خریداران خواهد پرداخت بیشتر برای همان مورد آنلاین در مقابل در فروشگاه های زیر جدید COVID-19 شرایط کارشناسان می گویند

تا چندی پیش این ایده از پرداخت پول بیشتر برای خرید یک آیتم آنلاین در مقابل یک فروشگاه را به خریداران احساس مانند آنها که فریب خورده. اما در یک coronavirus آلوده جهان کوچک premium کاملا قابل قبول کارشناسان می گویند.

در گزارش ماه ژوئن جهانی مشاوره AlixPartners توصیه خرده فروشان شروع به برداشتن گام برای توقف “در حاشیه نشت” و در نظر گرفتن قیمت گذاری جدید ابزار و استراتژی. شاید این گزارش نشان می دهد یک خرده فروش نیست نیاز به همان قیمت برای یک آیتم در فروشگاه ها و آنلاین.

“مشتریان ممکن است پذیرش بیش از قیمت های مختلف در سراسر کانال در حال حاضر به دلیل این تغییرات به احتمال زیاد خواهد شایع در همه جا به تمام خرده فروشان کار به حاشیه پشت در راستای افزایش تجارت نفوذ” این گزارش گفت:.

جزئیات:خرده فروشی سود در ماه مه مه محو یک بار محرک اقتصادی دولت پول اجرا می شود, کارشناسان می گویند

در این زمان هنگامی که خریداران می توانند انجام سریع مقایسه قیمت آنلاین, آن ممکن است به نظر می رسد دیوانه است که خرده فروشان در نظر گرفتن این مسیر است. اما این منحصر به فرد بار.

“به طور کلی مصرف کنندگان تمایل به قبول اختلاف قیمت بین آنلاین و در فروشگاه افزایش یافته است به عنوان e-commerce نفوذ افزایش یافته و خریداران بیشتر رشد کرده اند به درک و قدردانی از راحتی از خانه تحویل و یا کلیک کنید و جمع آوری” گفت: Joel Rampoldt یک مدیر عامل در خرده فروشی تمرین در AlixPartners.

وجود خواهد داشت 7.4 میلیون خریداران آنلاین در سال 2020 با توجه به eMarketer پیش بینی با 204 میلیون نفر در ایالات متحده در سنین 14 و ساخت یک e-commerce خرید. مواد غذایی خرده فروش Kroger Co. کرون -1.38% گفت: دیجیتال فروش رشد 92 درصد در سه ماهه اخیر. Walmart, Inc. WMT, +0.85% گفت: خرید و فروش آنلاین رشد 74%. و Costco Wholesale Corp. هزینه -0.08% گزارش 64.5% دیجیتال رشد فروش در مالی سه ماهه سوم.

افزایش هزینه از این همه خرید آنلاین می توانید یک عمده فشار در حاشیه.

ببینید:خارج پیشی eBay در ایالات متحده تجارت الکترونیکی آمازون هنوز هم در صدر: eMarketer

Rampoldt می گوید: بسیاری از مردم با استفاده از e-commerce برای موارد خاص از جمله مواد غذایی برای اولین بار در طول این بیماری همه گیر. کلیک کنید و جمع آوری شد به عنوان محبوب مصرف کنندگان به دنبال راه هایی برای خرید آنچه مورد نیاز با حداقل تعامل با دیگر انسان به عنوان امکان پذیر است.

“راحتی خیره کننده است,” او گفت:.

Rampoldt همچنین می گوید که مشتریان نمی قیمت مقایسه آنجا که خرده فروشان فکر می کنم آنها را. به جای مشتریان بیشتر نگران تغییر قیمت به هزینه کلی سفر خرید. اگر خرید مناسب است, تفاوت قیمت معقول و مشتریان می توانید موارد آنها به دنبال از جمله آیتم های فصلی و یا چیزهای دیگر که آنها ممکن است خرید اغلب مانند کرم های ضد آفتاب در تابستان و سپس کمی تفاوت قیمت نمی خواهد صدمه دیده است.

“بزرگتر اثر خواهد بود که در آن آنها را انتخاب کنید به فروشگاه که در آن آنها احساس آنها دریافت قیمت بهتر به طور کلی در سبد خود رفتن” او گفت:.

دیگران فکر می کنم این استراتژی این است که همه اشتباه است.

“قیمت گذاری آنلاین فشارهای حاشیه زیرا مصرف کنندگان فقط با یک کلیک دور از دیگر خرده فروش رقابت در قیمت می باشد. آنلاین نیروهای قیمت کالایی (با تشکر از شما آمازون)” جاناتان Treiber, مدیر اجرایی RevTrax یک معامله پلت فرم مدیریت.

“تنها راه یک خرده فروش می تواند به رقابت omnichannel است به قیمت به طور مداوم در سراسر کانال و بقیه از تجربه خرید آنلاین متفاوت به طوری که قیمت نیست و تنها عامل برای مشتریان است.”

این تجربه می تواند شامل حمل و نقل سریع و آسان می گرداند.

همچنین:بسته بندی کردن حباب ساز SealedAir و Simplehuman مدیران اجرائی prepping برای touchless آینده پس از coronavirus

اما سوال از “ارزش” و آنچه که مصرف کنندگان فکر می کنم به ارزش زمان و تلاش را پایین می آید به چند عامل از جمله فرد خریدار ذهنیت و اقتصاد است. ما در یک زمان هنگامی که بسیاری از مردم هنوز هم اجتماعی فاصله در حالی که دیگران به سرعت از رفتن به سواحل سالن و رستوران ها پس از یک دوره از سلول.

ما نیز در زمانی که بیکاری رسیده تکان دهنده سطوح با میلیون ها نفر از کار هر چند خرید و فروش چیزهایی مانند دوچرخه و breadmakers رفته را از طریق سقف.

گرچن Jezerc معاون ارشد رئیس جمهور از بازاریابی در بینش خرده فروشی برنامه ریزی پلت فرم است که با استفاده از داده ها برای کمک به مشتریان در تصمیم گیری در مورد چیزهایی مانند قیمت گذاری می گوید تحقیقات این است که بهترین راه برای تعیین نحوه ادامه دهید.

COVID-19 بیکاری وضعیت نژادی ناآرامی و بی شمار دیگر وقایع کنونی مصرف کنندگان در حال حاضر در برخورد با منتقل کرده اند “مصرف کننده ارزش شرایطی است.”

از دست ندهید: tjx زمینه نتایج نشان می دهد خریداران خواهد سر به فروشگاه اگر قیمت مناسب است تحلیلگران می گویند

“فروش تاریخچه داده ها اخباری از آنچه که در آینده در حال رفتن به نگه دارید” Jezerc گفت. “برخی از ابزار ما در گذشته برای تمایل به پرداخت و نحوه تنظیم قیمت گذاری رفته اند از پنجره به بیرون.”

بنابراین شاید مشتریان خوب خواهد بود با تفاوت قیمت گذاری تحت شرایط مناسب. اما اگر مشتری احساس می کند فریب خورده است که تاکتیک و سپس یک خرده فروش ممکن است به خودی خود مواجه میکند.

“چه چیزی تغییر نکرده – اگر شما به مشتری این احساس آنها در حال پاره پاره کردن آن را عظیم ادراک مشکل” گفت: AlixPartners’ Rampoldt.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de