شکور استیونسون متوقف می شود فلیکس Caraballo در بوکس بازگشت به لاس وگاس

لاس وگاس — Shakur استیونسون به پایان رسید غیر معمول ترین هفته های خود را, بوکس, زندگی معمول خود تسلط در یکی دیگر از پیروزی.

استیونسون متوقف فلیکس Caraballo با یک بدن-پانچ مجزا در دور ششم سه شنبه شب در اولین و مهمترین رویداد بوکس برگزار شد و در آمریکای شمالی از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

استیونسون (14-0, 8 کوس) از WBO قهرمان ورزشکار پروزن, آموزش و زندگی در انزوا در روزهای منتهی به مبارزه با. او هنوز هم با قرار دادن در یک نمایش چشمگیر در غیر عنوان تقلا در برابر پورتوریکو کهنه دربندی ورزش بازگشت به جهان از مبارزه با سرمایه در یک فن اتاق در MGM Grand casino پیچیده کنفرانس مرکز.

“این یک فضای متفاوت,” استیونسون گفت. “از دست دادن وزن متفاوت بود. آموزش به طور کلی متفاوت بود. مبارزه بدون جمعیت بودم نواز او را با معنی عکس و شما نمی شنوید هیچ هیچ “Ooohs’ یا ‘Aaahs.'”

پس از سه ماه استراحت در عمده مسابقه بوکس رتبه بالا چراغ این ورزش را به عمل با پنج دعوا در ESPN. اگر چه تقریبا هر جلسه یک عدم تطابق این علاقه هنوز هم ارائه سرگرم کننده برای اجرای این ورزش گرسنگی مخاطبان است.

استیونسون زدم Caraballo به یک زانو در دور اول و ایالات متحده آمریکا در المپیک مدال نقره را به طرز وحشیانه ای دقیق قدرت ادامه به صدمه زدن به Caraballo. استیونسون مجروح دست چپ خود را در پنجمین دور اما او به پایان رسید مبارزه با دقت در میانه ششم, باز کردن Caraballo دفاع با دست راست به سمت قبل از قرار دادن در سمت چپ به طور مستقیم به Caraballo را شبکه خورشیدی, crumpling رقیب.

“طرز فکر من بود با تمرکز بر گرفتن او از وجود” استیونسون گفت. “من ضربه او با همه چیز من می توانم در اوایل. من wobbled او یک دسته از بار. او زمان زیادی از مجازات و من شروع به درک که عکس سر رفتن نبودند او را به خارج از اینجا. بنابراین من شروع به رفتن به بدن بیشتر است.”

Shakur Stevenson celebrates after his win.
شکور استیونسون جشن پس از پیروزی خود را.رتبه بالا از طریق گتی ایماژ

استیونسون که تبدیل به 23 سال بعد از این ماه و سنگین وزن Jared اندرسون هر دو عینک تی شرت مطلب “Black Lives Matter” در حلقه. استیونسون نیز راه می رفت به “تغییر” به جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه سرود تغییرات اجتماعی نوشته شده توسط Tupac Shakur, پس از آنها بوکسور نامگذاری شده است.

“مردم من در حال حاضر آنها در حال اعتراض به مقدار زیادی وجود دارد که در جامعه ما بسیاری از مردم در تلاش برای ایستادن برای آنچه حق” استیونسون گفت. “من واقعا نمی تواند بیرون رفتن وجود دارد و با اعتراض آنها را به خاطر من تا به حال یک مبارزه آینده و من نمی خواهم به خطر ابتلا به کورونا. در حال حاضر که این مبارزه است که بیش از من از بیرون رفتن وجود دارد و اعتراض. ماسک تا لب های من از بیرون رفتن وجود دارد و کمک به مردم است.”

Mikaela مایر برای برنامه ریزی یک ویترین در شرکت اصلی, رویداد, اما ایالات متحده در المپیک کشیده شد از برنامه ریزی مبارزه با هلن یوسف روز یکشنبه هنگامی که او آزمایش مثبت برای COVID-19.

مایر بدون علامت است اما او همچنان در قرنطینه — و تست مثبت مجبور استیونسون به مبارزه بدون مربی کی باید, که با این نسخهها کار با هر دو جنگنده خود را به دلیل مشترک المپیک پس زمینه.

Koroma را COVID-19 تست منفی هستند اما او دور مانده مطابق با پروتکل های بهداشت راه اندازی برای بازگشت ورزش های رزمی در نوادا است. باید همچنین برنامه ریزی شده بود به کار در گوشه ای از 20 سال اندرسون که به راحتی بهبود یافته برای 4-0 با یک توقف جانی Langston در این جلسه یکی مانده به آخر.

رتبه های برتر این اقدامات همچنین شامل هیچ صورت آف در وزن-در کافی اجتماعی فاصله برای هر کس از قضات به حلقه گوینده و ماسک در تقریبا همه درگیر.

کارت باز با یک پیروزی چشمگیر برای Robeisy رامیرز با کوبا در المپیک دو بار مدال طلا است. در چهارم خود را طرفدار مبارزه رامیرز (3-1, 3 کوس) کاهش یافته است دومینیکن حریف Yeuri اندوجر دو بار در 48 ثانیه است.

رامیرز آخرین مرد به ضرب و شتم استیونسون برنده شدن در یک تصمیم بیش از آن در ریو خروس وزن نهایی در ماه اوت 2016. رامیرز پناهنده از تیم کوبا در ماه جولای 2018 و امضا شده با رتبه بالا و او دوباره از یک جای تعجب تقسیم-از دست دادن تصمیم خود را در نرم افزار اولین سال گذشته با سه راست توقف.

رامیرز گفت که او در نظر دارد برای به دست آوردن یک حرفه ای مبارزه با استیونسون اما او انتظار ندارد آن را به اتفاق می افتد بلافاصله با توجه استیونسون دو سال شروع به سر و روی او را در نرم افزار بازی.

ایتالیایی سنگین وزن گیدو Vianello متوقف دونالد Haynesworth با 44 ثانیه به سمت چپ در دور اول پس از یک پانچ مجزا. Haynesworth تا به حال 65 پوند وزن استفاده در Vianello (7-0, 7 کوس) یک المپیک ریو فوق العاده سنگین وزن, اما کردم تا shakily پس از Vianello پهن او را با قطع دست راست به تعادل مرکز پشت گوش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de