگی خواست به صبر در فروش

در طول coronavirus همه گیر بسیاری از خط مقدم سلامت کارگران مواجه شدید کمبود تجهیزات حفاظت فردی به عنوان آنها شده است دست زدن به COVID-19 بيمار. شده اند وجود دارد گزارش ها از بیمارستان ها و متخصصان پزشکی استفاده مجدد از ماسک و صرفا سهمیه بندی چرخ دنده ها.

یک حرفه ای پزشکی شرح داده شده PPE کمبود به عنوان یک “منطقه جنگی.”

علاوه بر این, این بیماری همه گیر اتحاد چپ متحده مسابقه به قطع معاملات برای تجهیزات پزشکی و ایجاد یک جنگ مناقصه برای PPE.

بیشتر: چگونه یک کوره بازحمت حرکت کردن به مک دونالد پارکینگ را نشان می دهد تقلا متحده صورت coronavirus لوازم

ملی ذخایر بیش از حد تخلیه برای پر کردن کمبود گسترده از ماسک و دستکش و هواکش و سایر لوازم پزشکی, بنابراین برخی از ایالت ها گرفته اند گام های فوق العاده ای به تهیه تجهیزات مهم. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران باید منجر در به دست آوردن منابع برای کشورهای خود را در حالی که دولت فدرال نقش “پشتیبان” ،

مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: روز شنبه می گویند او قدردانی پرستار دیگر از نیوجرسی است که یک COVID-19 نقطه داغ, که گفت که او شخصا تا به حال دیده نشده هر گونه کمبود پزشکی دنده.

“این خیلی خوب است که شما گذاشتم چون آنها جعلی اخبار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به روزنامه نگاران شده اند که با فشار دادن دولت در مورد PPE.

کمک: Courtney سوبرامانیان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>