سامرست پرستان و طلوع pro baseball بازگشت به منطقه سه جانبه دولت

زمانی که حرفه ای بیس بال بازگشت به نیویورک/نیوجرسی منطقه برای اولین بار در طول COVID-19 pandemic, آن را نمی خواهد از ویژگی های پیت آلونسو یا هارون قاضی.

از آن خواهد شد در بانک TD Ballpark, نمایش, Somerset, میهن پرستان.

میهن پرستان که به طور معمول در بازی مستقل اطلس لیگ شروع فصل خود را در جولای 17 — یک هفته پیش از MLB جولای 24 باز — با تازگی ایجاد شده سامرست بیس بال حرفه ای سری این تیم اعلام کرد.

این مجموعه شامل 12 بازی بین تاریخ 17 ژوئیه و اوت 22, همه در برابر نیوجرسی انفجار. همه بازی ها برگزار خواهد شد در بانک TD Ballpark را در ماساچوست و نیوجرسی., و هر دو تیم تشکیل شده از بازیکنان محلی برای محدود کردن سفر است. بازی تنها در روزهای جمعه و شنبه.

“این اوج مقدار زیادی از برنامه ریزی و کار سخت و سعی و کوشش و تعداد بی شماری از زوم همایش” Co-رئیس Jonathan Kalafer گفت. “اما ما باید حل و فصل را به انجام برسانند ماموریت ما این است که به بازی بیس بال و ارائه آمریکا تفریح و سرگرمی برای خانواده ها در این جامعه است.”

سامرست برنامه های اند بررسی شده است توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی و دیدار با تمام CDC دستورالعمل با توجه به رئیس بازنشسته استیو Kalafer. در حال حاضر میهن پرستان را اعتراف 450 طرفداران به ورزشگاه.

“ما متعهد شده است پس ما فصل به تعویق افتاد بازگشت در ماه مارس را به بیس بال عقب به نیوجرسی مرکزی” رئیس جمهور/مدیر کل پاتریک McVerry در بیانیه ای گفت:. “ما سخت کار می کرد برای انجام این کار بهترین و امن ترین راه ممکن به جامعه ما چیزی به تشویق برای یک بار دیگر است. ما هیجان زده به انجام بخشی از ما را برای قرار دادن لبخند بر چهره مردم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de