کوتاه MLB فصل ممکن است منجر به افزایش, veteran, فانتزی, ارزش

به عنوان لیگ اصلی بیس بال همچنان به چسبیدن به امید هنوز یک سال 2020 فصل بیس بال فانتزی بازیکنان همچنان به جستجو برای هر نوع از لبه در حالی که آماده شدن برای آینده خود پیش نویس.

آخرین پیشنهاد شناور دارای بیس بال شروع به بالا بدون طرفداران در حضور و غیاب مدتی در اوایل ماه جولای با برنامه ریزی برای یک 80-100 بازی فصل. فانتزی صاحبان تنظیم مقادیر برای شروع کوزه ساخت ارزیابی در rookie امیدوار و کاوش bullpens جزئیات بیشتر با کلام بیشتر doubleheaders.

اما آنچه در مورد برخی از جانبازان ما را تماشا کاهش بیش از گذشته چند فصل? شش ماه 162-برنامه بازی دشوار است و ما دیده ایم تعدادی از بازیکنان پژمرده در روز سگ از تابستان زیرا آنها فقط نمی استقامت از 25 سال بچه های قدیمی دیگر.

در کوتاه فصل هر چند چیز می تواند متفاوت باشد. اگر ما به دنبال در فقط چهار ماه فصل به طور منظم پس شاید استفاده از برخی از کسانی که در اواخر دور میدارد در جانبازان که بسیاری از آنها اجتناب از راهی است که برای پر کردن فهرست خود را حداقل برای این فصل است.

بیش از دو سال گذشته لیورپول اولین baseman جوی Votto دیده است خود را بریده بریده-خط به طور متوسط پنبه حلاجی شده بر پایه درصد و ضربه زنی درصد افت قابل توجهی پس از این همه ستاره. ما همچنین شاهد یک نیمه اول به نیمه دوم کاهش در هر دو خود را از برق جدا (ISO) و وزن در پایه متوسط است.

با این حال به رغم این کاهش اخیر ما با دیدن او هنوز هم برای هدف قرار دادن قدرت بهتر در اوایل ماه می باشد. بیش از دو فصل گذشته او ضربه 38 دونفره و سه سه و 17 خانه اجرا می شود در نیمه اول تنها به دنبال آن در نیمه دوم با ترکیب 22 دونفره نه سه برابر و فقط 10 صفحه اصلی اجرا می شود. اگر او می تواند بیرون آمدن از دروازه نوسانی یک خفاش در این سال او فقط ممکن است ارزش یک نگاه, در 20th, دور, که در آن او به طور متوسط پیش نویس موقعیت (ADP) نشان می دهد.

Justin Upton
جاستین آپتونگتی ایماژ

یکی دیگر از کهنه کشویی پایین پیش نویس تخته فرشتگان outfielder جاستین Upton. با وجود سه-راست 30-هومر فصل قبل به سال گذشته آسیب-سرند 2019 فصل و سن او (32) به نظر می رسد به توان سرکوب خود را پیش نویس ارزش به نقطه خود را ADP است او که پیش نویس در 16 دور از 12 تیم مخلوط لیگ. و یا چگونه در مورد کاردینالز’ 34 ساله سوم baseman مت نجار که اتحاد خود را صرف حرفه ای تمام ارسال های قوی تر در نیمه اول با اعداد ؟

هر سال ما می بینیم همان چیزی دقیق — بیس بال است که یک مرد جوان را بازی و هر کس دوست دارد خود را براق جدید ، اما در این فصل فقط یک سال دیگر در MLB. همه چیز به طرز چشمگیری متفاوت است و اگر شما را انتخاب کنید نه به مناسب تنظیم تیم فانتزی خود را به احتمال زیاد به رنج می برند.

را نادیده بگیرد جانبازان در اواخر دور به عنوان وجود دارد فقط نمی تواند هر rookie صعودی به ساقه به جای. این پیری جانبازان در حال رفتن به اعطا می شود یک شانس نهایی و بسیاری به استفاده. شما باید بیش از حد.

هوارد بندر است معاونت عملیات و سر از محتوا در Fantasy-Alarm.com. او را دنبال کنید در توییتر @rotobuzzguy و گرفتن او را در برنده جایزه “فانتزی, زنگ, رادیو, نشان می دهد” در SiriusXM fantasy sports channel روزهای هفته از 5 تا 7 بعد از ظهر به FantasyAlarm.com برای همه بیس بال فانتزی مشاوره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>