قسمت 13 در یک سری متس نیویورک

ست لوگو را به عنوان متس’ با ارزش ترین مسکن در طول دو فصل گذشته مشهود است در اعداد است. سوال بزرگ این است که آیا راست دست باید باقی می ماند در اغل گاو یا حشم.

با یعقوب deGrom و استیون Matz تنها سالم متس شروع کوزه تحت قرارداد باشگاه یا کنترل برای 2021 — نوح Syndergaard است rehabbing از تامی جان عمل جراحی و انتظار به دست اوایل فصل — لوگو ممکن است در نهایت به آرزوی خود در سال آینده و بازگشت به شروع وظیفه.

یا این تحول می تواند آغاز خواهد شد در این تابستان باید یک فصل توان و متس نیاز به یکی دیگر از چرخش بازوی فراتر از deGrom, Matz مارکوس بود ریک Porcello و مایکل Wacha.

“این چیزی که من با لوگو: او می تواند یک شروع خوب پارچ یک ردیف 4 یا 5 بر یک تیم قهرمانی اما او نخبگان مسکن” لیگ استعداد ارزیاب گفت. “او که آرنج موضوع [تا حدی پاره اولنار وثیقه رباط] و این است که همیشه این استدلال چه در حال رفتن به نگه داشتن او را سالم و تبادل کردن قلم یا تبادل در چرخش؟”

Seth Lugo
ست لوگوAnthony J. باعث تخریب جهانی

Lugo, 30, رفت 7-4 با 2.70 عصر و 0.900 شلاق در 61 امداد حضور در فصل گذشته تبدیل شدن به متس’ کلید اغل گاو یا حشم قطعه پس از ادوین دیاز و Jeurys Familia پراکنده. در 24 از خود ظاهر لوگو ثبت بیش از سه outs. لوگو زده از 104 مورد بیش از 80 نوبت و راه می رفت تنها 16. او strikeout رای بیش از نه نوبت محاسبه در 11.7.

آن را دنبال کرد موفق 2018 فصل برای لوگو کار در درجه اول از اغل گاو یا حشم که او در آن نوشته شده 2.66 عصر. یک سال پیش از آن او تا به حال تن به تن بیشتر به عنوان یک نویسنده به کمتر نتایج: او به پایان رسید 7-5 با 4.71 عصر در حضور 19, 18 که شروع می شود.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

“مسائل خود را رفتن نیست به همان بیش از 100 زمین در هر پنج روز به دلیل آن را رفتن به یک کمی” استعداد ارزیاب گفت. “سرعت در حال رفتن به پایین curveball احتمالا هنوز هم باید وجود داشته باشد اما ست بهتر است زمانی که او فقط چوب با fastball/موبایل و کامپیوتر دسته کوچک موسیقی جاز به دلیل از اغل گاو یا حشم نقش آن راه و آن plus-به علاوه هر دو از آن.

“راه او می تواند حرکت خود را fastball در اطراف شاید نه سرعت است plus-plus, اما راه او می تواند حرکت توپ در اطراف و بالا پایین رفتن و دور و فرمان هر دو طرف صفحه و سپس او کردم اکولایزر است که موبایل و کامپیوتر. که باعث می شود او را یک نخبه مسکن.”

اگر متس بودند به حرکت لوگو از اغل گاو یا حشم, دیاز و Familia بود مسلما باید به دوباره بجای اول برگشتن و دیگری بازو برای اهرم بالا مواقع ممکن است مورد نیاز.

لوگو امیدوار بود او در نظر گرفته بود برای چرخش این فصل اما اضافات از Porcello و Wacha در طول زمستان به متس شش غذای برای پنج نقاط. Syndergaard متعاقبا تحت تامی جان عمل جراحی است. Porcello و Wacha در حال امضا تنها از طریق این فصل است. تنها پیچیده معادله برای متس است لوگو را نیمه پاره UCL.

“او یک پارگی در آن وجود دارد — در نهایت آن را برای رفتن,” استعداد ارزیاب گفت. “این می تواند در کنار زمین و یا آن را می تواند به دو سال از هم اکنون. هیچ کس نمی داند. است که چرا دو سال گذشته آنها شده اند بسیار مراقب باشید با او. آنها تقریبا او را تحت درمان به عنوان اگر او یک rehabbing بازیکن.

“این رقص شما را مجبور به انجام با او در قلم نیز هست. اما همیشه وجود دارد چیزی با هر مرد. اگر آنها تن به تن یک مقدار قابل توجهی از زمان در لیگ های بزرگ همه آنها ایجاد بریدگی و کبودی است که شما باید سعی کنید و مدیریت کنید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de