باید Juneteenth بود رسمی تعطیلات ؟ دو سوم از آمریکایی ها بررسی توسط هریس نظرسنجی کنم

فقط بیش از نیمی از آمریکایی ها گفت: آنها می دانستند در مورد Juneteenth تاریخ بزرگداشت پایان برده داری در ایالات متحده و حتی بیشتر – دو-سوم – حمایت از ساخت این تعطیلات با توجه به هریس نظرسنجی.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اعتبار پنج شنبه برای ساخت Juneteenth “بسیار معروف” پس از به تعویق انداختن تا دوشنبه سیاسی تجمع در Tulsa, Okla.

این جدید هریس نظرسنجی از جمعه نشان داد که 22 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها “بسیار” آگاهی از تاریخ در حالی که 30 درصد گفت: آنها “تا حدودی” آگاه با توجه به نظرسنجی از سراسر کشور نماینده نظرسنجی از 1,963 بزرگسالان ایالات متحده در نظر گرفته شد ژوئن 13-15.

یک سوم (33%) بودند “نه در همه آگاه” و 15 درصد “بسیار آگاه” با توجه به یافته.

Juneteenth نشانه تاریخ 19 ژوئن 1865 – در هنگام مسلح ، ژنرال گوردون گرنجر وارد گالوستون تگزاس و اعلام کرد که “تمامی افراد برگزار شد به عنوان برده” بوده است دربند رهایی بیانیه صادر شده در ماه سپتامبر سال 1862 و موثر Jan. 1, سال 1863. برخی از enslavers نادیده گرفته و سفارش تا زمانی که اتحادیه نیروهای وارد به اجرا درآوردن آن را با توجه به Juneteenth.com.

مردم سیاه و سفید و یا سیاه پوستان بیشتر از سفید پوستان و آسیایی و یا جزایر اقیانوس آرام به آگاهی از Juneteenth – 69 درصد در مقایسه با 48 درصد و 49 درصد این بررسی نشان داد.

گوگل دودل: موتور جستجو و صفحه اصلی جشن Juneteenth ویدیو شعر خواندن

Juneteenth در محل کار: فیات کرایسلر کارگران به مکث برای Juneteenth مرگ جورج فلوید

در روزهای منتهی به Juneteenth در این سال بسیاری از شرکت ها از جمله توییتر نایک و لیگ ملی فوتبال اعلام کرد قصد دارد برای شروع رعایت تاریخ با تعطیلات پرداخت.

وقتی پرسید که آیا آنها پشتیبانی شرکت های ساخت Juneteenth تعطیلات 66% گفت: آنها پشتیبانی انجام این کار در مقایسه با 34 درصد مخالف است. مردم سیاه و آمریکایی های آفریقایی تبار بودند با احتمال بیشتری نسبت به دیگران برای حمایت از Juneteenth تبدیل شدن به یک تعطیلات با 84% در تصویب. در مقایسه 67 درصد از اسپانیایی ها در پاسخ پشتیبانی با سفیده (61%) و یا جزایر اقیانوس آرام (60%).

ژنرال Xers شد به احتمال زیاد (81%) به حمایت از آن پرداخت تعطیلات ابتکار به دنبال GenZ و millennials با 73% تایید Boomers (58%) و سالمندان (45%).

رشد توجه به Juneteenth خوش است و به موقع می تواند کمک به ملت به جلو حرکت می کند می گوید: ریک وید, معاون رئیس جمهور از اتحاد استراتژیک و توسعه در ایالات متحده در اتاق بازرگانی است. “این بسیار تعریف تاریخ در تاریخ کشور ما به معنای رعایت که در این سال خیلی بیشتر موثر و لازم است که همه ما درگیر در این انعکاس,” او گفت:.

آمریکا اتاق بازرگانی در روز پنج شنبه انجام خواهد شد و ملی قله برابری فرصت “نگاه کنید که چگونه ما می تواند راه حل و عمل” وید گفت. “هنگامی که می بینید تنوع غنی از معترضان و شرکت ها و سازمان های جامعه همه coalescing در اطراف من واقعا بر این باورند آن را احساس می کند و ما را ببینید عملی راه حل های در بسته و یا حداقل کاهش این نابرابری در جامعه است.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار مایک اسنایدر در توییتر: @MikeSnider.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de