سرویس مخفی اذعان می کند آن را با استفاده از اسپری فلفل برای پاک کردن معترضان قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op در سنت جان کلیسا

واشنگتن – پس از گفتن آن نیست راز خدمات بستری شنبه آن را با استفاده از اسپری فلفل هنگامی که آن را به کمک پاک کردن لافایت مربع ژوئن 1 اجازه می دهد تا برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op در مقابل کلیسای سنت جان.

این سازمان در هفته گذشته اعلام کرد هیچ یک از افسران خود را با استفاده از گاز اشک آور و یا اسپری فلفل دلمه ای (نام دیگری برای اسپری فلفل). روز شنبه آژانس به اتهام حمایت از رئیس جمهور پس گرفته است که ادعا می کنند.

“پس از بررسی بیشتر این سرویس مخفی آمریکا مشخص کرده است که یک کارمند آژانس با استفاده از اسپری فلفل در ژوئن 1st, در تلاش برای امن کردن این منطقه در نزدیکی پارک لافایت” بر اساس بیانیه این سازمان است. “کارمند استفاده ألرس اسپری فلفل دلمه ای یا فلفل اسپری در پاسخ به یک assaultive فرد است.”

نه مقام و نه نام کارمند فاش شد.

The Secret Service پیوست و دیگر سازمان های اجرای قانون و پلیس نظامی در ژوئن 1 به راندن معترضان از میدان لافایت واقع بین کاخ سفید و تاریخی کلیسای جان مدت کوتاهی قبل از رئیس جمهور راه می رفت به کلیسا و برگزار شد تا یک کتاب مقدس.

بیشتر: “من باید شده اند وجود دارد’: ستاد مشترک صندلی علامت Milley می گوید آن را یک ‘اشتباه’ به راه رفتن با مغلوب ساختن پیشی جستن به کلیسا

تظاهرکنندگان با تجمع در این منطقه در اعتراض به مرگ جورج فلوید 46 ساله آمریکایی آفریقایی تبار غیر مسلح درگذشت مردی که 25 مه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته و او را به زمین با زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

در روز بعد از عکس op تهمت و متحدان خود را تحت فشار قرار دادند پشت به زور در مقابل ادعا می کند که گاز اشک آور استفاده شد و برای متفرق کردن معترضان که اکثر بهاییان می گویند شدند و اقدام مسالمت آمیز درست قبل از آنها با زور و اجبار برداشته می شود.

بیشتر: ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی: قوی پاکسازی میدان لافایت, اعتراض, بود, لحظه ای تعیین کننده برای رئیس جمهور و تظاهرات

ایالات متحده در پارک پلیس, یکی از سازمان های اجرای قانون درگیر با پاکسازی این پارک را تکذیب کرد با استفاده از گاز اشک آور. اما این آژانس بعدها اذعان کرد با استفاده از “فلفل توپ” یکی دیگر از مواد شیمیایی محرک است که باعث می شود مردم به پاره کردن و سرفه.

این آژانس همچنین گفت: آن را با استفاده از “کپسول های دود.”

یک فلفل توپ یک پرتابه که حاوی مواد شیمیایی مانند اسپری فلفل که باعث تحریک چشم و ریه ها. چنین ترکیبی با کپسول های دود را ایجاد ابر از یک ماده شیمیایی محرک که باعث پاره شدن.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد که “گاز اشک آور” و “شورش کنترل عوامل” شرایط است که می توان به جای یکدیگر استفاده می شود. در خود وب سایت این آژانس همچنین آمده است که “اسپری فلفل” یک “شورش کنترل agent.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که تحت پیگرد تهمت و دیگر مقامات فدرال برای “غیرقانونی” شلیک مواد شیمیایی بر روی معترضان لعنتی دولت برای “در عین حال یکی دیگر از دروغ” در مورد پاسخ پلیس که روز است.

“فیلم شواهد از صحنه و مشتریان ما صدمات روشن است که گاز اشک آور و سلاح های دیگر استفاده می شد بی دلیل به روی تظاهرکنندگان در اعتراض به خشونت پلیس در خارج از کاخ سفید” این سازمان نوشت: در یک صدای جیر جیر شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op باعث فعلی مشاوران نظامی که راه می رفت با رئیس جمهور به کلیسا از جمله وزیر دفاع علامت Esper به فاصله خود را از این رویداد. رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley در روز پنج شنبه آن را به نام “اشتباه” را به همراه مغلوب ساختن پیشی جستن.

نظامی سابق و مشاوران از جمله سابق رئیس پنتاگون جیمز Mattis محکوم کرد و این حرکت به عنوان یک سوء استفاده از قدرت.

توجه خود را سوگند به رعایت قانون اساسی زمانی که او برای اولین بار پیوست نظامی برخوردار نوشت: در بیانیه ای به مجله آتلانتیک “هرگز رویای من بود که سربازان در نظر گرفتن که همان سوگند خواهد بود دستور داد تحت هیچ شرایطی به نقض حقوق اساسی شهروندان خود – بسیار کمتر به ارائه عجیب و غریب عکس op برای انتخاب فرمانده ارشد نظامی با رهبری ایستاده کنار.”

کمک: ساوانا Behrmann, Deirdre Shesgreen

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net