Shift4 پرداخت سهام موج پس از IPO در رای اعتماد برای بهبود اقتصادی

سرمایه گذاران ابراز شور و شوق جمعه برای پرداخت کسب و کار بسیار اهرم اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.

سهام Shift4 پرداخت Inc. چهار +46.37% هستند تا بیش از 44% در اولین روز معاملاتی پس از این شرکت قیمت عرضه اولیه عمومی آن در $23 بالاتر از آن انتظار می رود طیف وسیعی از 19 $$21. تجارت صادر شد برای $33.10 صبح روز جمعه و سهام به تازگی تغییر دست چند سنت بالاتر است.

این شرکت مطرح $345 میلیون دلار از طریق آن ارائه شده است.

Shift4 که فرآیندهای پرداخت برای صنعت مهمان نوازی در ابتدا برنامه ریزی برای برگزاری آن سرمایه گذار جاده ها نشان می دهد در اوایل ماه مارس بود اما به توقف این برنامه به عنوان COVID-19 شیوع در سراسر ایالات متحده و بسیاری از کسب و کار به طور موقت یا مقیاس عملیات خود را.

شرکت دستگیره های پرداخت برای هتل ها و استراحتگاه و رستوران ها و دیگر اوقات فراغت مربوط به کسب و کار است که تصور می شد به میان بیشترین آسیب پذیر به عنوان شهرستانها تحمیل مستند محدودیت با توجه به COVID-19 و به عنوان تقاضای سفر خشک شده بود.

مدیر اجرایی Jared Isaacman گفت MarketWatch که این شرکت تا به حال یک “نمایش بسیار خوب” از آغاز بهبود اقتصادی خود را بر اساس اطلاعات پرداخت, کمک به اطلاع رسانی در تصمیم خود برای حرکت رو به جلو با ارائه.

“ما شگفت زده شدند نه در تمام زمانی که ما دیدم مشاغل, گزارش,” او گفت: از روز جمعه اعداد است که نشان داد یک افزایش در اشتغال. “که همزمان با آنچه که ما در داده های ما برای بخشی بهتر از دو ماه در حال حاضر.”

Shift4 پیدا کرده است یک تو رفتگی در دیوار در خدمت کسب و کار در اوقات فراغت بازار است که باید منحصر به فرد پردازش پرداخت نیاز دارد. بسیاری از مشتریان خود را با استفاده از انواع مختلف نرم افزار تجارت برای خود سلاح های مختلف و Shift4 متصل پرداخت-خدمات پردازش به این نرم افزار است. Isaacman به عنوان مثال از نقش ونگار ریگی دادن ساحل استراحتگاه گلف است که با استفاده از نرم افزار های مختلف برای انواع هتل خود را در دوره های گلف و چشمه های معدنی و مغازه های خرده فروشی اما نیاز به اطمینان حاصل شود که مهمانان با تنها یک اتهام در پایان خود باقی می ماند.

این شرکت همچنین قدرت رزرو آنلاین برای هیلتون در سراسر جهان Holdings, Inc. HLT, +0.85% و بسیاری از کسب و کار در لاس وگاس. Shift4 همچنین این نسخهها کار میکند با رستوران های کوچکتر و کمک به برخی از تنظیم به واقعیت های جدید از منظقه وانت. هیچ یک مشتری ساخته شده بیش از 1 ٪ از Shift4 را به صورت end-to-end پرداخت حجم در آخرین سال مالی و یا سه ماهه با توجه به شرکت در دفترچه.

آن دیدم “سازگار پرداخت حجم رشد” در ماه آوریل با شتاب در هر Isaacman.

Shift4 می بیند فرصت های رشد در گرايش های خرده فروشی که در آن کسب و کار “بسیاری از نرم افزار های مختلف و سوئیت که در حال صحبت کردن با هم.” در United Parcel Service Inc. یو پی اس +3.23%, یکی از مشتریان شرکت “حتی دستگاه کپی ماشین آلات مرتبط به Shift4 از پرداخت پردازش دیدگاه” Isaacman گفت.

شرکت تولید $731.4 میلیون دلار درآمد کل در سال مالی به پایان رسید که در ماه دسامبر از $560.6 میلیون سال قبل. ضرر و زیان گسترده تر شد و به $58.1 میلیون از $49.9 میلیون سال قبل.

از دست ندهید: آمریکا IPO بازار به بازگشایی با صدای بلند به عنوان بزرگترین معامله سال طول می کشد خاموش

Shift4 تولید بخش عمده ای از درآمد خود را از هزینه پرداخت شده توسط تجار یعنی از جمله هزینه پردازش است که نشان دهنده یک درصد از حجم. این شرکت همچنین تولید اشتراک درآمد از مجوز اشتراک به خود نرم افزار و فن آوری های دیگر ارائه می دهد.

“ما درآمد در محدوده زمانی معین در طبیعت به دلیل ماموریت حیاتی و تعبیه شده در طبیعت از راه حل های ما به ارائه بالا تعویض هزینه های مرتبط با این راه حل و چند سال قرارداد ما با مشتریان” شرکت گفت: در دفترچه.

از Allentown Pa.-بر اساس شرکت در سال 1999 تاسیس شد و Isaacman گفت: این اولین بار بود که شرکت با توجه به شانس زنگ در بورس نیویورک پس از فیزیکی طبقه تجاری بوده است به طور موقت تعطیل با توجه به همه گیر.

IPO آمد و به عنوان رنسانس IPO ETF IPO +0.57% افزود: 24 درصد بیش از ماه گذشته و به عنوان S&P 500 افزایش یافته است و 11 درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de