کوتاه فصل, جهانی, DH Ryan براون دوباره فکر او ممکن است برنامه های بازنشستگی

میلواکی — تا به حال 2020 اقدام به عنوان انتظار می رود رایان Braun شده اند که با نزدیک شدن به نیمه دوم چه بسیار خوبی می توانست خود را عمده نهایی-لیگ فصل است.

اما فقط به عنوان آن را با ظاهر هر چیز دیگری در جهان از ماه مارس COVID-19 و متعاقب آن سه ماه تعطیلی بیس بال است و تحت تاثیر برنامه های بازنشستگی 36 ساله بود برای اولین بار علنا ذکر شده در ژانویه.

“من می گویند در این مرحله من به احتمال زیاد به بازی یک سال دیگر از من فکر می کنم من می شده اند” براون به خبرنگاران گفت: بعد از ظهر روز شنبه پس از شرکت در در Milwaukee Brewers اولیه برای تمرین آنچه که لقب “کمپ تابستانی سال 2020 است.”

چرا تغییر از قلب ؟

“برای شروع با ما فقط بازی 60 بازی به جای بازی های 162 بنابراین بدیهی است که در این سن و جایی که من در زندگی حرفه ای من آن را بسیار جذاب برای من گزینه ای برای DH مناسب در صد من در خفاش,” او گفت:. “و در این فصل خواهد بود یک تجربه مانند ما قبل از تجربه هرگز.

“بنابراین در این نقطه من احساس آن را بیشتر احتمال دارد که من بازی می کنم یک سال دیگر از من پیش بینی چند ماه به عقب.”

در فوریه و مارس براون بود که پیش بینی شده به عنوان چهارمین outfielder به عنوان به خوبی به عنوان دست راست-ضربه زدن گزینه در پایه اول در پی offseason رایگان-نماینده امضای Avisaíl گارسیا که نصب شد به عنوان اصلی rightfielder و حرکت مسیحی Yelich از راست به چپ.

براون در 144 بازی در 2019 – بیشتر از لیگ ملی MVP دونده تا سال 2012 – و دوباره تولیدی با .285 طور متوسط پنبه حلاجی شده و 22 خانه اجرا می شود و 75 RBI با یک عملیات از .849 پس از کمی کاهش نقش نمیفهمد به جا او را به خوبی زمانی که او متمایل به آن است.

سپس همه گیر ضربه و با تغییرات شدید که همراه با بیس بال را راه اندازی مجدد برای سال جاری و به احتمال زیاد در آینده خواهد بود جهانی تعیین شده hitter وظیفه – یک کار است که به نظر می رسد به جا براون کاملا (به عنوان او اشاره کرد) با نگه داشتن او لایو و کمک به او را به طور بالقوه برای جلوگیری از برخی از آزار دهنده صدمات او با برخورد در گذشته است.

براون در حال ورود به سال آخر پنج سال $105 میلیون فرمت او امضا شده با تخمیر در مارس 2011 و آن شامل 15 میلیون دلار متقابل گزینه برای 2021 با 4 میلیون دلار خریداری.

آن را بسیار بعید است که تخمیر خواهد خود را به ورزش نیمی از این گزینه در این نقطه است.

اما اگر هر دو طرف بودند حاضر به براون بازگشت در باشگاه دوستانه قیمت بالقوه برای یک آخر فصل با این تیم که پیش نویس او پنجم به طور کلی خارج از دانشگاه میامی در سال 2005 خواهد بود وجود دارد فرض کنید او باقی می ماند سالم و مولد است.

“تمرکز من در حال حاضر فقط در این سال تلاش برای آماده شدن برای این فصل” براون گفت که در مورد خواسته است که امکان. “برای من شخصا یک عدد کوچکتر از بازی چیزی است که مفید باشد. من فکر می کنم من قادر به بود بسیار خوب در آخرین ماه های مهر تا آنجا که من می دانم آن را کوچکتر و حجم نمونه ما در حال کار با من فقط می توانید تمرکز بر روی سرعت به خط پایان.

“من دوست دارم همه چیز را در مورد این شهر این سازمان و من فوق العاده نزدیک با Attanasios بنابراین هدف این قطعا خواهد بود اگر من بازی یک سال دیگر به بازی در اینجا.”

داجرز: David قیمت مردد از سال 2020 MLB فصل

یانکی ها: Tanaka ‘خوب’ پس از برخورد با خط رانندگی

BRAVES: فریمن در میان چهار آزمایش مثبت برای coronavirus

“آیا درست’: MLB تیم باید پلیس خود را

براون خانواده رشد 31 مه هنگامی که او و همسرش Larisa استقبال زن و شوهر فرزند سوم پسر جیمز کارتر.

در حالی که مادر و نوزاد هر دو به خوبی انجام می دهند پیشنهاد بازی در میان یک بیماری همه گیر است ترسناک به اندازه کافی است که بازی را با بهترین تمام اطراف بازیکن فرشتگان ” مایک ماهی قزل آلا گزارش شده است که با توجه به انصراف از بازی در این فصل با همسرش هشت ماه باردار با زن و شوهر اولین فرزند.

یکی دیگر از بزرگ نام بازیکن داجرز پارچ دیوید قیمت روز شنبه اعلام کرد او امید بستن به خارج از فصل و همچنین.

براون اذعان خطر واقعی یک بریوز روز شنبه اعلام کرد همه ستاره اول baseman فردی فریمن آزمایش مثبت برای COVID-19 – و حتی بهترین بازی بازیکنان نیست خارج از محدوده از ویروس که درجه مراقبت های پزشکی و جزئیات گرا پروتکل است که در جای خود برای همه تیم ها بوده است به اندازه کافی برای کاستن از ترس خود را.

تا کنون.

“اولین و مهمترین من عاشق این بازی” براون گفت. “من عاشق داشتن یک فرصت برای رقابت. من فکر می کنم وجود دارد یک سطح از پاسخگویی است که من احساس می کنم نسبت به هم تیمی های من. همچنین این واقعیت است که بدیهی است که خیلی نزدیک به پایان زندگی حرفه ای من از آغاز زندگی حرفه ای من بنابراین اگر این بود که من سال گذشته من قطعا نمی خواهید به نشستن.

“بیشتر یاد گرفتم در مورد سلامت و پروتکل های ایمنی که در جای خود راحت تر احساس کردم با همه چیز. اما من در ادامه به ارزیابی در یک روز به صورت روز و لاریسا و من همچنان به گفتگو در مورد آنچه به نظر می رسد که آیا آن را بی خطر است برای من به اینجا که آیا این امر می تواند برای آنها امن برای پیوستن به من در اینجا.

“و من فکر می کنم بسیاری از بازیکنان هستند که در همان وضعیت در تلاش برای ارزیابی آن در یک روز به صورت روز و ببینید چه چیزی باعث می شود بیشتر حس برای آنها است.”

براون گفت: او شده است نگه داشتن مشخصات پایین پس از ورود در میلواکی, حلق آویز کردن بیشتر با Yelich و دوست دیگری که او احساس خوب جسمی.

به که برای اولین بار بازی هنوز سالم و شاداب در حالی که همچنین آماده به صورت درجه یک تبادل با تنها سه هفته از زمان دبستان خواهد بود که چالش بعدی. و انجام آن را در خالی ballparks فقط اضافه خواهد شد به آنچه که در حال حاضر شده است یک تجربه سورئال برای همه درگیر.

“آن را به شدت متفاوت” براون گفت. “هیچ یک از ما می داند که چه انتظار می رود و هیچ یک از ما شده اند از طریق هر چیزی شبیه به این قبل از بنابراین ما باید برای ایجاد انرژی خود ما. من فکر می کنم که ما می تواند بسته به مکان-آدرس گوینده و هر كس را انجام موزیک به صورت روزانه به ایجاد برخی از انرژی برای ما به عنوان به خوبی. اما آن را می تواند تا حد زیادی متفاوت است.

“بدیهی است که ما عاشق داشتن طرفداران در اینجا ما عاشق خانه-زمینه مزیت است که کمک به آنها برای ما ایجاد. اتمسفر و محیط زیست برای بازی های بزرگ در اینجا الکتریکی است و آن را به عنوان با صدای بلند به عنوان آن را در هر نقطه در بیس بال. بنابراین ما قطعا از دست آن.

“من نمی دانم که آیا در برخی از نقطه در این فصل برخی از مقدار کمی از طرفداران خواهد بود اجازه دهید به استادیوم یا نه. ما خیلی دوست دارم برای که به صورت, اما در نهایت ما را به رعایت هر چه آنها پیشنهاد می کنیم. اما آن را می تواند به طور قابل توجهی متفاوت از ما استفاده می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>