چندین ادارات پلیس در سراسر کشور ممنوع کرده اند استفاده از کشنده گردن داری روش

حداقل شش بخش اصلی پلیس ممنوع کرده و خویشتن داری روش که مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین استفاده می شود زمانی که او کشته جورج فلوید هفته گذشته است.

چند تصمیم به تغییر سیاست های خود در روزهای اخیر و دیگران استناد ممنوعیت سال پیش به عنوان توجه کشور به طور فزاینده ای با تمرکز بر بحث سیاست قطع اکسیژن به افراد تحت بازداشت و یا خویشتن داری.

چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه تا مرگ او پس از بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

سن دیگو اداره پلیس یکی از اولین به ممنوعیت استفاده از محدودیت روش به عنوان تظاهرات علیه خشونت پلیس جمع آوری در سراسر کشور.

خاص داری روش که به نام کاروتید خویشتن داری است که در آن یک افسر اعمال فشار به عروق و رگ ها به منظور به طور موقت قطع جریان خون به مغز رندر فرد ناخودآگاه. کاروتید روش های مختلف از یک سبد که در آن فشار قرار داده است در جلوی گردن و گلو برش هوا.

بسیاری از ادارات پلیس در شهرهای بزرگ که روش ممنوع, در حالی که دیگران طبقه بندی روش به عنوان یک نیروی مرگبار.

یک گروه واکنش نشان می دهد: فلوریدا افسر پلیس قرار بر ترک پس از سنجاق, سیاه, مرد روی زمین با زانو

در اینجا برخی از سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور گرفته اند که یک ایستادگی در برابر عمل:

سن دیگو

سن دیگو رئیس پلیس دیوید Nisleit و محلی مقامات منتخب ساخته شده بیانیه ای روز دوشنبه اعلام کرد که SDPD بلافاصله متوقف کاروتید با استفاده از موانع به عنوان یک استفاده-از-روش نیروی.

بیانیه ساخته شده بود در طول یک بحث در مورد SDPD را داری پروتکل ها در نور های اخیر تظاهرات علیه خشونت پلیس.

“ما در حال تماشای صدمه دیده و درد بسیاری از مردم ابراز دارد پس از مرگ غم انگیز جورج فلوید و متعهد به اقداماتی برای اطمینان از چیزی شبیه به این اتفاق در سن دیگو” شهردار کوین Faulconer گفت.

ساراسوتا

ظاهر در روز دوشنبه از ساراسوتا افسر پلیس زانو در پشت و گردن در حالی که او در بازداشت است.

رئیس پلیس برنادت DiPino محکوم تاکتیک قرار داده و افسر در مرخصی اداری.

“در حالی که به نظر می رسد این افسر در نهایت حرکت پای خود را به فرد این تاکتیک است نه تدریس استفاده می شود و یا حمایت ما از آژانس” SPD گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

شهر نیویورک

NYPD ممنوع chokeholds در سال 1993 پس از تعداد زیادی از افراد در حال مرگ در حالی که دستگیر و یا در بازداشت پلیس.

در ماه ژوئیه 2014, اریک گارنر درگذشت در حالی که افسر NYPD دانیل Pantaleo پیچیده یک دست به دور گردن خود مانع جلب توانایی نفس کشیدن.

شیکاگو

پلیس شیکاگو بخش اجرا در یک سیاست جدید در ماه فوریه که در طبقه بندی “شریان کاروتید محدودیت” به عنوان یک نیروی مرگبار روش.

“چوک دارای خطرناک هستند” لری Lightfoot گفت: در حالی که در حال اجرا برای شهردار. “آنها باید ممنوع خالص و ساده است.”

لس آنجلس

اداره پلیس لس آنجلس ممنوع chokehold است اما استفاده از آن برای سال ها به عنوان بخشی از روش استاندارد. افسران مجاز به استفاده از آن در شرایطی است که برای نیروی مرگبار.

در مارس 1982 لس آنجلس رئیس پلیس Daryl F. گیتس ممنوع نوار-arm سبد پس از 24 سال سیاه رانندگان شکایت کرد در تلاش برای منع حرکت می کند.

مینیاپولیس

مینیاپولیس سیاست اداره پلیس کتابچه راهنمای کاربر در استفاده-از-نیروی اجازه استفاده از سبد.

افسران پلیس در مینیاپولیس ارائه شده اند 44 نفر ناخودآگاه با گردن خویشتن داری از آغاز سال 2015 با توجه به NBC News.

در طول این زمان مینیاپولیس پلیس استفاده کرده اند گردن محدودیت حداقل 237 بار. با توجه به NBC News, داده ها نشان می دهد که سه پنجم از کسانی که در معرض گردن محدودیت و رندر ناخودآگاه سیاه پوست بودند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de