برخی از آمریکایی ها که گذاشته در حال رفتن به کار در اینجا است که بخش rehiring

2.7 میلیون آمریکایی بودند که به طور موقت گذاشته در میان coronavirus همه گیر شد rehired ماه گذشته با توجه به اداره آمار نیروی کار شغل گزارش. اما اقتصاددانان نیست بیش از حد خوش بینانه است که کارفرمایان خود ادامه خواهد داد به rehire در آن سرعت.

بزرگترین دستاوردهای ممکن است در اوقات فراغت و مهمان نوازی که در آن 1.2 میلیون آمریکایی بودند rehired. ساخت و ساز آموزش و پرورش و خدمات بهداشتی و خرده فروشی به دنبال با 464,000, 424,000 و 368,000 کار سود بود.

همچنین نگاه کنید به:‘بزرگترین حقوق و دستمزد در تاریخچه’ — اقتصاددانان واکنش نشان می دهند به گزارش مشاغل

مشاغل در مهمان نوازی و خرده فروشی بودند “این ‘ساده ترین شغل را,” توضیح می دهد که چرا آنها در حال بازگشت گفت اندرو شکارچی ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه.

اخراج در این دو بخش رخ داده است که طی چند ماه گذشته به یک نتیجه مستقیم از مستند اقدامات او گفت:. “پس از آن هیچ جای تعجب است که بسیاری از کسانی که مشاغل از دست رفته را دوباره به سرعت به عنوان اقتصاد آغاز شده است به بازگشایی شده است.”

در همان زمان, هتل ها و فروشگاه های فروش وسایل غیر ضروری برای بسیاری از قسمت ها هنوز محدود به سخت ظرفیت دستورالعمل برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد. “بسیاری از آنها مجبور به کار در نیمی از کارکنان گفت:” کریس کم اقتصاددان ارشد برای FHN مالی. “احساس من این است که نمی توان آنها را با اضافه کردن شغل بیشتر در این بخش.”

استخدام در بخش ساخت و ساز پتانسیل را دارد که در ادامه به رشد اقتصاد ایالات متحده شروع به بهبود می یابند و کمتر پروژه به احتمال زیاد به تعویق یا لغو” گفت: Anirban باسو اقتصاددان ارشد در ارتباط سازندگان و پیمانکاران یک سی مبتنی بر تجارت سازمان به نمایندگی از 21,000 صنعت اعضا.

اما “ممکن است سال برای ساخت و ساز تجاری بخش برای بازگشت به قبل از بحران سطح اشتغال,” باسو گفت. “تقاضا برای ساخت و ساز جدید خواهد شد به طور معنی داری ضعیف خالی مغازه و دفتر کار سوئیت در سمت چپ همه گیر اولیه پی. ساخت و ساز مسکونی کرایه خواهد شد بهتر است. “

چک حفاظت برنامه را قادر می سازد که کسب و کارهای کوچک برای دریافت یک وام است که می تواند تبدیل به یک کمک اگر آنها قادر به بازگرداندن تمام وقت اشتغال و سطح حقوق و دستمزد در ماه ژوئن 30, همچنین توضیح می دهد که چرا بیشتر آمریکایی ها بودند rehired ماه گذشته شکارچی گفت. اما این همچنین بدان معنی است که ماه گذشته افزایش اشتغال موقت بود.

با این وجود “PPP به احتمال زیاد ذخیره یک میلیون شغل حداقل” کم گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de