ستاره فوتبال میرکو Antonucci به دلیل اخراج او عاشق Infinite بیش از حد

پرتغالی باشگاه ویتوریا ستوبال باید فسخ قرارداد از رم رو به جلو میرکو Antonucci, بود که با این باشگاه در وام میان انتقاد خود را بیش از رسانه های اجتماعی سوء استفاده.

ایتالیایی, 21, مسلما به عنوان محبوب خود را خارج از زمینه antics به عنوان او برای فوتبال خود را با گسترده پس Infinite و Instagram.

و آن را در جریان ویدئو پلت فرم که در آن کاه نهایی گرفته شد به عنوان به طور گسترده ای ادعای رسانه های پرتغالی. یک کلیپ از Antonucci لبخند و رقص به آهنگ تنها چند ساعت پس از ویتوریا را شکست به Boavista است گفت: به خشم باشگاه کشید و یک عذرخواهی از جناح.

Vitoria, رئیس, Julio Velazquez به اطلاع رسانه ها پیش از آن در هفته است که این بازیکن فرستاده شده است بازگشت به رم است.

در حالی که مشخص نیست چرا این وام متوقف شد این مربی اعلام کرد: “Mirko Antonucci دیگر یک بازیکن در ویتوریا.

“این ابلاغ به پدر و مادر خود باشگاه رم که وام به پایان می رسد و در حال حاضر که ما دیگر در تعداد بازیکن بالاتر از همه از احترام به هواداران و تاریخ باشگاه و برای همه کسانی که کار روزانه به نمایندگی از این تیم با بیشترین مسئولیت و کرامت است.

“برای چه این, نشان, نشان دهنده, برای تاریخ باشگاه و از احترام به طرفداران یک Vitoria بازیکن باید یک 24 ساعت در روز.

“وضعیت بسیار ساده است, باشگاه مدیریت فنی تیم و کارکنان قابل درک است که رفتار یک بازیکن که در وام چیزی بود که ما می خواستیم از یک Vitoria بازیکن و نه آنچه طرفداران سزاوار روشن و خاموش بشه.”

Antonucci امضا برای ویتوریا در ماه ژانویه و به طور منظم پست عکس های از زندگی خود را با دوست دختر خود را 22 ساله و مد تاثیر گذار Ginevra Lambruschi.

با 540,000 Instagram followers, Lambruschi به طور منظم ویژگی های فوتبالیست Infinite کلیپ.

این زن و شوهر شده اند قدمت حدود شش ماه با یک اخیر pic زیر نویس: “با تشکر از شما برای اینکه همیشه وجود دارد برای من ساخت من لبخند روزمره و نشان من معنای واقعی عشق است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de