خرد شده 6 ساله Arat حسینی می خواهد به آینده لیونل مسی

6 ماه زحمت انجام 3,000 لگد یو پی اس و نشان خود را دیوانه شش بسته به عنوان او همچنان تلاش خود را برای تبدیل شدن به بعدی لیونل مسی.

Arat حسینی – که در زمان اینترنت توسط طوفان در سال 2017 پس از فیلم را به او نشان داد بالا رفتن 10-دیوار پا – انباشته از زیر قوی آنلاین با طرفداران چپ مبهوت خود ابریشمی مهارت.

نوجوان – که دارای بیش از 3.9 میلیون followers on Instagram – دارای تعامل با مسی در رسانه های اجتماعی که در آن او به او گفت که او بخواهد برای بازی با بارسلونا زمانی که او مسن تر است.

اختصاص یک پست به شش-زمان Ballon d’or برنده مسی در پاسخ گفت: “با تشکر از Arat. می بینم بسیاری از کلاس وجود دارد. عالی. در آغوش گرفتن.”

حسینی پدر و سپس ارسال یک پیام از پسر خود را به عنوان خوانده شده: “لئو مسی, با تشکر از شما برای اظهار نظر در من. من آرزو می کنم برای بازی با بارسلونا یک روز.

صحبت از Arat جاه طلبی های او گفت: “او در مورد آن را در هر شب. و او مقایسه خود با مسی. او می گوید: “من خواهد بود درست مثل او وقتی که من بزرگ شدم'”.

مسی و مطمئنا چپ در هیبت حسینی در آخرین تصویری که از او ثبت شده 3,000 لگد یو پی اس در حالی که با پوشیدن بارسا کیت ورزشی مورد علاقه خود را به فوتبال نام بازیکن در پشت.

اظهار نظر در این کلیپ یکی از طرفداران گفت: “سلام Arat شما مانند یک فرد باور نکردنی و شما عظمت مقصد! شما یک پسر طلایی!!!!”

یکی دیگر نوشته است: “شما بهترین هستند.”

یک سوم به سادگی اظهار داشت: “به بی نهایت و فراتر از آن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de