هفت حماسه فرهنگ پاپ cameos توسط نیویورک ستاره های ورزشی

این هفته با پست طول می کشد یک نگاه تازه در “بهترین” نیویورک سابقه ورزشی — مناطق هستند که فقط به عنوان قابل بحث اما است که در میانهی شب استدلال بی وقفه. کیت هرناندز ظاهر در “Seinfeld” انتخاب شد, بهترین ورزش cameo در فرهنگ پاپ. در اینجا هفت دیگر cameos که فقط از دست رفته قطع:

جورج Steinbrenner & Billy Martin در Miller Lite تجاری: هفته قبل از بیلی معروف “یک دنیا دروغگو و دیگری را به جرم” نقل قول در سال 1978 او می گوید جورج بهترین بخشی از آبجو است که آن را کمتر پر جورج می گوید آن طعم بزرگ و سپس بیلی می گوید: “شما در حال اخراج” و بیلی می خندد به عنوان او می گوید: “دیگر نه!” بعد Steinbrenner خواهد دوبله “استخدام” بیش از “اخراج” و آن را هنوز هم خنده دار.

جو Namath در “Brady Bunch”: جو ویلی را در شهر و سیندی آشپز یک راه برای بابی برای دیدار با قهرمان خود را: او می نویسد: توجه داشته باشید گفت: بابی است که بسیار بیمار بود. Namath نشان می دهد تا در Chez بردی بوی یک موش بابی معذرت خواهی کرده و آنها بازی شیر یا خط یک توپ فوتبال در سراسر حیاط خلوت آن ناشناخته است اگر بازی در Bradys’ Astroturf حیاط کمک به تسریع پایان جو حرفه ای.

Joe DiMaggio تبادل آقای قهوه: برای سال hyper-خصوصی DiMaggio خودداری از انجام تبلیغات اما او در واقع استفاده می شود و لذت می برد, قهوه ساز, توافق به یک سری از تبلیغات و به عنوان نتیجه ballplaying آیکون ’30s و 40s را تبدیل به یک pop-فرهنگ touchstone از ’70s و 80s در.

پل اونیل و Derek Jeter/برنی ویلیامز در “Seinfeld”: در فصل 7, Kramer وعده یک بیمار بچه که اونیل خواهد رسید دو خانه اجرا می شود برای او. اونیل می گوید: “این سخت است برای ضربه زدن خانه اجرا می شود!” در فصل 8, جورج یانکی ها’ سفر وزیر تلاش می کند به گفتن Jeter و برنی چگونه به ضربه بیشتر homers. “هی ما برنده سری جهانی” Jeter تظاهرات. “در شش بازی” جورج scoffs.

Eli Manning/Derek Jeter در “شنبه شب زنده”: الی بیشتر به بازی در این نسخه کارتونی الی مسخره و مهربان. Jeter لباس پوشیدن در کشیدن (به عنوان انجام دیوید ولز و دیوید مخروطی) واقعا به یاد ماندنی به نام skit “یانکی زنان است.”

Reggie Jackson در “The Naked Gun”: جکسون بازی خود را به عنوان یک فرشتگان outfielder است که برنامه ریزی برای ترور ملکه الیزابت دوم در اواخر نوبت از بازی مقابل دریانوردان (“من باید … کشتن ملکه …”). طرح خنثی شده است توسط لسلی نیلسن, تغییر ظاهر به عنوان یک داوری.

لارنس تیلور در “The Waterboy”: پس از آدام سندلر به عنوان بابی بوچر جونیور ارائه می دهد یک درهم و برهم سخنرانی برای اعضای کمپ در LT فوتبال کمپ تیلور می افزاید: در یک استادی قطعه از بازیگری: “آقایی که من به ارمغان می آورد به نقطه بعدی: ندارد. دود. Crack.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de