کوتاه MLB فصل همراه با تبادل دوراهی: شرمن

پیت آلونسو ضربه خود را 20th هومر در 4 ژوئن 2019 و هیون-Ryu jin کاهش یافته و عصر خود را به 1.35 و تمام 30 تیم های لیگ بودند در عمل در حال حرکت بیش از نیمی از لیگ را در این تاریخ (19 تیم در همه) به حداقل 60 بازیهای انجام شده است.

همانطور که همه ما سعی کنید به درک آنچه ممکن است در آینده منحصر به فرد این فصل آن است که آلونسو را هومر کل یا ریو میکروسکوپی دوران است که توجه من برداشت. آن بود که 625 کوزه در حال حاضر استفاده شده است از جمله 242 استارت. که با شش هفته از آشنا بهار آموزش دبستان و بدون وقفه در بازی و بدون مرگبار آنفلوآنزای مرغی هنوز swarming جهان است.

تعداد کل شامل موقعیت بازیکنان که تن به تن و استارت مجموع شامل افتتاحیه. هنوز هم که 21 کوزه به طور متوسط در هر تیم در آنچه که می تواند به عنوان طبقه بندی شده را از طریق 60 بازی از استاندارد های نجومی. بنابراین آنچه که در حال رفتن به در حال حاضر مورد نیاز برای 60 بازی — و سپس یک postseason? وقتی بهار آموزش خواهد بود در سه هفته کار عجله. هنگامی که کوزه ساخته شده است تا در ماه های فوریه و مارس قبل از بستن برای 3 1/2 ماه ؟ زمانی که COVID-19 تهدید به حاشیه می داند که چگونه بسیاری از بازیکنان به عنوان MLB تلاش می کند برای حرکت در این میدان مین از طریق اکتبر?

آموزش بهار همیشه فکر می کردم بیشتر به عنوان یک دوره را به کوزه آماده است. شش هفته مدت است و در عوض با شهرداری در آریزونا و فلوریدا به آنها که بسیار در تجارت در ازای هر کاری که انجام شد از نظر مالی برای کمک به ساخت بهار مجتمع آموزش. و در این زمینه آن است که برای ثابت ساخت تا از پارچ نوبت. Hitters احتمالا نیاز به بیش از نصف آن زمان احتمالا کمتر است.

در روز هنگامی که مردخای قهوه ای تا به حال سه انگشت, تنگ آمد به اردوگاه تقریبا با شروع از ابتدا. اما این روزها بسیاری از کوزه آمدن به اردوگاه با یک پایگاه پرتاب و پس از کار در offseason برای حفظ مطبوع. ما می توانیم فرض کنیم که حتی در این بیماری همه گیر است که یک درصد خوبی از کوزه در بر داشت یک راه برای حفظ بدن خود را و سلاح. هنوز الگوهای طبیعی نابود شده اند. به علاوه بازی مدرن — چیزی است که می تواند خوب اوله سه انگشت قهوه ای و 271 حرفه ای کامل بازی ها انقباض غیر ارادی ماهیچه — تکامل یافته است به استقرار چندین کوزه به پایان بازی — و چند ده تا پایان فصل است.

تحت این شرایط انتظار داریم که بیشتر استفاده از درب بازکن تر از همیشه و در حال حاضر در تیم هستند گفت که برای اولین به نوبه خود و یا دو دور چرخش انتظار حتی استاندارد غذای محدود بودن به سه یا چهار نوبت. انجام محاسبات ریاضی — شکل در محیط زیست — و شما می توانید تصور کنید که تیم در حال رفتن به نیاز به بیش از 21 کوزه به طور متوسط برای پوشش 60 بازی ها, اگر این ورزش است که به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت در دهه 60 به طور منظم فصل بازی.

jacob degrom mets mlb season pitchers
یعقوب deGromکوری Sipkin

اگر در این فصل تا به حال شده بازی pandemic رایگان, فهرست اسامی رفتن به 26 با حد 13 کوزه در هر زمان (28 بازیکن در ماه سپتامبر هنگامی که فهرست اسامی گسترش با 14 کوزه). اما در حال حاضر هیچ فرماندار برای کوزه در فهرست اسامی که آغاز خواهد شد در 30 قطره به 28 بعد از 15 روز از فصل و 26 در روز 29 فصل است.

وجود خواهد داشت یک تاکسی تیم ملی برای هر تیم به طور همزمان اجرا با فصل و شما می توانید انتظار زمانی که می آید به تبادل است که تیم ها را شیب اغلب به آن ذخیره برای دریافت تازه اسلحه (بیایید امیدوار باشیم این است که نه به دستکاری زمان سرویس از بازیکنان در تاکسی تیم ملی تجمع لیگ برتر خدمات).

نگه داشتن کوزه سالم در این فضا احتمالا هرگز سخت تر یا مهم است. در نظر بگیرید که یک استارت که نتواند سه نوبت با توجه به آسیب در 162-بازی فصل غایب است برای کمتر از 10 درصد از خود شروع می شود. سه شروع خواهد شد در حال حاضر 25 درصد از استارت ، در چنین شیر تغلیظ شده فصل سه شروع می شود با کسی که مانند یعقوب deGrom یا Gerrit کول می تواند تفاوت بین آنچه که هنوز برای رفتن به یک 10-تیم postseason به جای 16 که مالکیت مورد نظر.

به علاوه که 60 بازی شما از کوزه? از طریق ژوئن 4 سال گذشته deGrom حال 3.49 عصر کول 3.94. DeGrom خواهد پایان در 2.43 و برنده دوم مستقیم, NL, Cy جوان است. کول خواهد بود در AL بهترین 2.50 به پایان رسید و دوم برای Cy.

اگر شما علاقه مند آلونسو 20 homers در واقع بسته بود با کودی Bellinger برای دوم در, NL انتهایی 22 مسیحی Yelich. شما می دانید که رهبری حماس در ژوئن 4? که خواهد بود Gary Sanchez در 18 سکس با مینه سوتا را ادی روساریو. ریو 1.35 دوران رهبری, NL, مینه سوتا جیک Odorizzi رهبری القاعده در 1.96.

اگر این فصل به پایان رسید که روز سه AL تیم که برنده بخش — یانکی ها و Astros — تمام شد در وهله اول. اشعه شده اند کارت های وحشی مانند آنها به پایان رسید تا بودن اما دوم شده اند کراوات بین رنجرز و Red Sox — با یک ساخت نه آن را به عنوان آنها انجام داد. در NL, داجرز را به دست آورد غرب به عنوان آنها انجام داد اما توله و فیلیز — نه از آنها ساخته شده postseason — می توانست برنده مرکزی و شرق است. تخمیر بودند که یک کارت وحشی و بریوز, که, NL East شانزه اند که کارت های وحشی.

اما کاردینالز که برنده مرکزی را از دست رفته پلی آف به عنوان خواهد اتباع که در نهایت برنده یک چیز کوچک به نام جهان سری.

از طریق 4 ژوئن 2019 آن را ممکن است به این باور است که بهترین دراز مدت حرکت برای اتباع بود که تجارت خود را آس حداکثر Scherzer. در آخر به 2019 کمپین — بازی 7 از سری جهانی — Scherzer به طور چشمگیری آغاز شده برای واشنگتن با بد بازگشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>