سناتور. Jeff Merkley می خواهد به ممنوعیت فروش از وسط صندلی در هواپیما در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

واشنگتن — یک سناتور دموکرات روز جمعه گفت او را معرفی لایحه ای را برای ممنوعیت فروش وسط صندلی در هواپیما برای مدت زمان بیماری همه گیر کوروناویروس پس از مصرف شلوغ پرواز.

سناتور. Jeff Merkley D-سنگ., ارسال شده یک عکس از خود را در خطوط هوایی آمریکا پرواز در روز پنج شنبه خواستار آن را “فوق العاده غیر مسئولانه” برای بسیاری از مردم به نشستن در نزدیکی.

“این فوق العاده غیر مسئولانه” او نوشت. “مردم خوردن و نوشیدن در هواپیما & باید ماسک به انجام این کار. به هیچ وجه شما نمی تسهیل گسترش COVID عفونت.”

روز بعد او گفت که او اقدام خواهد بود.

“من را معرفی لایحه ای را برای ممنوعیت فروش متوسط صندلی از طریق این بیماری همه گیر” او ارسال شده است. “و من کار با همکاران به آن شامل در یک بسته هواپیمایی پاسخگویی اصلاحات آنها در حال گشتن.”

خطوط هوایی آمریکا به نظر نمی رسد برای پاسخ به Merkley اتهام اما پاسخ به چند کاربران توییتر که تا به حال نوشته شده در مورد Merkley انتقاد نوشتن “ما اجرا بسیاری از لایه های حفاظتی از جمله افزایش تمیز کردن و نیاز به پوشش صورت.”

خطوط هوایی آمریکا به پایان رسید آن عمل مسدود کردن صندلی برای ترویج اجتماعی فاصله در پروازهای روز چهارشنبه آغاز شده و رزرو هواپیما به ظرفیت دوباره. دیگر شرکت های هواپیمایی از جمله هواپیمایی متحده و روح نیز گفتند که مرحله عمل است. Frontier Airlines گفت: این امر هزینه مسافران برای خالی وسط صندلی کنار آنها قبل از پشتوانه دور از این طرح پس از آن بود که متهم به بهره برداری از مصرف کنندگان ترس برای سود.

جنوب غربی و دلتا را متعهد به ترک وسط صندلی های باز از طریق سپتامبر. 30.

بیشتر: بعدی خود آمریکا پرواز ممکن است کامل به عنوان شرکت هواپیمایی دیگر بلوک کرسی در نام فاصله اجتماعی

بیشتر: Freaked در مورد کامل پرواز در طول یک بیماری همه گیر? این شرکت های هواپیمایی هنوز مسدود کردن صندلی ،

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield گفته سناتوران در جلسه روز شنبه “وجود دارد قابل توجه ناامیدی با خطوط هوایی آمریکا” پس از آنها اعلام کرد که پایان دادن به بلوکه کردن صندلی.

“ما فکر نمی کنم این پیام حق” Redfield گفت: در پاسخ به پرسش سناتور. برنی ساندرز من-Vt., و اضافه کرد که CDC شد بررسی سیاست.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci گفت که او امیدوار است وجود دارد “خواهد بود چیزی به کاهش در برابر آن است.” Coronavirus گسترش در یک فضای محدود مانند یک هواپیما می تواند تبدیل به “حتی بیشتر مشکل ساز است.”

بیشتر: CDC رئیس انفجار خطوط هوایی آمریکا برای مسدود کردن صندلی: “ما فکر نمی کنم این پیام حق’

پس از Fauci و Redfield پاسخ سوال خود را Sanders, ناودان هواپیمایی که پایان عمل خود را از مسدود کردن وسط صندلی “به خطر انداختن زندگی مردم آمریکا.”

“من فکر می کنم من و شما تنها امید بسیار است که CDC یا مناسب آژانس می گوید این شرکت ها است که که غیر قابل قبول است رفتار” ساندرز گفت. “آنها در حال به خطر انداختن زندگی مردم آمریکا است.

کمک: سحر Gilbertson

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>