SpaceX فضانورد, راه اندازی, HBO حداکثر اندازی جام نسکار سری: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

SpaceX را به راه اندازی اولین انسان خدمه به فضا

روز شنبه, SpaceX میله میله خود را به انجام برسانند ماموریت مهم تا به امروز است. دو فضانورد در حال برنامه ریزی برای هیئت مدیره یک خدمه کپسول اژدها و راه اندازی از فلوریدا در یک مسیر به سمت ایستگاه فضایی بین المللی. آن را علامت گذاری اولین بار این شرکت با راه اندازی انسان به عنوان به خوبی به عنوان اولین بار در نزدیک به یک دهه است که فضانوردان پرواز از خاک آمریکا در آمریکا موشک. برای موفقیت همه چیز – راه اندازی مدار متصل و سپس خروج و فرود – باید کامل شود. فضانوردان رابرت Behnken و داگ هرلی در آن بستگی دارد. این ماموریت بخشی از NASA Commercial Crew Program, که طراحی شده است برای بازگشت فضانوردان آمریکایی به ایستگاه فضایی با استفاده از تجاری تهیه فضاپیما است.

  • چگونه Elon Musk در زمان SpaceX از یک ایده به لت از تاریخ ساخت.
  • که پرواز در SpaceX خدمه اژدها? دیدار با فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley.

HBO حداکثر می شود آخرین جریان خدمات به اولین. ارزشش را دارد ؟

HBO Max آخرین عمده خدمات جریان به راه اندازی در دسترس خواهد بود با شروع چهارشنبه. اما آن را می رسد با قیمت های شیب دار در $14.99 یک ماه. هنوز هم آن را یک پا تا در رقابت: موجود پایه از 43 میلیون مشترک به HBO یا Cinemax و موجود در آن جریان خدمات. پس چه هستند شما برای پول خود را? بر خلاف اپل TV Plus از آن است که رهبری TV بازدید “دوستان” و “تئوری بیگ بنگ” همه HBO این سریال برادران وارنر فیلم “Sesame Street” و چند تن از بچه ها را نشان می دهد. بر خلاف دیزنی Hulu Plus و آن را طراحی شده به عنوان یک فروشگاه توقف برای تمام سنین است. و بر خلاف Netflix آن را با هدف ارائه آنچه حامیان تماس بگیرید بیشتر “سرپرستی” مجموعه ای از محتوا است.

  • یکی دیگر از جریان خدمات ؟ اما در اینجا چگونه HBO Max متفاوت است. تمام تلویزیون خود سوال پاسخ داده شده است.

پارک ملی کوه راکی به آغاز بازگشایی

پارک ملی کوه راکی در کلرادو شمالی برنامه ریزی شده است برای بازگشایی پنج شنبه — دو ماه پس از آن بسته شد در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. اما مقامات پارک هنوز تعیین زمان و امکان پارک بازدید کننده مرکز عملیات و خدمات دیگر. آنها در حال کار با دولت به دنبال “امن تر-در-خانه” هدایت و ترغیب ساکنان به منظور محدود کردن فعالیت های خود را فوری جوامع محدود کردن سفر به بیش از 10 مایل از خانه خود را و نه سفر به مناطق کوهستانی است. دولت گردشگری اتاق نیز دلسرد تعطیلات به دولت برای محدود کردن گسترش COVID-19.

نیاز به یک ورزش ثابت ؟ نسکار برگزاری دومین مسابقه در شارلوت

نسکار سری جام برگزار شد سالانه خود را از آخر هفته روز یادبود رویداد — کوکا کولا 600 — یکشنبه در شارلوت موتور جاده سریع السیر و روز چهارشنبه رانندگان خواهد شد یکی دیگر از نرم افزار در همان 1.5 مایل بیضی شکل است. پس از 10 هفته تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس نسکار به عمل بازگشت با یک تجدید نظر در برنامه که در حال حاضر شامل نادر اواسط هفته مسابقات به عنوان این مجموعه تلاش می کند تا برای به تعویق افتاد و حوادث. شما می توانید گرفتن حاکم سری قهرمان Kyle Busch, یکشنبه برنده Brad Keselowski و همه از جام ستاره ها در ALSCO لباس, 500, 8 p. m. ET Fox Sports 1.

“امینم” گوش دادن به میزبان حزب در جشن ‘Marshall Mathers LP’

Eminem رسیده است و یک نقطه عطف جدید در رپ حرفه ای: سالگرد 20th باشد از او منی آلبوم “Marshall Mathers LP.” و او را جشن آلبوم بزرگ سالگرد با گوش دادن حزب در چهارشنبه دیترویت-تربیت رپ اعلام کرد. “من استفاده می شود به (expletive) / در حال حاضر من می توانم یک (expletive) کمتر” Eminem زیر نویس یک Instagram پست با استفاده از شعر از ترانه “من برگشتم.” “استن قطره گوش دادن و یه شماره جدید ☎️- آمار سایت برای اطلاعات بیشتر در سالگرد 20th باشد.”

  • تعجب: Eminem توضیح می دهد که چگونه او کشیده کردن ‘خود را از دست دادن عملکرد در مراسم اسکار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>