‘شوکه و خشمگین’: پلیس میامی مدیر تماس برای بررسی پس از فیلم را نشان می دهد افسر مشت زن

مدیر میامی-Dade اداره پلیس دستور داد تحقیقات در شب چهارشنبه پس از یک ویدئو در رسانه های اجتماعی نشان داد یکی از افسران خود را مشت زدن یک زن در فرودگاه بین المللی میامی.

این ویدئو به تاریخ 1 جولای و شناسایی توسط پلیس به عنوان bodycam فیلم نشان می دهد که یک مرد نقاب افسر استدلال با unmasked زن در نزدیکی یک بررسی در پشت میز در فرودگاه. این زن در یک نقطه شنیده می شود گفت که این افسر “بازیگری مثل شما سفید است که شما واقعا سیاه است.”

زن yells در این افسر “آنچه شما می خواهم به انجام?” افسر پاسخ توسط هدف قرار دادن او را در چهره قبل از هل دادن او به زمین این ویدئو را نشان می دهد.

دو افسر از جمله یکی که bodycam ضبط شد که این حادثه پس از آن در عجله به عنوان اولین افسر می گوید: “او headbutted من است.”

ما در بر داشت 85,000 پلیس ایم که برای بررسی سوء رفتار: در حال حاضر شما می توانید سوابق خود را.

در عرض چند دقیقه از فیلم ظاهر شدن در توییتر, Miami-Dade پلیس مدیر آلفردو رامیرز III توییتی که او “شوکه و خشمگین” و گفت که او “بلافاصله آغاز تحقیقات.”

“اقداماتی از این قبیل را تضعیف می کند کار سخت است که ما سرمایه گذاری در جامعه ما و باعث می شود قلب من برای شکستن برای جامعه ما و برای اکثریت قریب به اتفاق افسران ما که زندگی خود را وقف خدمت ما کانتی” رامیرز گفت.

او همچنین گفت که او “دستور داد که درگیر افسران رها می شود وظیفه.”

“این نمی خواهد ایستاد و من اطمینان جامعه ما که هر افسر بازیگری در این بیهوده برگزار خواهد شد به حساب” مدیر گفت.

این واقعه در میان تظاهرات علیه خشونت پلیس و خواستار defunding پلیس موجب از ماه مه مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

در روز سه شنبه در شهر نیویورک مقامات توافق در بودجه که شیفت حدود 1 میلیارد دلار از آن در اداره پلیس است. لس آنجلس و فیلادلفیا نیز کاهش بودجه پلیس و بسیاری از شهرستانها باید متعهد به پلیس اصلاحات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>