‘شرم آور نه سرد نشانه ضعف’: مردان کمتر احتمال دارد به پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus, مطالعه می یابد

به عنوان coronavirus مرگ و میر کنه و برخی از کشورهای سهولت و محدودیت های خود را یک مطالعه جدید نشان می دهد که مردان ممکن است بیشتر احتمال دارد به ترک چهره خود را پوشانده اند در خانه.

مردان در ایالات متحده گزارش کمتر قصد از زنان به پوشیدن پوشش صورت به خصوص در شهرستان ها که اصلا حکم پوشیدن آنها را با توجه به مقاله نوشته شده توسط محققان از دانشگاه میدلسکس لندن در انگلستان و ریاضی علوم تحقیقات موسسه در برکلی کالیفرنیا. این نویسندگان می گویند نشان می دهد که ساخت پوشش صورت اجباری “بزرگتر اثر در مردان نسبت به زنان است.”

مردان به نظر می رسد بیشتر به شدت تحت تاثیر این ویروس: در مکان هایی مانند چین و ایتالیا و اسپانیا و شهر نیویورک مردان فوت کرده اند از COVID-19 در حد نرخ بالاتر از زنان بود.

مردان نیز کمتر احتمال دارد به اعتقاد آنها می تواند به طور جدی تحت تاثیر COVID-19 با وجود اطلاعات به خلاف تحقیقاتی یافت می شود. “واقعیت این است که مردان کمتر از زنان به قصد پوشیدن صورت را پوشش می تواند تا حدودی توضیح داده شده توسط این واقعیت است که مردان بیش از زنان بر این باورند که آنها را نسبتا بی ریا با بیماری” نویسندگان Valerio Capraro و Hélène Barcelo نوشت.

پیدا کردن این است که “به خصوص مضحک” آنها گفت: به عنوان مردان به نظر می رسد بیشتر به شدت تحت تاثیر این ویروس: در مکان هایی مانند چین و ایتالیا و اسپانیا و شهر نیویورک مردان فوت کرده اند از COVID-19 در حد نرخ بالاتر از زنان بود.

این مطالعه همچنین نشان داد که مردان بیشتر احتمال دارد به گزارش احساس احساسات منفی در حالی که با پوشیدن چهره و پوشش. “مردان بیشتر از زنان معتقدند که پوشیدن صورت پوشش شرم آور است و نه سرد, نشانه ای از ضعف و ننگ; و این تفاوت های جنسیتی نیز به واسطه تفاوت های جنسیتی نیت به پوشیدن صورت پوشش” Capraro و Barcelo نوشت. که پیدا کردن آنها گفت: نشان می دهد که مداخلات به ترویج مردان استفاده از چهره-پوشش کار به کاهش آن احساسات.

از دست ندهید:مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کومو در نهایت در یک چیز توافق دارند: آمریکایی ها باید از پوشیدن ماسک صورت — جدول زمانی از پیام های متناقض و سیاست U-turns

در این مطالعه نمونه ای از 2,459 آمازون AMZN, +0.46% Mechanical Turk استخدام شد “کاملا ناهمگن” و نماینده مردم در مناطق شهری و نه نماینده به طور کلی نویسندگان نوشت: مردان بودند “کمی در مقایسه با نسبت جمعیتی” (51 درصد در مقابل 48 درصد زنان) در حالی که افراد 25 تا 54 و سفید بودند در مقایسه با نسبت جمعیتی و متوسط پاسخ دهنده به نظر می رسید نسبتا چپ متمایل.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر توصیه می کنند که هر کس پوشیدن پارچه صورت پوشش (و نه پزشکی-درجه ماسک به معنی برای بهداشت و درمان-مراقبت از کارگر) بیش از خود بینی و دهان خود را زمانی که آنها بیرون رفتن در ملاء عام.

همچنین نگاه کنید به:مایک پنس اذعان او ساخته شده یک اشتباه در بازدید از بیماران بدون ماسک, اما مراقبت های بهداشتی کارگران می گویند کلینیک مایو جدی روح جستجو برای فراموش

بررسی های دیگر نیز نشان داده مردان بی میلی نسبت به همین صورت پوشش برای محافظت در برابر COVID-19: یکی گالوپ/نایت پایه و اساس نظرسنجی انجام شده در مارس 14 تا 20 برای مثال نشان داد که 29 درصد از مردان گفت: آنها تا به حال “همیشه” فرسوده یک ماسک و یا پارچه صورت پوشش خارج از خانه خود را در هفت روز گذشته در مقایسه با 44 درصد از زنان است.

زنان بودند و بنا به گزارش ها بیشتر احتمال دارد به پوشیدن ماسک صورت در هر دو شیوع سارس در هنگ کنگ و H1N1 شیوع با توجه به ادبیات 2014 نقد و بررسی.

تفاوت های جنسیتی در اقدامات حفاظتی در برابر عفونت های تنفسی نیز برخی از سابقه تاریخی: زنان بودند گزارش شده بیشتر احتمال دارد به پوشیدن ماسک صورت در هر دو شیوع سارس در هنگ کنگ و H1N1 شیوع با توجه به ادبیات 2014 نقد و بررسی منتشر شده در سنگاپور مجله پزشکی. (در حداقل دو دیگر مطالعات شامل بررسی, در ضمن جنسيت به نظر نمی رسد برای بازی در نقش ماسک-پوشیدن رفتار.)

“با توجه به جنسيت و پيشنهاد شده است که زنان به طور کلی کمتر حاضر به ریسک کردن هستند و در نتیجه بیشتر سازگار با رفتارهای پيشگيری کننده از همتایان مرد خود” نویسندگان نوشت.

1918 پاندمی آنفلوانزا ارائه یک فرصت برای بهداشت عمومی مقامات “برای پیشبرد بیشتر مردانه به سبک سلامت آموزش و پرورش” با توجه به 2010 تجزیه و تحلیل تاریخی از بهداشت عمومی درس های جمع آوری شده از این بیماری همه گیر که به کشته شدن حدود 50 میلیون نفر در سراسر جهان است.

“برخی در حوزه سلامت احساس کردند که انواع قدیمی تر از توسعه بیش از حد قدیمی برای رسیدن به, مدرن, مردان و پسران که در حال حاضر مطرح شده ویژه ضعف در زنجیره ای از کنترل عفونت” نویسنده نوشت.

“آنفلوانزای همه گیر ارائه آموزش لحظه ای که مردانه مقاومت به بهداشت قوانین مرتبط با مادران مدرسه marms و یکشنبه معلمان مدرسه می تواند با جایگزین مدرن مردانه فرم بهداشت عمومی” او افزود: “غرق در نظم و انضباط و میهن پرستی و مسئولیت شخصی است.”

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>