واشنگتن — وزیر امور خارجه سنا ندارد قدرت تطابق با معاون رئیس جمهور جو بایدن درخواست برای آزادی هر رکورد از تارا Reade را به اتهام آزار و اذیت شکایت از سال 1993 دفتر او روز دوشنبه گفت:.

“بر اساس این قانون محرمانه بودن سخت مورد نیاز… سنا و مجلس خود جهت که افشای سنا ثبت مجاز است و اگر توسط قانون ممنوع… سنا مشاور حقوقی توصیه می کند که این کار بدون اختیار به افشای هر گونه اطلاعات به عنوان درخواست معاون رئیس جمهور بایدن نامه از مارس 1,”, منشی, Julie Adams’ دفتر گفت: بایدن, با توجه به بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز.

بایدن به نام به حال در آرشیو ملی به دنبال هر گونه شکایت توسط Reade که در حال حاضر مدعی است که بایدن همچنین sexually assaulted او هنگامی که او کار می کرد برای سنا در اوایل ’90s. بایدن رد اتهام و گفت: او نمی داند که هر گونه شکایت تا کنون در برابر او از آن زمان است.

“این هرگز اتفاق افتاده است می شود.” “من نمی دانم چه انگیزه است ، … اما آن را بی ربط است. آن را هرگز اتفاق افتاده است. آن را هرگز اتفاق افتاده است. دوره.”

Reade آسوشیتدپرس گفت او ثبت گزارش سنا پرسنل اداری مورد آزار و اذیت نکنید, حمله, اما که او دریافت یک کپی از آن. او همچنین گفت که او آن را به ارمغان آورد تا با سرپرستان در بایدن را در این زمان, اما کارمندان سابق در مصاحبه با رسانه ها می گویند که هیچ خاطره ای از هر گونه مکالمه.

آنچه ما می دانیم: کارمند سابق تارا Reade می گوید جو بایدن sexually assaulted او در سال 1993

“وجود دارد تنها یک جای شکایت از این نوع می تواند باشد – ملی بایگانی” بایدن در بیانیه ای گفت جمعه. “آرشیو ملی است که در آن سوابق نگهداری می شوند چه نامیده می شد و سپس از نمایشگاه اشتغال و شیوه های. من درخواست کرد که وزیر از مجلس سنا درخواست بایگانی برای شناسایی هر گونه سابقه ای از شکایت او مدعی او ثبت و در دسترس را به مطبوعات هر گونه سند است.”

“اگر تا کنون وجود دارد هر گونه شکایت ثبت وجود خواهد داشت.”

یک سخنگوی آرشیو ملی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز روز جمعه است که هر گونه ضبط خواهد باقی مانده تحت کنترل سنا. در حال حاضر سنا وزیر کار می گوید او هیچ اختیار و با رعایت بایدن درخواست.

“این هرگز اتفاق افتاده است’: جو بایدن را رد می کند تجاوز جنسی به اتهام تماس در آرشیو ملی به انتشار سوابق

تحت کارمند دولت حقوق قانون از سال 1991 سوابق مربوط به هر اتهام نقض برگزار می شود تحت سخت محرمانه مورد نیاز است. وزیر کار همچنین با اشاره به ارائه سنا قطعنامه علیه افشای سوابق زمانی که آنها مجاز توسط قانون.

این بایدن کمپین از طریق وکیل باب بائر در پاسخ به وزیر در مجلس سنا را در روز دوشنبه درخواست برای وضوح بیشتر روی سه نقطه که آیا وجود چنین پرونده نیز محرمانه; اگر چنین هر رکورد می تواند قانونی فاش به کسی مانند Reade خودش و اینکه آیا سنا آزاد می تواند روش های فرم و یا دستورالعمل ها است که می شده اند استفاده می شود در سال 1993 توسط دفتر سنا نمایشگاه اشتغال شیوه هنگامی که پردازش شکایت شده است.

منتقدان نیز نامیده می شود بر بایدن اجازه می دهد تا دسترسی به آرشیو خود از مجلس سنا مقالات برگزار شده در دانشگاه Delaware. اسناد و مدارک نخواهد بود ساخته شده تا دو سال پس از بایدن بازنشسته از زندگی عمومی است.

بایدن آرشیو: جو بایدن سوال در مورد دانشگاه دلاور archives جایی که او اهدا سنا سوابق

معاون سابق رئیس جمهور فشرده شد در MSNBC را “صبح جو” در هفته گذشته در مورد اینکه چرا او نمی خواهد همان درخواست خود را برای دلاور مقالات جستجو به عنوان او را برای آرشیو. Reade گفت: او معتقد است که شکایت او ممکن است در دانشگاه, کتابخانه.

“من archives نیست فایل های پرسنل می شود.” او ابراز نگرانی در مورد فایل ها “خارج از متن” در طول ریاست جمهوری خود را اجرا کنید و فکر که خواهد بود وظیفه با رفتن را از طریق آنها.

تجزیه و تحلیل: بایدن را انکار صریح. این بدان معنا نیست که او قرار داده و این موضوع را به بقیه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de