شب دوم از Breonna تیلور تظاهرات مشخص شده توسط خرابکاری در مرکز شهر لوئیزویل

LOUISVILLE, Ky. – خرابکاری بزرگ, خود ارضایی, ساختمان ها, شکست, شیشه, مجموعه آتش سوزی و غارت رستوران در هشت ساعت اعتراض آغاز شده است که بعد از ظهر جمعه و کشیده به اوایل صبح روز شنبه و عصبانی مسئولان شهرستان سرزنش out-of-towners برای دنباله دار از خرابکاری در سراسر خیلی از مرکز شهر لوئیزویل.

“این یک اعتراض است. آن است که خشونت” شهردار گرگ فیشر گفت: در ساعت 1 صبح تماس تصویری با خبرنگاران.

“این خشونت و تخریب است کاملا غیر قابل قبول” او گفت:. “آن besmirches هر گونه ادعا به افتخار Breonna تیلور حافظه است. … هیچ کس می ایستد تا برای عدالت و برابری با فوق العاده, پنجره ها و سوزاندن اموال. این تخریب تحمل نخواهد شد.”

برای دومین شب متوالی مردم به خیابان ها ریختند مرتبه در اعتراض به تیراندازی مرگبار از تیلور یک آمریکایی آفریقایی تبار غیر مسلح که جان خود را در آپارتمان او پس از ضربه بودن حداقل هشت بار توسط لویی مترو پلیس در ماه مارس است.

تیلور یک ER تکنولوژی بود که در غرب لوئیزویل آپارتمان زمانی که پلیس وارد خانه اش در “بدون دست کشیدن از” حکم جستجو مربوط به مواد مخدر بررسی است. ماموران آتش بازگشت پس از تیلور, دوست پسر, اخراج یک شات در آنچه او گفت به اعتقاد او به مزاحمان. هیچ مواد مخدر بدست آمده از آپارتمان.

Breonna تیلور عکسبرداری: آنچه که در مورد FBI لویی تحقیقات پلیس

وجود دارد هیچ مجادلات بین معترضان و پلیس جمعه و بر خلاف شب قبل وجود دارد هیچ گزارشی از تیراندازی در جمعیت است. مقامات شهرستان گزارش دو بازداشت و یک اخبار تلویزیون خدمه به بیمارستان منتقل شد.

اما خرابکاری هم آسیب قابل توجهی در سراسر مرکز شهر: ویندوز به ساختمان های اداری حداقل یک هتل و رستوران ها بود شکست. غارتگران sidestepped پنجره شکسته و rummaged از طریق نوار منطقه از ادی بوته نخست سالخورده گوشت و غذاهای دریایی و تخلیه دور armfuls از الکل است.

مشابه سر و صدا و با شتاب باز شدن در برنامه زنده تلویزیونی در Omni لویی هتل در جنوب خیابان دوم با غارتگران سرعت دور با بطری مشروب الکلی.

در طول شب پیک مجله خبرنگاران و عکاسان دیدم قوطی گاز اشک آور و گاز اخراج; شنیده فلش چتری انفجار و خال خال های متعدد آتش سوزی در سطل زباله و سطل های بازیافت. تکه ای از شیشه همه جا بودند و ضد پلیس گرافیتی شد اسپری رنگ در ساختمان و پیاده رو.

سرمقاله: لویی باید گوش دادن به معترضان در Breonna تیلور مورد و نبرد بی عدالتی

“این بوده است که بسیار غم انگیز شب برای شهر ما” فیشر گفت. “بسیاری از آمد امشب به بیان درد و خشم و سرخوردگی به ارمغان آورد در مورد مرگ غم انگیز Breonna تیلور. بسیاری از آنها در اینجا خود را به ورزش متمم اول قانون اساسی حق اعتراض مسالمت آمیز و احترام من است که درست است.

“متاسفانه” شهردار ادامه داد: “یکی دیگر از جناح از مردم با استفاده از مناسبت اعتراض به عنوان بهانه ای به علت تخریب است.”

قبل از نیمه شب یک تجمع مسالمت آمیز رژه در بارداستاون جاده ها است.

جسی Halladay سخنگوی لویی مترو پلیس همچنین با اشاره به out-of-towners به عنوان دلیل برای بسیاری از هرج و مرج و آسیب.

“آنها مصمم به ایجاد اختلاف در درون این جامعه” او گفت:. “آنها به خوبی مجهز شده است. آنها را به چوب و بطری خفاش ها سپر و اسلحه. آنها آماده هستند به آتش زدند. آنها می آیند به خوبی مواجه نگردند با آب و لوازم و چیزهای دیگر. آنها آماده برای شروع مشکلات است.”

جمعه شب ناآرامی به دنبال کوچکتر اما هنوز هم خشن, تظاهرات روز شنبه که در سمت چپ هفت نفر با زخم گلوله, از جمله یکی در وضعیت بحرانی است. کسانی که عکس از کار اخراج شدند توسط پلیس LMPD گفت.

تیلور مرگ یکی از تعدادی از مشخصات بالا به کشتار سیاه آمریکایی, چند در دست افسران پلیس که موجب تظاهرات در سراسر کشور است.

معترضان در روزهای اخیر گرفته اند به خیابان ها برای جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس مینیاپولیس در یک حادثه دستگیر شده است ، فلوید مرگ آمد و در زمانی که بسیاری از آمریکا در حال حاضر با خشم قتل Ahmaud Arbery بود که دویدن در یک جورجیای جنوبی محله زمانی که او کشته شد توسط مردان سفید پوست.

در لوئیزویل معترضان انجام شده نشانه و شعار در مورد هر دو تیلور و فلوید.

حدود 11 p. m., یک گروه کوچک از معترضان راه می رفت پایین بارداستاون جاده, به دنبال یک خط از وسایل نقلیه پلیس. ده ها تن از اتومبیل های honked خود شاخ در حمایت از.

‘او رفته’: Breonna تیلور مرگ جرقه خشم او را به عنوان یاد شده به عنوان ‘خوب’

مردم در پیاده رو دست در خارج آب یادآوری این جمعیت به ماندن هیدراته در حالی که شعارهای “دست ها بالا نمی شلیک” پر از هوا است.

در شرقی پارک وی معترضان متوقف شد و به زانو در تقاطع مصرف لحظه ای کوتاه سکوت قبل از راه رفتن به عقب تا بارداستاون به سمت مرکز شهر.

شعار در طول شب شامل “Breonna تیلور” “نه عدالت بدون صلح” و “F*** پلیس است.”

به نقل مکان کرد در گذشته یک خط از افسران پلیس مسدود کردن ورود به اواسط بازار شهر چندین رهبران نیز خواست این گروه را به “حرکت” و تکرار شده است که “این یک اعتراض مسالمت آمیز.”

هلیکوپتر buzzed بالاتر از ناآرامی های ساعت خود را نور افکن روشن هر دو در زمان درگیری و دوره وقفه.

نیمه شب خالی کوزه های شیر و خرد شده آب بطری های پلاستیکی آشغال خیابان در مقابل مترو سالن که در آن یک تعداد انگشت شماری از معترضان باقی مانده است — سکوت امتناع از تکان دادن برای خط بیش از 50 ماموران ضد شورش که تا به حال به دنبال پیشبرد.

پیش از آن در شب, تنش های گل رز به عنوان معترضان خال خال مأموران اجرای قانون در داخل سالن از عدالت است. معترضان پاره پاره آمریکا و کنتاکی پرچم از قطب های خود را در مقابل ساختمان با استفاده از فندک و الکل به آنها را به آتش کشیده.

برخی از پرتاب بطری آب و دیگر اجسام سخت در دادگاه, ویندوز, باریکه های شیشه ای. دیگر پانل بودند آغشته با رنگ قرمز دست چاپ ساخته شده به مانند خون است.

روز تظاهرات خشونت تبدیل شد تیلور خانواده را به رسانه های اجتماعی برای درخواست با جامعه برای صلح است.

“ما در حال رفتن به توقف تا زمانی که ما عدالت” Juniyah پالمر تیلور خواهر کوچکتر گفت: در یک ویدیو.

“اما ما باید متوقف امشب قبل از اینکه مردم صدمه می بینند.”

کمک: بیلی Kobin مندی مک لارن و بیلی Loosemore لویی پیک مجله. دنبال تسا دووال در توییتر: @TessaDuvall.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de