Sonos, Inc. زیان بیش از دو برابر در ماه مارس سه ماهه به عنوان COVID-19 شیوع مجبور به بسته شدن فروشگاه های فیزیکی و پیچیده موجودی-ایجاد توازن تلاش در یکی از Sonos’ خرده فروشی بزرگ همکاران با توجه به یک بعد از ظهر سه شنبه گزارش که فرستاده سهام پایین.

سخنران سازنده ارسال شده مالی سه ماهه دوم از دست دادن خالص $52.3 میلیون دلار یا 48 سنت یک سهم در مقایسه با از دست دادن $22.8 میلیون دلار یا 22 سنت به اشتراک گذاری در سال-در اوایل سه ماهه. تحلیلگران بررسی FactSet انتظار داشتند که 28 درصد GAAP از دست دادن هر سهم. Sonos سونو, +3.71% درآمد کاهش یافته است به $175.1 میلیون از $210.2 میلیون در حالی که تحلیلگران پیش بینی $206 میلیون. سخنران کسب و کار بود به خصوص سخت, ضربه, با درآمد پایین 27 ٪ به $116.4 میلیون.

سهام سقوط کرد و 8 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی.

مالی سه ماهه دوم است “به طور معمول یک چهارم که در آن خرده فروشان انجام برخی از موجودی ایجاد توازن اما پس از آن COVID-19 ضربه و ما را نمی بیند نوع پر ما به طور معمول انجام” رئیس اجرایی پاتریک اسپنس گفت MarketWatch در مصاحبه روز سه شنبه.

Sonos است با تمرکز بیشتر بر روی مستقیم به مصرف کننده و یا DTC فروش از طریق وب سایت خود را با توجه به ابهامات در مورد زمانی که فروشگاه ها را بازگشایی و چه رفتار مصرف کننده خواهد بود هنگامی که اتفاق می افتد. DTC فروش افزایش 400% در ماه آوریل از یک سال پیش از آن و کمک به درایو بهبود در روند کسب و کار نسبت به ماه مارس است.

به طور کلی این شرکت انتظار دارد که مارس فروش کاهش یافته است 5% از یک سال قبل در مقایسه با 17 درصد کاهش در ماه مارس ،

“در هر نوع بحران مانند این را ببینید روند تسریع شد که در حال حاضر در جریان” اسپنس گفت. “DTC رشد خواهد کرد و بزرگتر از کسب و کار از طریق این.”

در حالی که Sonos به طور معمول می بیند بخشی از آن کسب و کار می آیند از نصب است که به کمک خانه تئاتر محصولات اسپنس گفت که مشتریان به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد به خرید این نوع از محصولات آنلاین در حال حاضر دارد که علاقه رو به رشد در بهبود تلویزیونی صدا با کیفیت از افرادی که در خانه در تمام طول روز و جریان بیشتر محتوای ویدئو.

Sonos در حال دیدن زود بازخورد مثبت برای آن Sonos, Radio محصول است که راه اندازی در اواخر آوریل اسپنس گفت. این سرویس اجازه می دهد تا Sonos صاحبان آهنگ سنتی ایستگاه های رادیویی و شرکت ایجاد شده و آنهایی که به عنوان Sonos بررسی صوتی-تبلیغات بازار است.

این شرکت همچنین اعلام کرد سه محصول جدید گفت: این Sonos قوس های Sonos 5 و نسل سوم Sonos زیر. اسپنس گفت که این شرکت در نظر گرفته که آیا آن را مناسب برای ادامه راه اندازی دستگاه در طول همه گیر اما دیدم فرصت برای این محصولات جدید به مردم نگاه خود را برای بهبود کیفیت صدا در خانه.

Arc است که حق بیمه های صوتی فعال نوار صدا که پخش تلویزیونی صدا به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی. این ویژگی پشتیبانی از Dolby Atmos می آید و در هر دو مات سیاه و سفید مات طرح های رنگی. Sonos می گوید که Arc شامل 76,000 سوراخ و ارائه می دهد 270 درجه صدای فراگیر و همچنین به عنوان توانایی به معنای آن است که در یک اتاق و یا اینکه آیا آن را به دیوار نصب شده. Arc راه اندازی 10 ژوئن و هزینه خواهد شد $799. آن را جایگزین فعلی این شرکت Playbar و Playbase.

جدید Sonos زیر یک به روز رسانی ساب ووفر است که به باس اضافه شده هنگامی که آن را به صورت بی سیم متصل به یک Sonos بلندگو. دستگاه ارائه می دهد بهبود در حافظه و قدرت پردازش. آن را در دسترس می شود 10 ژوئن برای $699 با preorders شروع در حال حاضر.

این Sonos پنج نسخه به روز رسانی از Sonos Play:5 سخنران است که پشتیبانی از وینیل و می توان به ضبط و پخش. این زوج می تواند با دیگر پنج برای جدایی استریو. موجود در رنگ سفید و یا سیاه و Sonos پنج را برای فروش با قیمت 499 دلار. Preorders شروع و در حال حاضر این دستگاه در دسترس خواهد بود 10 ژوئن به عنوان به خوبی.

Sonos شاهد تعدیل سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک (Ebitda) از $28.4 میلیون دلار در سه ماهه در مقایسه با از دست دادن $2.8 میلیون سال قبل. به استثنای تاثیر تعرفه Sonos را نوشته شده در Ebitda تنظیم از دست دادن $22.1 میلیون دلار این شرکت گفت: در آن نامه به سهامداران است. تحلیلگران بودند مدلسازی یک دست دادن $13.7 میلیون.

Sonos سهام کاهش یافته است 37 درصد در طول سه ماه گذشته به عنوان S&P 500 SPX -0.69% کاهش یافته است و 14 درصد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de