شکیل اونیل: “آخرین رقص’ نشان میدهد مایکل جردن است بز

یک بازیکن افسانه ای معتقد است: “آخرین رقص” ESPN 10-بخش مستند مایکل جردن نهایی فصل با گاو, باید, پایان, بزرگترین بازیکن تا کنون بحث برای نسل جوان.

با توجه به سالن از شهرت مرکز شکیل اونیل نشان می دهد که به پایان می رسد یکشنبه شب باید سرکوب هر گونه بحث در مورد کسی است که بیشترین دلیل آن را فراهم می کند و شواهد و نمونه هایی برای طرفداران که نمی بینم اردن بازی در زمان واقعی است.

“این فقط سیمان و dispels گفتگو در مورد داشتن کسی دیگری را به نام بزرگترین بازیکن همیشه” اونیل چهار بار قهرمان NBA شد و پست. “برای همه جدید وای که خرید کفش های خود را اما هرگز دیده می شود او را بازی می کنند و باید ببینید که چرا او بسیار با ارزش است. آن را فقط سیمان و در چشم انداز قرار می دهد که چرا او را بهترین بازیکن تا کنون دوره است.”

شده است وجود دارد مقدار زیادی از بحث در طول سال به عنوان اینکه آیا LeBron James گذشت اردن به عنوان بزرگترین در تمام دوران است. اما چه چیزی باعث اردن به تنهایی با توجه به اونیل است 6-0 NBA نهایی ضبط بدون غالب مرد بزرگ. جیمز در ضمن صاحب یک 3-5 رکورد در فینال.

لازم به ذکر است که اردن برگزار کنار Hall of Famer در Scottie Pippen برای تمام شش عنوان اجرا می شود و جیمز ضعيف در حمایت از بازیگران در دو تا از چهار سفر به فینال با Cavaliers. اما اونیل معتقد است که عدم پرقدرت در داخل حضور و پوچ شش Finals MVP جوایز باید بالا بردن جردن بالاتر از رقیب دیگر.

“اگر شما در این مستند می بینید همه چیز او همه چیز او را از طریق رفت و او را 6-0 در فینال – بدون مشروع بزرگ مرد” اونیل گفت. “چه کسی می گویند ؟ چه کس دیگری می توانید می گویند من 6-0 در فینال و من بزرگ نیست ؟ هیچ کس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>