سناتور. Tim Kaine می گوید او و همسرش آن Holton آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی

واشنگتن — سن. Tim Kaine, D-Va., پنج شنبه اعلام کرد او و همسرش آن Holton آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی پس از تجربه علائم شبه آنفولانزا در ماه های مارس و آوریل به این معنی که می تواند آنها قرارداد رمان coronavirus.

Kaine گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای آنفولانزا در سال گذشته و دریافت درمان از پزشکان خود را, اما در پایان ماه مارس Kaine گفت: او تجربه جدید علائم او فکر آنفولانزا مانده و یک گرده واکنش. Holton موقت رئیس جمهور از دانشگاه جرج میسون و سپس “تجربه کوتاه تقلا تب و لرز و به دنبال آن تراکم و در نهایت یک سرفه.”

پزشکان خود فکر کردم ممکن بود آنها تا به حال موارد خفیف از coronavirus به طوری که آنها در خانه مانده و از خود جدا در خانه خود در ریچموند, ویرجینیا, تا زمانی که به آنها علامت رایگان در اواسط ماه آوریل است. نه تست شده برای coronavirus در آن زمان به دلیل کمبود آزمون.

“Thx to stay-در-خانه هدایت ما نمی در معرض آسیب پذیر ما به خانواده و دوستان و همکاران” Holton در توییتر نوشت.

Kaine بود در مجلس سنا در آغاز ممکن است آن را به عنوان بازگشت به کار بر روی نامزد و فراتر از قانون.

بیشتر در خانه می کشد FISA لایحه را با مجلس سنا در رفع پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید حق وتو قانون

بیشتر: Coronavirus آنتی بادی آزمایش در دسترس هستند در سراسر کشور است. در اینجا به همین دلیل آنها ممکن است ارائه یک از امنیت کاذب.

Kaine و Holton آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی در این ماه Kaine گفت.

“در حالی که آن آنتی بادی می تواند ما را کمتر به احتمال زیاد دوباره آلوده و یا دیگران را آلوده هنوز هم وجود دارد بیش از حد و عدم اطمینان بیش از آنچه که حفاظت از آنتی بادی ممکن است در واقع ارائه,” او گفت:.

CDC دستورالعمل در coronavirus آنتی بادی آزمون توجه داشته باشید که مثبت آنتی بادی, نتایج آزمون لزوما نشان می دهد مصونیت از ویروس. موارد مثبت کاذب نیز ممکن است.

“سرولوژی نتایج نشان نمی دهد با اطمینان از وجود یا عدم وجود زمان و یا عفونت قبلی با SARS-CoV-2” CDC می نویسد.

می خواهید به صحبت بیشتر در مورد سیاست؟: Join our Facebook group: ‘در سراسر راهرو در سراسر کشور.’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de