شش comebacks است که به پایین در نیویورک تاریخچه ورزش

این هفته با پست طول می کشد یک نگاه تازه در “بهترین” نیویورک سابقه ورزشی — مناطق هستند که فقط به عنوان قابل بحث اما است که در میانهی شب استدلال بی وقفه. یانکی ها’ 1978 باز گشت بیش Red Sox بهترین بود باز گشت در نیویورک تاریخچه ورزش. در اینجا شش عمده دیگر comebacks که فقط از دست رفته قطع:

1951 غول

انتهایی برای اولین بار از محل بروکلین با 13 بازی در اوت. 11, غول بسته کردن فصل به طور منظم در یک 39-8 اجرا به کراوات داجرز و نیروی سه بازی حذفی است. پس از این دو تیم تقسیم دو بازی غول میزبان بروکلین در این پولو زمینه را برای نهایی بازی که در آن غول های برنده در بابی تامسون پیاده کردن هومر کردن رالف برنکا در پایین نهم برای پیشبرد به جهان سری.

متس’ 10-اجرای زمین باز یافته به ضرب و شتم بریوز در سال 2000

این متس شد پایین 8-1 رفتن به پایین هشتم باز یافته در تاریخ 30 ژوئن که همچنین آتش بازی شب در ورزشگاه درخت روغن قلم. سپس متس گل 10 اجرا می شود و نه از آنها با ناشران — برای بازگشت و ضرب و شتم بریوز, 11-8, در مقابل 52,831. پس از Edgardo Alfonzo تحویل دو اجرای تک به کراوات بازی مایک پیازا آمار سه اجرای بازی برنده هومر.

Bobby Thomson
مایک پیازا جشن پس از هدف قرار دادن بازی برنده هومر در هشتمین دور از متس’ باور نکردنی باز گشت برنده شدن در 30 ژوئن سال 2000.N. y. پست: چارلز Wenzelberg

1996 یانکی ها در جهان سری

در یانکی ها برای اولین بار در سری جهانی ظاهر از سال 1981 خود را از دست دادند دو بازی اول به آتلانتا و هر دو در برانکس. با سری معطوف به آتلانتا و جو توره گفت: جورج Steinbrenner یانکی ها برنده خواهد بود بعد از چهار بازی — و آنها را انجام داد. آن آغاز شده با پیروزی 5-2 در بازی 3 قبل از اینکه یانکی ها گره خورده است این مجموعه با کمک جیم Leyritz سه-اجرای هومر در بازی 4. یانکی ها در رفت و به پیروزی دو عقد عنوان در ورزشگاه در بازی 6.

1986 متس در NLCS بازی 6

این متس بود را 3-0 به آستروس رفتن به بالای نهم اما به ثمر رساند سه اجرا می شود به گسترش بازی است. پس از تیم های معامله شده اجرا می شود, در 14th, کردن جلو رفتم برای خوب دو نوبت بعد زمانی که آنها به ثمر رساند سه اجرا می شود قبل از جسی Orosco مجاز یک جفت از اجرا می شود در پایین زمین باز یافته. Orosco زده کوین باس با تساوی اجرا در پایه دوم برای سوق دادن متس به مسابقات جهانی که در آن آنها همچنین معروف آمد به ضرب و شتم Red Sox.

نیکز’ 19-0 اجرا کنید به ضرب و شتم دیگران در سال 1972

در نوامبر. 18 سال 1972 نیکز ازمایش کرده میلواکی با به عنوان بسیاری از 20 امتیاز قبل از کشیدن خیره کننده باز گشت در باغ میدان مدیسن. میلواکی با Kareem Abdul-Jabbar و اسکار رابرتسون برنده این عنوان در سال 1971 و به نظر می رسید در راه خود را به یک پیروزی آسان قبل از نیکز چیتی راه خود را در بازگشت به بازی. Walt Frazier آمار یک جفت از پرتاب آزاد را نیکز به در یک نقطه با 47 ثانیه برای رفتن. میلواکی را Lucius آلن پس از آن از دست رفته و دو پرتاب آزاد و ارل مونرو آمار بلوز به نیکز منجر شود. Jabbar از دست رفته با عجله شات و نیکز برنده 87-86.

جت ضرب و شتم دلفین ها در شب دوشنبه معجزه

در اکتبر. 23, 2000, میامی در زمان 30-7 سرب بر جت در سه ماهه سوم در غول ورزشگاه. اما جت های بسیج برای مساوی کردن بازی در 30-30 در وین Chrebet touchdown از Vinny Testaverde با 3:55 چپ در چهارم. میامی رفتم جلو دوباره قبل از جت مجبور به اضافه کاری به لطف 3-حیاط TD پذیرش توسط ادم تنومند و بدقواره الیوت. جت برنده آن 40-37 در جان سالن 40-حیاط زمینه هدف در OT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>