سناتور. تیم اسکات می گوید تهمت نمی دانم اهمیت تولسا و Juneteenth زمانی که تجمع برنامه ریزی شده بود

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آشنا شد که با اهمیت ژوئن 19 زمانی که مبارزات انتخاباتی خود را برنامه ریزی شده از یک رالی که برای تاریخ در Tulsa, اوکلاهما, اما دوباره این رویداد زمانی که او یاد گرفته بعد می دانم به عنوان Juneteenth نشانه پایان برده داری در ایالات متحده با توجه به سن. Tim Scott.

“من خدا را شکر که او نقل مکان کرد و آن را” اسکات – تنها آفریقایی-آمریکایی جمهوری خواه در مجلس سنا و یکی از تنها سه, سیاه, سناتور در مجموع — گفت: در اخبار CBS’ “چهره ملت” یکشنبه. “رئیس جمهور در حال حرکت تاریخ یک روز هنگامی که او آگاهانه بر آنچه Juneteenth شد که یک تصمیم خوب در بخشی خود را.”

همراه با اهمیت از تاریخ انتخاب تولسا – که در آن سفید و اوباش کشته شدن صدها نفر در سال 1921 به عنوان آن را سوزانده و غارت ثروتمند محله سیاه و سفید – تقبیح شد توسط بسیاری به عنوان دلیل حساس میان در سراسر کشور, تظاهرات علیه تبعیض.

اسکات خواسته شده بود برای روشن شدن اگر او به معنای تهمت کاخ سفید ستاد و رئیس ستاد انتخابات تمام شد غافل از تاریخی معانی از Juneteenth و تولسا شورش.

“من درک است که او نقل مکان کرد و تاریخ یک بار او را درک Juneteenth,” کارولینای جنوبی جمهوری پاسخ داد. “من مطمئن هستم که برنامه ریزان در درون دایره تیم فکر ژوئن 19th, Tulsa, اوکلاهما و مسابقه شورش. مگر اینکه شما در حال انجام یک بررسی تاریخی شما احتمالا نمی تواند آن نقطه متصل است.”

چه Juneteenth?: ما توضیح تعطیلات که یادبود پایان برده داری

اسکات گفت: این مهم باید متنوع کارکنان برای جلوگیری از چنین “مشکلات.” او اشاره کرد که برخی از کارکنان سابق در حال حاضر کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: ممکن است آنها را “کمک به اطلاع رسانی و آموزش به رئیس جمهور چرا Tulsa, اوکلاهما, ژوئن 19th بود که بهترین روز برای این کار در آن است.”

در سال 2018 اسکات با سی ان ان گفت او فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست اما گفت: “بدون سوال” او می تواند با نژاد غیر حساس. روز یکشنبه وی با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی روز شنبه در غرب نقطه شروع که در آن رئیس جمهور صحبت از “بد برده داری” و “وحشتناک بی عدالتی و تبعیض نژادی” را به عنوان نمونه هایی از آنچه اسکات امیدوار خواهد بود که “مسیر رو به جلو” برای مغلوب ساختن پیشی جستن در صحبت کردن در مورد مسابقه.

“اگر ما می شنویم بیشتر از آن ملت ما خواهد شد به نوبه خود سر خود را و گوش دادن کمی نزدیک تر به آنچه رئیس جمهور می گوید در مورد مسائل نژاد” اسکات گفت. “است که مسیر رو به جلو برای این کشور است. آن را به پیدا کردن زمینه های مشترک و آن دسته از موسسات که ما را با هم. بدون که ما ممکن است به دنبال در نتایج بدتر و نه بهتر نتایج در چند ماه آینده.”

اسکات گفت: ان بی سی نیوز روز یکشنبه فکر Juneteenth باید تعطیلات فدرال به منظور آموزش مردم در مورد اهمیت آن. او گفت که او بود صحبت کردن به کاخ سفید درباره احتمال است.

“اگر وجود دارد یک تعطیلات ملی,” او گفت: “دیدار با مطبوعات” میزبان چاک تاد “ما همه می دانیم در مورد Juneteenth. ما می خواهم همه را به یک فرصت برای آن را جشن می گیرند و رک و پوست کنده می شود وجود اشتباهات کمتر در آن روز.”

در یک فاکس نیوز مصاحبه روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: انتخاب ژوئن 19 و تولسا بودند نه عمدی.

“فکر می کنم در مورد آن را به عنوان یک جشن. فکر نمی کنم در مورد آن را به عنوان یک ناراحتی, ” او گفت:. “واقعیت این است که من با داشتن یک راهپیمایی در آن روز شما واقعا می توانید در مورد فکر می کنم که بسیار مثبت به عنوان یک جشن.

“این جالب تاریخ آن را انجام نداده به همین دلیل اما جالب آن تاریخ. اما این جشن.”

بعد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر اعلام کرد که او در حال حرکت تاریخ از این تجمع به تاریخ 20 ژوئن “به منظور افتخار” درخواست “آمریکایی آفریقایی دوستان و حامیان” که خواسته بود او را به نظر در حال تغییر آن است.

Tulsa تجمع: تهمت را رد جنجال می گوید: از آن خواهد شد ‘جشن’ از مبارزات انتخاباتی خود

سناتور. جیمز Lankford R-Okla., گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” او توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن به حرکت تاریخ از این تجمع است.

“او پاسخ فوری شده بود” من نمی خواهم به انجام هر کاری قادر به بی احترامی سیاه, جامعه,'” Lankord گفت. “او را نمی بینم آن را به عنوان بی احترامی به قادر به انجام آن در Juneteenth. مردم دیگر تفسیر آن متفاوت است. و بنابراین او منتقل رالی تاریخ.”

در علاوه بر این به اتهام نژادی, کوردلی منتقدان ناودان رئیس جمهور برای برگزاری یک تجمع عظیم داخلی در میان coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 115,000 مردم در ایالات متحده آمریکا

Lankford در دفاع از رئیس جمهور تصمیم به برگزاری این تجمع ذکر است که بستری شدن در بیمارستان شد و در اوکلاهما است که دچار 359 COVID-19-مرگ و میر ناشی از 8,231 موارد تایید شده. او گفت که او در نظر گرفته شده برای حضور در این رویداد بود اما مطمئن نیستید که آیا او را به پوشیدن ماسک در این تجمع برای رئیس جمهور است که تمایلی به پوشیدن یک ،

“من پوشیدن ماسک در همه جا که من در حال حاضر و برای هفته ها و هفته ها و هفته زمانی که من در اینجا در اوکلاهما” Lankford گفت. “و بنابراین من فرض کنید من قصد دارم به آن را دارند. من در تلاش برای کشف کردن بهترین راه برای اینکه قادر به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>