ققنوس – سناتور. مارتا McSally نمی ارتکاب به پشتوانه حمایت های مالی اضافی برای دولت های ایالتی و محلی در طول COVID-19 همه گیر و گفت مالیات دهندگان باید وثیقه آنها را برای سال ها از سوء مدیریت.

در اخیر مجازی تاون هال میزبانی شهردار از تعجب McSally R-Ariz., تصریح کرد: او برای افزایش انعطاف پذیری در نحوه بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد اما روشن ساخته او می بیند بزرگ آبی-دولت شهرستانها به عنوان تلاش برای پشم قرمز متحده است.

“من فقط رفتن به فرانک با شما بچه های خوب,” او گفت: در یک hourlong ضبط رویداد. “این است که زمان برای ایالات و شهرستانها — بر خلاف آریزونا بر خلاف تعجب — که جناح بودجه خود را طی چند دهه برای آنها را به استفاده از این به عنوان یک فرصت برای دیدن شما به عنوان یک مالیات دهندگان در آریزونا به عنوان یک گاو پول نقد برای آنها در هر شهرستان شما می خواهید به بحث در مورد این که آیا آن را در شیکاگو یا نیویورک و یا هر چیز دیگری.”

McSally گفت: برخی از مقامات می خواهید به استفاده از همه گیر خود را به عنوان فرصت “به قید وثیقه متحده و شهرستانها است که باید چیزی برای انجام با کروناویروس” اما از نظر مالی به دلیل تلاش شکست خورده بودجه و بدهی.

“این است که زمان برای ما در آریزونا و شما در تعجب به پرداخت برای سوء مدیریت در شیکاگو” McSally گفت. “این چیزی است که در واقع سمت چپ دفاع راست در حال حاضر. آنچه که ما در حال دفاع است و ما با ارائه خاص امداد.”

McSally قبلا کاهش یافته و به پاسخ های اخیر پیشنهادات از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., که مجاز به اعلام ورشکستگی به جای دریافت کمک های بیشتر از واشنگتن است.

اظهارات او اولین گزارش از آینه بودند در نظر گرفته نمی شود ساخته شده در مکان های عمومی, به گفته یک سخنگوی دفتر او.

در یک بیانیه نوشته شده است بعد از ظهر پنجشنبه به آریزونا جمهوری McSally گفت که او در حال کار سخت برای اطمینان از شهرها و شهرستانها باید پول و حمایت از آنها باید در طول بیماری همه گیر.

او گفت: رژیم صهیونیستی است. mlb تیم به او گفت که آنها مشغول به کار بودند برای دریافت قبلا گذشت امداد پول به جوامع هفته آینده.

“در سطح فدرال من مبارزه برای حداکثر انعطاف پذیری منابع تا خدمات ضروری مانند اولین پاسخ دهندگان نیز پشتیبانی” McSally اضافه شده است. “این است که اولویت من است و من همچنان در ارتباط نزدیک با ما شهرداران و مقامات منتخب محلی که ما کار به آنها پشتیبانی در طول این بحران است.”

ایالت از جمله آریزونا و شهرستانها در حال وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر با ياوه درآمدی عمومی مستند در حالی که خدمات از امنیت عمومی به بهداشت ادامه خواهد داد.

بر خلاف دولت فدرال تقریبا تمام دولت نمی تواند قانون را اجرا کسری بودجه واقعیت است که می تواند باعث اخراج های دسته جمعی در یک رکود. در طول رکود بزرگ که به معنای گسترده کاهش برای معلمان و دیگر کارکنان.

McSally نمایش نشان می دهد او دوباره در تراز با مک کانل که متحدان شدند یک منبع کلیدی از حمایت مالی در طول سال 2018 سنا مبارزات انتخاباتی و انتظار می رود که دوباره در این سال.

به 2 تریلیون دلار مراقبت عمل که گذشت در اوایل سال جاری در مورد اختصاص 150 میلیارد دلار به شهرداری. اما تنها شهرهای با جمعیت بیش از 500.000 دریافت پول به طور مستقیم. کسانی که با کوچکتر جمعیت — از جمله بسیاری در آریزونا — باید صبر کنید برای مقامات دولتی به قیف پول از طریق خزانه خود را.

پاتریک Ptak سخنگوی Ducey نمی بازگشت یک تماس از جمهوری پژوهنده در مورد جدول زمانی از انتشار 2 میلیارد دلار از مراقبت در عمل دلار است.

قبل از این ویدئو ظاهر McSally خواسته بود وزارت خزانه داری برای به روز رسانی راهنمایی در مورد آنچه در آن در نظر واجد شرایط هزینه در پول در حال حاضر اختصاص داده شده به دولت های محلی از طریق مراقبت عمل می کنند.

هدایت است “ناحق تنگ” دولت های محلی توانایی به دسترسی کامل به کمک های مالی او نوشت: در نامه ای به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin.

او اشاره شده در این نامه در این رویداد مجازی.

“اگر یک راه وجود دارد به ارائه آزادی بیشتر برای بودجه است که در حال حاضر اختصاص داده شده است که نقطه 1,” او گفت:. “من شده است با درگیر شدن در که با خزانه داری و با توافق رهبری است. من تا به حال یک تماس دیروز که مک کانل بود که من واقعا روشن است که ما نیاز به انعطاف پذیری بیشتر است که در حال حاضر در خارج وجود دارد.”

مک کانل آمد زیر آتش خود را برای ورشکستگی پیشنهاد و پس از گفت او باز بود به با توجه به بودجه جدید برای دولت های محلی — در میان چیزهای دیگر — به عنوان رهبران کنگره و کاخ سفید وارد بحث بعدی در مرحله مهمی از کمک دولت است.

سناتور. Kyrsten Sinema, D-Ariz., گفت: در یک مارس 23 بیانیه ای که “سیاست های حزبی” نباید به خطر اندازد سلامت مالی از دولت های محلی.

“اعلام ورشکستگی به معنی کاهش به آتش نشانان و پلیس خدمات بهداشتی و کار و فرصت های کسب و کار,” او نوشت.

Sinema شد انعکاس احساسات از چهار شهرداران از تپه چشمه Tolleson تمپه و برتر است. از آنها خواسته McSally در مارس 29, نامه ای به “اطمینان از آینده لایحه تصویب شده توسط سنا شامل بودجه بحرانی برای دولت و دولت های محلی مانند ماست.”

علامت کلی McSally دموکراتیک حریف در سال 2020 نژاد برای مجلس سنا صندلی, صحبت با بیش از یک دوجین شهرداران به نگه داشتن یک برگه در نیازهای خود را در گیر مبارزات انتخاباتی خود گفت.

“کنگره نمی تواند اجازه آریزونا شهرستانها و شهرهای ورشکسته در مبارزه خود را در برابر COVID-19 — که تنها صدمه دیده Arizonans و اقتصاد ما” کلی در بیانیه ای گفت. “این آینده بسته امداد باید مستقیم برای کمک به آریزونا دولت های محلی برای جلوگیری از عمیق کاهش به خدمات ضروری است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de