انتظار است که بهترین سیاست در این وضعیت کوین ویلارد معتقد است.

به عنوان بیشتر و بیشتر در همایش ها به تعویق انداختن سقوط, ورزش, فوتبال, فصل آویزان در تعادل و بحث برداشت تا احتمالا به تأخیر انداختن کالج بسکتبال فصل تا Jan. 1 — Hall of Fame مربی ریک Pitino در حال حاضر دو بار در توییتی که پیشنهاد — ویلارد فکر می کند که اشتباه خواهد بود.

“من موافق نیستم با هل دادن آن را به عقب به دلیل من فکر می کنم ما در حال از دست رفته یک پنجره” Seton سالن مربی است که بخشی از شرق COVID-19 نیروی کار گفت: پست. “هر مدرسه است گفت: پس از شکرگزاری وجود خواهد داشت هیچ کس در محوطه دانشگاه پس چرا ما نه امکان استفاده از هیچ یک در دانشگاه ؟ این تقریبا مثل این است که در یک حباب و قادر به تقریبا بدون تعامل با هر یک از دانش آموزان است. آن را احتمالا امن ترین زمان برای بازی.

“عقب نشسته و در انتظار برای فصل آنفولانزا و انتظار برای بچه ها برای بازگشت به دانشگاه است ساده لوحانه است.”

ویلارد پیشنهاد بازی در یک کنفرانس-فصل تنها از 26 یا پس از بازی در شرق و شروع فصل در نوامبر است. این امر امکان استفاده از دانش آموزان که دور و نیز به لیگ اتاق تکان دادن اگر بازی تا به حال به تعویق افتاد. بزرگ شرق در حال حاضر نقل مکان کرد به بازی تنها بازی های کنفرانس در سقوط های ورزشی. تنها راه ویلارد خواهد بود به نفع غیر همایش بازی این است که اگر سایر همایش های مشابه بود “سخت” تست ایمنی و سفر پروتکل به عنوان بزرگ شرق است که هنوز هم در روند تدوین.

“من باید مطمئن شوید که تیم من بازی در مقابل انجام دقیق همان چیزی که من انجام,” او گفت:.

وقتی پرسید که آیا او به اشتراک گذاشته است احساسات خود را که Pitino — که او به عنوان یک دستیار زیر در لوئیزویل از 2001-07 — اشتباه است ویلارد شوخی: “من هرگز بگوید من رئیس آن است.”

او گفت: بزرگ شرق بالاتر یو پی اس و سایر مربیان در مورد ایده های خود را که یک منبع گفت: نمی شد ، هیچ تصمیم گیری ساخته شده است. وجود دارد مقدار زیادی از زمان. ویلارد گفت: این کنفرانس مورد بحث و بررسی چندین طرح و هوشمند توسط انتظار. او فقط امیدوار است این فصل را دریافت نمی کند به تعویق افتاد تا ژانویه. ویلارد نمی دیدن یک پاداش برای انتظار.

“من فکر می کنم که یک اشتباه بزرگ است. که در آن است که این ویروس برای رفتن ؟ تعطیلات ؟ اسکی بروید از او پرسید: فصاحت. “چرا استفاده زمانی که هیچ کس در محوطه دانشگاه. این یک فرصت عالی برای مطمئن شوید که شما واقعا می تواند منزوی. به عنوان بازیکنان بسکتبال و تیم های ما استفاده می شود برای بودن در محوطه دانشگاه توسط خودمان. ما که یک ماه در تعطیلات کریسمس. شما در حال رفتن به ارسال به بچه های خود را در صفحه اصلی و سپس آنها در حال رفتن به اطراف خانواده خود را. و سپس شما در حال رفتن به آنها را به عقب می آیند. شما در حال رفتن به آنها را منزوی و تست آنها را دوباره. … آن را می سازد هیچ حس. آنها در اینجا. قرار داده و خود را از پروتکل های در قرار دادن خود را تست و بازی بازی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de