شهر جنوبی دست و پنجه نرم کردن با pasts خود آنها به عنوان میزبان سیاه زندگی ماده تظاهرات

یک جمعیت 500 نفر تحت گسترده آسمان آبی در پایه زنگ زده پل که عبور Intracoastal آبراه در Belle Chasse لوئیزیانا در ژوئن 12.

ترین عینک سیاه و سفید تی شرت که به عنوان خوانده شده “Black Lives Matter” و انجام نشانه انعکاس کلمات و نام ها از آمریکایی های سیاه و سفید است که مرگ و میر را باعث تظاهرات در سراسر کشور: جورج فلوید و Breonna تیلور, در میان دیگران.

Marva Trufant, 74 مشخص شد به راه رفتن در سراسر پل با وجود 90-درجه حرارت.

خانواده او نگران بود در مورد او. او تا به حال احساس نمی راحت بیرون رفتن برای پیاده روی یک مایل در یک روز عنوان او انجام داده بود قبل از COVID-19 pandemic مجبور هر کس داخل خانه در اواخر ماه مارس است.

او عصبی بودن در اطراف جمعیت زیادی از مردم برای اولین بار در ماه.

“اما من تا به حال به فشار کنار بگذاریم. ما وجود دارد برای چیزی بزرگتر چیزی مهم تر است. من حداقل رفتن به راه رفتن که پل” گفت: Trufant کار کرده است که به عنوان یک فعال حقوق مدنی در Plaquemines محله از اوایل 1980s.

12 ژوئن نخستین بار Belle Chasse یک شهرستان در حدود 13,000 همیشه یک سازمان بزرگ اعتراضی در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, جنبش, با توجه به برگزارکنندگان. در ماه مارس در پی مستمر در سراسر کشور تظاهرات که فوران پس از مرگ فلوید 46 ساله سیاه مردی که در یادبود روز پس از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای هشت دقیقه و 46 ثانیه است.

در حالی که ملی لنز شده است تا حد زیادی آموزش دیده در شهرهای بزرگتر تظاهرات در شهرهای کوچک و شهرستانها در سراسر جنوب را به هم زده تا آستین سکوت مکالمات در عدالت نژادی در این جوامع است.

ایالات متحده South قلب که در آن جنبش حقوق مدنی شروع کرد خانه را به بزرگترین جمعیت آمریکایی های سیاه و سفید در کشور است. افرادی که شناسایی به عنوان سیاه و سفید را تشکیل می دهند حدود 55 درصد از جمعیت با توجه به 2010 از داده های اداره آمار آمریکا. در مجموع 105 جنوب استان ها باید یک جمعیت 50 درصد یا بالاتر است.

به عنوان تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به گسترش وسیع مناطق شهری به شهرهای کوچک و از شهرهای جوامع در سراسر این منطقه مجبور شده اند به صورت خود گذشته و بحث بهترین گام رو به جلو برای همه ساکنان.

آن را دامن زده و ترس در میان برخی از اعضای این جوامع از جمله کسانی که تهدید به برهم زدن تظاهرات در Belle Chasse و چالمت لوئیزیانا. آن را مجبور دیرین فعالان مانند Trufant در Belle Chasse و لورن بیتس 70 در گلبرگ می سی سی پی به راهپیمایی یک بار دیگر.

نسل جدیدی از سازمان برخی فقط نوجوانان و دیگران به خوبی به بزرگسالی الهام گرفته شده است به مارس و سازماندهی برای اولین بار. نام مانند جورج فلوید و Breonna تیلور که به نام مثل یک شعار در سراسر آمریکا در حال تکرار در این جوامع — اما دیگر نام آنها خوانده شود به عنوان به خوبی.

مارک دیویس درگذشت و پس از او به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس در گلبرگ می سی سی پی در سال 2017.

Nimali هنری که پس از درگذشت او را تکذیب کرد دارو برای یک اختلال خونی در حالی که او در بازداشت در سنت برنارد محله زندان در سال 2014 در جنوب شرقی لوئیزیانا.

در چند هفته تظاهرات در حال حاضر به همراه داشت تغییر در روستایی در گوشه جنوب.

یکی از نیاز به نگاه هیچ بیشتر از St. Landry محله فقط در شمال, Lafayette, لوئیزیانا, که در آن 42 درصد از 82,000 ساکنان سیاه و سفید هستند. در اوایل ماه ژوئن یک St. Landry در محله کلانتر معاون اخراج شد پس از ارسال یک الگوی رفتاری توهین آمیز در Facebook در مورد مینیاپولیس معترضان. St. Landry در محله کلانتر بابی Guidroz گفت: پست تجاوز گروه رسانه های اجتماعی سیاست.

“مکالمات در حال بود که مردم حاضر به” Belle Chasse ساکن Candice Dinet گفت: او به عنوان راهپیمایی 12 ژوئن با حدود 500 همسایگان و اعضای خانواده. “این همه آمدن به سطح و آن را در هر زمان به زودی.”

Belle Chasse لا.: ‘تظاهرات شده ام بسیاری از مردمی up’

“افرادی هستند که در Belle Chasse که معتقدند همه چیز خوب است در اینجا گفت:” ابی تیلور Belle Chasse مقیم و یکی از سازمان دهندگان از ژوئن 12 مارس.

“من در گرفتن کلمه از پلیس و آنها فکر می کردند ما نمی آورد و حتی 25 نفر به ماه مارس است. آنها فکر می کنم وجود یک مشکل نیست در اینجا” تیلور گفت. “وجود دارد حداقل 400 تا 500 مشکلات در جامعه ما به دلیل هر کس وجود دارد تا به حال یک داستان برای به اشتراک گذاشتن.”

جمعیت عمدتا سیاه و سفید ساکنان پیاده از روی پل و به سمت شهرستان از طریق یک تونل که عبور تحت آبراه که جدا Plaquemines محله از همسایه Jefferson Parish. پلیس موانع راه اندازی شد همراه 2-کشش مایل تجاری راهرو. برخی از کسب و کار توسط پل سوار کردن ویندوز با تخته سه لا جلوتر از مارس.

سنگر بودند نمادین برای تیلور.

“این احساس ما محدود بودن” او گفت:. “کلانتر نمایندگان شد راه رفتن در اطراف ما از طریق مه مانند ما زندانی بودند. در ذهن من بود که یک پیام پنهان: “ما هنوز در کنترل شما است.’ “

دیرین فعال Trufant هدف این بود که راه رفتن روی پل. بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان Belle Chasse پل آن را رسما به نام بعد از لیندر پرز سرسخت segregationist که زد این محله از سال 1919 تا زمان مرگ خود در سال 1969. Trufant به خاطر نیاز به راه رفتن به مدرسه به عنوان یک کودک به دلیل اتوبوس مدرسه نیست ارائه شده برای کودکان در این محله در زمان. تحت پرز رهبری مدارس نمی شد desegregated تا سال 1967.

“من می خواهم نام آن پل تغییر کرده است. اجازه دهید آن را Belle Chasse پل” Trufant گفت. “هنگامی که من وجود دارد, من عصبانی بود. من تا به حال یک احساس عجیب و غریب. من احساس مثل من در راه رفتن بر او.”

پرتویل علا.: “ما نیاز به مراقبت از یکدیگر’

جدی دعا برای آمرزش و وحدت و اعتماد و عشق تکرار از طریق مرکز شهر تروی, آلاباما, صبح روز 5 ژوئن.

حدود 200 نفر جمع آوری شده توسط شهر هال به عنوان شبان از نه کلیساهای محلی و دیگران نماز در میان گسترده ناآرامی های مدنی آوردن ملت است.

شهردار لایحه Gillespie جونیور اعلام کرد که شب زنده داری چند شب قبل در جلسه شورای شهر.

“ما نیاز به نماز, و ما نیاز به مراقبت از یک دیگر او گفت:” پس از آن. “تنها راهی که ما می رویم به دریافت از طریق این است که با در نظر گرفتن مراقبت از یکدیگر.”

پرتویل یک شهرستان در حدود 40,000 فقط 10 دقیقه در شمال پایتخت شهرستان Montgomery. آمار و ارقام نشان می دهد آن است که حدود 76 درصد سفید و 19 درصد ، آن است که بخشداری Autauga County, یک محافظه کار و استحکامات که در آن 73 درصد آرا رفت و به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

وزرای که شد به طور مساوی تقسیم نمایندگی عمدتا سفید و سیاه و کلیساها. وجود دارد شبان از بالای برج کلیسا کلیسا با جماعت در هزار و وزرای کوچکتر از کلیساها.

جمع آوری سرعت زمان در روح یک سرویس کلیسا کامل با دستی کاغذ طرفداران. برخی از رفت و به زانو خود را بر روی چمن شهرستان سالن.

پس از شب زنده داری به پایان رسید, ده ها تن از مردم درنگ. اجتماعی فاصله بود در آغوش داده شد و گونه شد و بوسید.

“ما نیاز به این” بری کارتر گفت. “تروی همیشه با هم می آید زمانی که همه چیز دشوار است.”

گلبرگ خانم.: شهردار چهره خواستار استعفای خود را

لورن بیتس 70 نیست که یک وسیله نقلیه.

پس از 28 مه او راه می رفت روزانه آهسته مایل از خانه خود را به تماس برای استعفای گلبرگ شهردار هال مارکس.

تظاهرات آغاز شد و در گلبرگ می سی سی پی در ماه گذشته پس از مارکس ساخته شده نظرات در رسانه های اجتماعی مورد فلوید مرگ است.

بیتس جدید نیست به فعالیت. او زمانی شروع شد که او 13 بود در طول جنبش حقوق مدنی. او تبدیل به یاد محلی نشان دادن به اعتراضات پوشیدن زنجیره ای در اطراف دست او طناب دار به دور گردن او و سفید پنهان سازی با کلمات “Black Lives Matter” و “مادر من نمی توانم نفس بکشم” نوشته شده بر روی پارچه مواج.

او به ارمغان آورد یک ضبط از دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور و یک سال 1968 کپی از یک زندگی جلد مجله از Coretta اسکات کینگ با او به یک شهرستان در سالن جلسه.

“من نیاز آنها امروز,” او گفت:.

تظاهرات در پی فلوید مرگ باید موج این شهر آرام محلی شناخته شده به عنوان “دوستانه شهر” را به عنوان به خوبی به عنوان “امن ترین شهر بزرگ در می سی سی پی” با توجه به چندین نظرسنجی آنلاین.

این نوع از جایی که خانواده پیک نیک و بهار بیس بال بازی هنجار هستند. آن را به یک شهر کوچک ساخته شده از حدود 11,000 ساکنان از آنها در حدود 85% شناسایی به عنوان سفید را به فدراسیون داده های سرشماری از سال 2010.

گلبرگ به سابق می سی سی پی سفید شوالیه امپراتوری جادوگر ریچارد گرین واقع در شهرستان فارست بود که پس از نام مؤتلفه ژنرال ارتش ، ناتان بدفورد فارست برای اولین بار grand wizard of Ku Klux Klan.

تظاهرات در گلبرگ شده اند نسبتا صلح آمیز است. در حالی که هیچ مخالفت عمومی با تظاهرات شده است ابراز کرد: برخی از اعضای جامعه شده اند و صریح در مورد احساسات خود را ارائه پشتیبانی برای محاصره شهردار. اعضای شهروندان شبه نظامیان از می سی سی پی به تازگی با حضور حداقل یک تجمع در گلبرگ اما دخالت نمی با شد. برخی از اعضای گروه مسلح با اسلحه و باتوم و اما سلاح بودند هرگز کشیده شده است.

شهروندان شبه نظامیان از می سی سی پی اعضای کاهش یافته است به نظر, اما گفت که آنها به این تجمع تنها به رعایت.

اعتراض و دیگران که به دنبال ادامه مسالمت آمیز و بدون هیچگونه حادثه است.

معترضان همچنین به نام مارکس برای گرفتن هیچ اقدام در مرگ 34 ساله Marc Davis از لاپلاس, لوئیزیانا, که به ضرب گلوله کشته شد به مرگ توسط گلبرگ افسر پلیس هارون Jernigan در ماه ژوئن 2017.

دیویس درگیر شده بود در یک ماشین خراب شد و پر کردن یک گزارش با Jernigan زمانی که یک درگیری گفته می شود درگیری بین این دو نفر.

بررسی رهبری اداره می سی سی پی از بررسی مشخص شد هیچ تخلف درگیر در دیویس’ مرگ است.

دیویس’ مادر, کاترین دیویس با حضور در تظاهرات در گلبرگ و جکسون به منظور بالا بردن آگاهی از مرگ پسرش و درخواست دادستان کل لین Fitch به بازگشایی پرونده.

“من احساس می کنم باید به انسانیت کودک من,” او گفت:. “من قصد دارم به شما بگویم که چگونه واقعی فرزند من بود. چگونه او اهمیت ندارد. مارک بود یک مرد خانواده و یک مرد سیاه و سفید. مارک تا به حال بزرگترین خنده, بزرگترین لبخند.”

چالمت La.: ‘یک همه در مقابل نژاد پرستی چیز’

تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در چالمت لوئیزیانا در ژوئن 6 بود که برای اولین بار از نوع خود طراحی پشتیبانی و مخالفان پیش از آن, با توجه به برگزارکنندگان.

پیش از این تجمع Leandre “Lax” شاو, 22, حال دیده شایعات از غارتگران و antifa مهاجم چالمت پخش از طریق رسانه های اجتماعی. آن را به اندازه کافی برای نگه داشتن برخی از شرکت.

“وجود دارد مقدار زیادی از تنش نژادی در سنت برنارد محله. نوع پاسخ ما رو از جامعه بود که آن را سیاه در مقابل سفید چیزی که من تا به حال به می گویند آن بود که همه در مقابل نژاد پرستی چیز” شاو گفت.

تهدید نیست به اندازه کافی برای نگه داشتن بیش از 300 نفر از جمع آوری در سیدنی D. تورس پارک یادبود در چالمت یک شهر کوچک حدود 17000 نفر. اگر چه هنوز هم به عمدتا جمعیت سفید, St. Bernard محله به سرعت تبدیل به متنوع تر در سال های اخیر با رشد اسپانیایی و جمعیت.

کریس Dier یک معلم تاریخ در چالمت دبیرستان راهپیمایی با پدرش.

Dier متوجه شده است که این گروه نیز راهپیمایی حق گذشته یک نقطه که در آن KKK هنگامی که غالبا خود را برگزار کنند ،

پدر او یک بار به او گفتم در مورد دوچرخه سواری خود را در گذشته مرکز مدنی در سال 1977 و دیدن سفید هود و سوزاندن صلیب خارج است.

“این احساس شاعرانه عدالت است که آنها در این نقطه به برگزاری اولین سیاه زندگی موضوع تجمع” Dier گفت. “… من فکر می کنم این فوق العاده قدرتمند که این فضا در واقع اصلاح شده برای یک نجیب تر شود.”

او در سنت برنارد محله یک جامعه شرق نیواورلئان توسط آب احاطه شده و به حدود 47,000 مردم است. این سایت از سال 1868 سنت برنارد محله کشتار که در آن بین 35 و 130 آزاد سیاه و سفید نفر کشته شدند توسط ساکنان سفید پیش از انتخابات ریاست جمهوری.

Dier نوشت: کتاب در مورد قتل عام.

“من در اینجا و هرگز در مورد آن تا زمانی که من شروع به تحقیق در مورد تاریخچه محله,” او گفت:. “زمانی که من در سراسر آن را به من شگفت زده بود که این دانش مشترک برای مردم در محله و یا لوئیزیانا و یا ایالات متحده است.”

میانه و غرب تنسی: “تغییر آغاز می شود حق در اینجا’

این بود داستان دو تظاهرات در ژوئن 14 در شهرستان اشلند یک شهر از حدود 4500 در میانه تنسی که در آن ده ها تن جمع آوری می شود شنیده می شود.

در مقابل دادگاه شهرستان, گروه اول انجام شده علائم با پیام های از جمله: “جنگلی را به صورت سیاه و سفید زندگی” “حقوق برابر برای دیگران به این معنا نیست کمتر حقوق برای شما. آن را پای” و “سیستم شکسته نیست, آن ساخته شد که در راه است.”

جیم گنده, سکس با پوشیدن یک ماسک میان مداوم شیوع کروناویروس و نگه داشتن بر روی یک “Black Lives Matter” ثبت نام گفت که او وجود دارد برای “ایستادن برای آنچه درست است” و پیوستن به دیگران در ابراز نگرانی ها شده است.

“من نفرت را به دیدن (این) سطح خشم,” او اضافه شده است.

برخی از این خشم بود که در سراسر خیابان که در آن گروه دوم مقابله با “تمام زندگی ماده” در حالی که با تکان دادن آمریکا و مؤتلفه پرچم.

در نزدیکی Dickson شهر 15,500, رهبران, با, شهرستان, پلیس, NAACP و اتاق بازرگانی با یکدیگر همکاری کردند و به سازماندهی یک تجمع صلح در ژوئن 7.

براندون ویلیامز که در نزدیکی و کمک به سازماندهی این تجمع گفت: تغییر مورد نیاز پله از محدوده آسایش.

“من فکر می کنم آن را پایین می آید به تفاوت های فرهنگی. آن پایین می آید به تجربه افراد جدید را تجربه چیزهای جدید” ویلیامز گفت.

ویلیامز خواسته همه در حضور و غیاب برای گفتن سلام به یک شخص آنها را ندیده ام. تماشای به عنوان اعضای جمعیت تبدیل به یکی دیگر از لبخند زدن و صحبت کردن ویلیامز گفت که آن لحظه شاید قابل توجه ترین از این تجمع است.

“دیدن همه صحبت کردن با یکدیگر. با دیدن هر کس با کنار گذاشتن اختلافات خود را. که آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر” ویلیامز گفت.

تظاهرات رسیده برخی از کوچکترین شهرها از جمله Humboldt جمعیت 8,200 در غرب تنسی است.

ده ها تن از مردم با تجمع در این شهر وایکینگ پارک برای یک تجمع با عنوان “به اندازه کافی به اندازه کافی است: اجازه دهید ما نفس بکشیم.”

فورت اسمیت ارک.: “ما ممکن است کوچک اما ما توانا’

اسحاق Haynes رهبری یک کشته و زخمی بر جای فورت اسمیت آرکانزاس در ماه گذشته خواندن سنین مردان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در ایالات متحده است.

“46. 12. 17. 26. 22. 32.”

شب زنده داری برگزار شد پس از فلوید مرگ کشید نمرات از اعضای جامعه مقامات دولتی و افسران پلیس. این از اولین اقداماتی که صورت گرفت در این شهرستان شروع مارس 29.

فورت اسمیت پلیس باید به طور کلی دریافت شده در اخیر Black Lives Matter تظاهرات در سراسر شهرستان فلوید پس از مرگ است.

پلیس در تظاهرات را تضمین تظاهرات را “مسالمت آمیز دوره” از عمل در حالی که همچنین ارائه ایمنی برای تظاهر.

اما در حالی که مقامات محلی خود را نشان داد حمایت از شب زنده داری و منتشر شد اظهارات عمومی در محکومیت اقدامات که منجر به Floyd مرگ چندین اعضای جامعه صحبت کردن در مورد نگرانی از پلیس به طور کلی.

Deondre فیلیپس گفت که او نگرانی “هر روز” در مورد خود و دیگر ساکنان سیاه تعامل با افسران پلیس.

“من اعتماد مردم در فورت اسمیت. من احساس می کنم آن را یک مکان بسیار امن, اما شما هنوز هم باید به دنبال بیش از شانه خود را در هر حال حاضر و پس از آن,” او گفت:.

“این بسیار غم انگیز است چرا که من جوان سیاه مردان به پسران گفت:” لری Bedell.

اما Haynes گفته او “متاسفانه” خدا را شکر که فلوید ظاهر. Bedell به توافق رسیدند.

“چه بسیار زیبا در مورد آن است که آن را ندارد من دیوانه آن ساخته شده همه از جا در رفته. ما باید هر رنگ را در اینجا در حال حاضر,” او گفت:. “ما ممکن است کوچک اما ما توانا.”

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه خبرنگاران ماریا, Clark, Marty Roney و Lici بوریج اندرو خمیازه, Todd A., قیمت, اشلی, سفید, مخفی Bonelli حداکثر برایان کلی Fisher Lasherica تورنتون و کریس اخر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>