پلیس سیاتل در حال پاکسازی ریز ریز کردن منطقه و دستگیری پس از دستور شهردار معترضان به ترک

پلیس سیاتل همگرا در این شهر در اعتراض به منطقه اوایل یکشنبه, ساخت دستگیری و فراگیر از طریق خیابان که تظاهرکنندگان را اشغال کرده بودند به صورت هفته در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی سیستماتیک.

شهردار جنی Durkan صدور یک فرمان اجرایی برای معترضان به تخلیه منطقه و پلیس گفت: آنها در منطقه چهار شنبه به اجرای سفارش.

تصمیم به پاک کردن منطقه برای اولین بار به عنوان شناخته شده کاپیتول هیل خودمختار منطقه یا CHAZ سپس کاپیتول هیل اشغال اعتراض و یا ریز ریز می آید پس از یک رشته خشونت ها در این منطقه است.

حداقل دو کشنده تیراندازی رخ داده در ریز ریز کردن در هفته های اخیر و پلیس می گویند دیگر تیراندازی سرقت و خشونت های رخ داده پس از معترضان برای اولین بار در زمان بیش از این منطقه بعد از پلیس خود را رها شرق حوزه در این نزدیکی هست.

داخل سیاتل را ریز ریز: برخی از رهبران ابراز شک و تردید در مورد سفید متحدان

سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین گفت: او در پشتیبانی از تظاهرات مسالمت آمیز اما “به اندازه کافی به اندازه کافی است. ریز ریز تبدیل شده است بی قانون و بی رحمانه است.”

پلیس سیاتل گفت: در توییتر که آن را به حال ساخته شده حداقل 13 بازداشت و افسران در پاسخ به این منطقه با “اضافی دنده محافظ” به آنها باور دارند که عاملان جنایات اخیر ممکن است در منطقه و دیگران ممکن است مسلح است.

اشغال چندین بلوک منطقه ای در سیاتل کاپیتول هیل محله آغاز شد و در اوایل ماه ژوئن پس از چند تنش شب در اعتراض به پلیس حوزه. سیاتل مانند بسیاری از دیگر شهرستانها در سراسر ایالات متحده آمریکا شاهد تظاهرات بزرگ بلافاصله پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

پلیس حذف موانع از حوزه و رها شده در ساختمان ماموران با استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات با وجود شهردار صدور ممنوعیت شیمیایی محرک.

هنگامی که پلیس به سمت چپ معترضان منتقل موانع مسدود کردن چند بلوک و اعلام منطقه یک پلیس-رایگان خودمختار منطقه.

برای روز, این منطقه دیدم مردم آشکارا به بحث در مورد مسائل مربوط به نژادپرستی و سیستماتیک نابرابری. مردم در سخنرانی های نقاشی, نقاشی های دیواری و دست از تنقلات. باغ جامعه راه اندازی شد در یک پارک در منطقه, بیش از حد.

Durkan در ابتدا در دفاع از اعتراض جامعه از حملات توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به نام تظاهر کنندگان “داخلی تروریست ها” و خواستار این شهر پاک کردن این منطقه است.

اما Durkan و پلیس شهر به زودی بحرانی منطقه و خواسته مردم را به ترک پس از خشونت است.

کمک: Trevor هیوز و ویلیام Cummings

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Miller

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>