اجتماعی-فاصله ساعتهای هوشمند و پلکسی گلاس, ساحل, جعبه: پیر و فن آوری های جدید در حال استخدام برای نگه داشتن مردم از هم جدا

به عنوان کشورهای ظهور از مستندات وجود دارد در سراسر جهان با عجله به مناسب مغازه ها و دفاتر و اماکن عمومی با ابزار مورد نیاز برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

فروش پلکسی گلاس صفحه نمایش رسید و از فن آوری های اجتماعی فاصله مچبند به اسکنر ردیابی ظرفیت اتاق در تقاضای بالا هستند به عنوان مردم به دنبال مسیرهای امن برای خروج از مستند.

دولت انگلیس اعلام کرد روز دوشنبه که مستند اقدامات بیشتر به سهولت از آغاز ماه ژوئن افتتاح نمایشگاه ماشین, هوای آزاد, بازار و مغازه ها بعد از آن در ماه. در ضمن تمام 50 ایالت آمریکا را آغاز کرده اند بازگشایی ترک کسب و کار به دنبال در اقدامات برای حفظ کارگران و مشتریان امن است.

در حالی که با تکنولوژی بالا راه حل های اثبات محبوب, ساده, دیدن از طریق ورق پلاستیکی را دیده اند افزایش فروش و پلکسی گلاس ورق کنندگان گزارش داده اند تقاضا موشک.

سوپر مارکت ها و سینما و حتی هواپیما در حال معرفی ورق پلاستیکی برای نگه داشتن مشتریان و کارکنان از هم جدا.

یک شرکت ایتالیایی عناوین ساخته شده در مارس هنگامی که آن پرده برداری از برنامه های پلاستیکی غرفه در سواحل است که در آن خانواده ها می تواند به حمام افتاب گرفتن در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته.

یک مرد و یک زن نشان می دهد ناهار خوری زیر یک پلاستیک سپر چهار شنبه, مه 27 سال 2020 در یک رستوران در پاریس.

آسوشیتد پرس

آلمانی-بر اساس Röhm که تولید پلکسی گلاس مارک های پلاستیکی گفت: از اواسط ماه مارس آن تقاضا شده بود تا آنجا که 12 بار بالاتر از حد نرمال است. Schweiter فن آوری SWTQ, +0.74% متعلق به رقیب Perspex گفت: آن سه برابر شده و تولید برای دیدار با تقاضای بی سابقه سوخت توسط coronavirus.

بسیاری از رستوران ها با تکیه بر پلاستیکی صفحه نمایش برای محافظت از مشتریان اما برخی رفته اند بیشتر برای اطمینان اجتماعی فاصله باقی می ماند ممکن است مسدود کردن با صندلی های شیک مانکن یا ساختن مشتریان به استخر ماکارونی روسری به نگه داشتن آنها را از هم جدا.

جزئیات: مانکن آمپول, ‘رشته’ کلاه و گلخانه ای دریافت-togethers: روش های خلاق برای اجتماعی فاصله در رستوران تنظیمات

بالاتر-tech اجتماعی فاصله راه حل شامل پوشیدنی Fitbit-مانند اسباب بازی است که برقراری ارتباط با یکدیگر و ارتعاش اگر دو کاربر می آیند بیش از حد نزدیک است.

سامسونگ SMSN, ترکیب آن کهکشان ساعت هوشمند با یک برنامه امیدوار به “نگاهی به حدس و گمان های اجتماعی فاصله.” یک راه حل مشابه است که در ارائه از بلژیک-بر اساس Rombit و بریتانیا بر اساس Tharsus را دست انداز که اجازه خواهد داد که کارگران برای بازگشت به دفاتر و سایت های ساخت و ساز به حداقل رساندن خطر ابتلا به کوروناویروس.

Bump فرسوده به عنوان یک راحتي که Tharsus گفت: باعث می شود آن را دقیق تر و امن تر به عنوان دو نفر با دراز می تواند نقض اجتماعی فاصله قوانین بدون یک ساعت مچی توجه.

Bump آویزان در اطراف کارکنان گردن و هشدار دهد زمانی که آنها در حال عبور اجتماعی فاصله دستورالعمل


Tharsus

یک سخنگو گفت MarketWatch آن را دیده است و علاقه قابل توجهی از شرکت های ساخت و ساز و انبارداری به دفاتر شرکت های بزرگ هستند که “مشتاق به استفاده از این نوع سیستم برای کمک به کار دوباره.”

این شرکت در پشت Ocado را OCDO, +2.09% انبار روبات که در حال برنامه ریزی به دست انداز نه به یکدیگر.

راه حل های دیگر را قادر می سازد دفاتر و مراکز خرید برای اندازه گیری crowdedness از اتاق و اطمینان اجتماعی فاصله با عمق سنسور و دوربین های حرارتی.

سان فرانسیسکو-بر اساس تراکم ارائه می دهد یک دست کردن ابزار ارائه امن بازگشت به کار با ردیابی ظرفیت اتاق ها و اجازه دادن به مردم می دانم که اگر آنها ایمن را وارد کنید. آن را نیز نمودار استفاده از اتاق مانند دفاتر و حمام و سرویس بهداشتی برای اطمینان از تمیز کردن به طور منظم زمانی که مورد نیاز است.

از مارس تا آوریل آن را به حال دیده می شود دو برابر کسب و کار به عنوان آن را در کل 2019 و آن افسر ارشد بازاریابی Aleks Strub گفت MarketWatch آن بود که رشد سه ماهه 500%.

“شما نیاز به فقط به مردم قدرت انتخاب” او گفت:. “ما در واقع با گفتن مردم چه چیزی بهترین را برای آنها و برای جامعه جهانی بهداشت و ما باید اعتماد است که مردم را با استفاده از این اطلاعات است که داده ها را به انتخاب بزرگ است.”

در دفاتر با تراکم نصب شده و مردم قادر خواهد بود برای بررسی اینکه چگونه مشغول یک اتاق قبل از ورود


تراکم

او فکر می کند که رویکرد توانمندسازی بیش از اجتماعی فاصله ابزارهای: “آیا شما با رفتن به یک بلند گو حرف زدن که می رود هر بار که کسی نقض در شش پا و یا که در راه رسیدن کسی ؟ آره هیچ.”

Inurface آهنگ های گروه افرادی که در داخل و خارج از ساختمان ها برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد و دوربین های خود را نیز دماهای حصول اطمینان از پتانسیل coronavirus موارد خال خال.

بخوانید:چه اجتماعی فاصله? این عمل کلیدی برای کاهش coronavirus کارشناسان بهداشت عمومی می گویند

Inurface بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی جاش Bunce گفت MarketWatch که با تکنولوژی های مبتنی بر راه حل های ممکن است متوقف نمی coronavirus, پخش كردن, به طور کامل, اما خواهد شد که مهم مزایای روانی و کمک به کنترل این ویروس با این وجود.

“این است که در مورد تلاش برای ایجاد این محیط به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است و این که آیا آن را یک محل کار و یا این که آیا آن یک فضای عمومی آن را فقط در مورد انجام همه چیز شما می توانید” او گفت:. “شما نمی خواهید برای درمان آن شب تا زمانی که شما یک واکسن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>