‘SNL’ آلوم جی فرعون می گوید: پلیس اسلحه کشیده بر او در اواسط تمرین به زانو در گردن او

سابق “شنبه شب زنده” ستاره جی فرعون باز است تا در مورد تجربه خود را با پلیس در سال جاری است که در آن او می گوید افسران جلب اسلحه بر او زانو زد و در گردن او.

کمدین توصیف روبرو می شوند در یک Instagram تصویری ارسال شده در جمعه, به اشتراک گذاری فیلم است که او می گوید قطاری از این حادثه.

فرعون می گوید: برخورد اتفاق افتاده در لس آنجلس یک هفته قبل از فیلم ظاهر نشان کشتار Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید بود که در تعقیب و در حالی که آهسته دویدن در گرجستان در ماه فوریه است.

“من ورزش” او گفت:. “همانطور که من راه رفتن در سراسر خیابان … من دیدن یک افسر به سمت چپ من. من فکر نمی کنم چیزی از آن از آنجا که من یک شهروند مطیع قانون.”

Dave Chappelle سخنرانی جورج فلوید مرگ در اعتراض موثر Netflix ‘8:46’ ویژه

فرعون اضافه شده او همچنین پوشیدن سر و صدا لغو هدفون زمانی که ماموران به او نزدیک.

“من نگاه چپ من” فرعون ادامه داد. “من افسر. من او را با اسلحه فروزان. من او را بگو: “در زمین است. قرار دادن دست خود را مانند شما در یک هواپیما.’ به عنوان او به دنبال من فکر می کنم که او یک اشتباه است.”

فرعون گفت: ماموران قرار داده و او را در دستبند. در حالی که او بر روی زمین, او گفت:, یک افسر “در زمان خود زانو” و “قرار داده و آن را بر گردن من است.”

یک تمبر زمان در گوشه سمت چپ بالای این ویدئو فرعون به اشتراک گذاشته شده را نشان می دهد فیلم دستگیر شده در مارس 26.

“آن را به عنوان طولانی به عنوان جورج فلوید, اما من می دانم که چگونه است که احساس می کند” فرعون ادامه داد. “من گفت:,” چرا شما انجام این کار ؟ چه چیزی اشتباه است؟’ گفتند: شما متناسب با شرح یک مرد سیاه و سفید در این منطقه خاکستری sweatpants و یک پیراهن خاکستری.’ من به آنها گفتم ” اگر شما از گوگل در حال حاضر جی فرعون شما را ببینید که شما ساخته شده یک اشتباه بزرگ است.’ “

تیلور سوئیفت خواستار, تنسی, مجلس برای حذف ‘نژادپرستانه’ آثار تاریخی: “این باعث می شود من بیمار’

فرعون گفت: او بعد از زندان آزاد شد پلیس دریافت یک تماس و تایید او بود که فرد آنها به دنبال.

“دریافت این f’ نشستند کافهای از من” فرعون گفت: او گفت: افسران.

در این ویدئو او در ادامه گفت: “من هرگز در کافهای قبل تا آن نقطه. من یک شهروند مطیع قانون. من از ‘burbs شما می دانید ؟ خوشبختانه پدر و مادر من آنچه را که آنها انجام دادند این بود که آنها سعی در پناهگاه من و خواهرم برای سال. بنابراین ما هرگز تو را دیدم که. من تجربه دست اول نژادپرستی در امریکا تا این سال است.”

Los Angeles Police Department سخنگوی دریک مدیسون گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که این بخش به دنبال این حادثه و همچنین فیلم های ارائه شده در فرعون ویدئو. او افزود که پلیس لس آنجلس ارائه شده فرعون با یک سند به یک فایل سوء شکایت.

‘لیسانس’ اخبار: مت جیمز خواهد بود که برای اولین بار Black ‘لیسانس’ در ABC سری تاریخچه; Rachel لیندسی واکنش نشان می دهد

در ویدئو فرعون اضافه شده است که “سیاه زندگی همیشه ماده” است و او “می تواند به راحتی یک Ahmaud Arbery یا جورج فلوید.”

“آموزش خودتان” او ادامه داد. “درک آنچه پلیس را به شما می گویند بنابراین اگر آنها سعی کنید به تلنگر هر چیزی در شما بر جوان مردان سیاه و سفید در سیاه و سفید مردان به طور کلی ما باید دانش و ما باید از این قدرت برای سرنگونی که چون ما به خوبی گرد. ما می دانیم چه خبر است.”

فرعون ویدئو به پایان می رسد با یک دوباره شات از او بر روی زمین با زانو بر روی گردن خود را به عنوان او صحبت می کند به طور مستقیم به دوربین: “من به معنای واقعی کلمه می توانست جورج فلوید. ما به عنوان یک کشور نمی تواند تنفس کنه و ما خسته هستند. ما بیمار است و ما از آن خسته. من نمی توانم نفس بکشم.”

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده است به فرعون را تکرار بیشتر نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>