تنها Volante به عنوان بلمونت استیکس روی یک رول

بسیاری از اسب های آماده به اجرا در شنبه بلمونت استیکس می آیند کردن طولانی اخراج — به عنوان طولانی به عنوان چهار به علاوه ماه در مورد حداکثر بازیکن — به دلیل coronavirus همه گیر دادن تا ورزش.

اما تنها Volante, درست, به, نام خود را در حال آمدن است ،

3-year-old خلیج کلت که نامش به معنی پرواز خورشید در ایتالیایی برنده کمک هزینه مسابقه فقط چهارشنبه گذشته در گلف استریم پارک در فلوریدا قبل از پرواز به نیویورک در روز سه شنبه شب. روز چهارشنبه را به خود جلب کرد شماره 2 ارسال موقعیت با بهترین دوم صبح خط تقابل در 9-2.

“او فقط آمد که کمی مایل کمک هزینه به خوبی گفت:” اندی Biancone بخشی مالک با ریوز مسابقات اسبهای تروبرد و دستیار مربی, برای پدر, پاتریک Biancone. “ما یک کمی باز می تازد با او در روز دوشنبه. ما واقعا منتظر فقط برای او انجام دهید صحبت کردن — رفتار او چگونه او بیرون آمد. او فقط پس, تازه, خیلی خوشحال, خیلی خوب. ما نمی تواند برود.”

قبل از ژوئن 10, تنها Volante گذشته شتافت در مارس 7, اتمام دوم در درجه 2 Lambholm جنوبی خلیج تمپا دربی. اما آنها نمی خواهید او را به رفتن بیش از حد طولانی بدون یک مسابقه ورود به بلمونت مخاطرات منجر به تصمیم خود را برای اجرای یک گرم در هفته گذشته.

تلاش برای نمودار کردن کامل برنامه را برای یک تجربه شده است یک ماموریت دشوار برای مربیان در ماه های اخیر به دلیل همه گیر لغو برخی از نژادها و قرار دادن تاج سه گانه در شار. اندی Biancone گفت: پدر او “در زمان یک قمار بزرگ” در ابتدا کاهش تدریجی پایین تنها Volante اما معتقد است بقیه در خدمت او به خوبی در دراز مدت — به خصوص با چهار مسابقه بزرگ دوم خود را در 11 روز با اسب دوانی لوکا Panici.

“او فقط بهترین او تا به حال شده است در حال حاضر تناسب اندام-عاقلانه و ذهنی” اندی Biancone گفت. “ما می خواستیم او را قبل از بلمونت چون 100 روز بدون یک مسابقه آنها کمی خارش دار است. منظورم این است که آنها در حال ورزشکاران است. ما از آماده سازی به اجرا در کنتاکی دربی به کاهش تدریجی او از آنجا که از virus و همه چیز را گرفتن نقل مکان کرد. بنابراین ذهنی او کمی خارش می خواستم به انجام بیشتر.

“هنگامی که او که مسابقه را در او فقط مانند” آه خوب من همه حق است همه چیز خوب است.’ آنها عشق را به اجرا. بنابراین ذهنی و جسمی او فقط در حال حاضر. ما نمی تواند شادتر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de