SEC فایل اتهامات علیه 2 بیشتر شرکت ها برای ادعاهای دروغین در مورد COVID-19

کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت: پنج شنبه این پرونده اتهامات علیه دو شرکت برای ساخت گمراه کننده و ادعاهای مربوط به COVID-19 در آخرین سرکوب تقلب در طی این بیماری همه گیر.

تنظیم کننده در حال حاضر به طور موقت متوقف تجارت در بازار سهام حدود 30 شرکت به دلیل ادعاهای ساخته شده توسط افسران و یا اشخاص ثالث در مورد تست های, درمان و یا تجهیزات برای مبارزه با این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 1.4 میلیون آمریکایی کشته و بیش از 84,000. SEC قرار داده از چندین هشدار به سرمایه گذاران پس از Feb. 4 به مراقب باشید از کلاهبرداری. کمیسیون تجارت فدرال و سازمان غذا و دارو نیز اقدام علیه شرکت.

“ما به طور فعال نظارت بر بازار به تشخیص پتانسیل کلاهبرداران که به دنبال استفاده از COVID-19 بحران به عنوان یک اساس برای سرمایه گذاری کلاهبرداری گفت:” استفانی آواکیان مدیر شرکت SEC اجرای بخش, با توجه به بیانیه.

جزئیات: Coronavirus به روز رسانی: جهانی مرگ و میر نزدیک 300,000; نظرسنجی می یابد اکثر آمریکایی ها از رد جمهور تهمت را از دست داده و بحران

SEC شکایت اعمال Biosciences Corp. APPB, -13.04% در دادگاه فدرال برای منطقه جنوبی نیویورک بیش از یک بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در تاریخ 31 مارس است که گفت: از آن آغاز شده بود ارائه و حمل و نقل قرار است انگشت خراش COVID-19 آزمون به عموم است. این آزمون می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای “خانه و مدرسه و بیمارستان و اجرای قانون نظامی خدمتگزاران مردم یا هر کسی که مایل فوری و نتایج خصوصی” گفت: انتشار و افزود که آنها می تواند تولید نتایج در کمتر از 15 دقیقه.

همچنین نگاه کنید به:ثانیه طول می کشد اجرای عمل در برابر 23 شرکت ادعا می کند مربوط به COVID-19

شکایت مدعی است که این آزمونها در نظر گرفته شده برای استفاده در خانه و می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها با کمک متخصصان پزشکی. همچنین مدعی است که این شرکت تا به حال نه حمل هر گونه آزمون 31 مارس.

در یک مصاحبه مطبوعاتی به تاریخ مارس 24, این شرکت در گفت و گو با فسخ قرارداد به ارائه کیت های تست پس از یادگیری از FDA است که آن را مجاز به استفاده از آنها را برای استفاده در خانه.

از دست ندهید: FTC هشدار شرکت برای متوقف کردن این ادعا که گوش دادن به برخی موسیقی فرکانس خواهد شد ‘ضعف’ coronavirus

SEC ثبت جداگانه شکایت علیه تمپا, فلوریدا.–بر اساس توربو جهانی TRBO, -73.91% و مدیر اجرایی آن رابرت Singerman در دادگاه فدرال در وسط منطقه فلوریدا ادعا که آن را صادر نادرست و گمراه کننده مطبوعات در تاریخ 30 مارس و آوریل 3 مورد ادعا “چند ملیتی عمومی-خصوصی-همکاری” به فروش حرارتی اسکن تجهیزات برای شناسایی افراد با تب است.

آزادی گفت: این فناوری می تواند نقش عمده ای در مسدود کردن راههای انتقال ویروس است. آن را ذکر موسس و رئیس اجرایی یک شرکت به نام BeMotion Inc. عنوان کرد و گفت این تکنولوژی 99.99% دقیق و طراحی شده برای استقرار فوری برای هر دولت است.

در مارس 3, نسخه Singerman گفت: “من می توانم تایید می کنند که هر متحده دفتر فرماندار و رئیس ستاد شده اند تماس گرفته و ما را مشاهده کنید از ویژگی های اسناد و مدارک برای ما فن آوری است. من همچنین می توانید تایید کنید که من شخصا تماس مدیر عامل وال مارت WMT, -0.22%,
هدف TGT, +0.94%, Albertsons Costco هزینه -1.02%, Publix و کل مواد غذایی AMZN, +0.15% و همچنین توصیه ما ایستاده برای کمک به تسریع خرید.”

SEC شکایت مدعی است که این شرکت تا به حال هیچ توافق برای فروش این محصول هیچ همکاری با نهادهای دولتی و مدیر عامل شرکت را به اتهام شرکت شریک را ندارد و یا اجازه اظهارات نسبت داده شده به او.

SEC شارژ هر دو شرکت با نقض antifraud مفاد قوانین اوراق بهادار فدرال و به دنبال دائمی تاکیدی امداد و مجازات مدنی. تنظیم کننده نیز به دنبال به نوار Singerman از خدمت به عنوان یک مسئول و یا مدیر یک شرکت عمومی در آینده است.

نه شرکت بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

سهام اعمال Biosciences کاهش 13% دوشنبه به تجارت در 20 سنت. توربو جهانی سهام به معامله کردن 78% صفر با توجه به FactSet. S&P 500 SPX +0.18% شد تا 0.1%.

بخوانید:درآمد نجومی نشان می دهد که چگونه سریع شرکت را بالا برده دیجیتال خود را بازی می گوید: Goldman

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>